[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #4696
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jõuan veel jooma ? Ma igapäev magan 11 juba . Jaanipäeval ja aastavahetusel olin kauem üleval.
    Jood unes siis.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4697
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Jalutasin chesterfieldi eest läbi ja selle ees oli meeletu kivi hais, päris +ev mängud võivad käia täna.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4698
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Jalutasin chesterfieldi eest läbi ja selle ees oli meeletu kivi hais, päris +ev mängud võivad käia täna.
        Mis jalutasid läbi ,edasi vaid stripikas ja viru hotell. Mis krdi -ev jalutuskäigul sa olid?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4699
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kaks tundi hiljem oled punktides. Sealt veel poolteist tunnikest-kaks ehk enne keskööd saab läbi. Jõuad veel jooma.
          23:38 lõppes. Panin õnnega tasku ära.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #4700
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            23:38 lõppes. Panin õnnega tasku ära.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Türipaide oleks võinud ikka kaasa lüüa,jäin nagunii shawshanki lunastus vaatama 10x oma elus ,mis omakorda pikk film ja ühtlasi mu lemmikuid

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4701
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Kuna kontoris tööarvutis pole Twitchi, siis ei saa Twitchis vastata ja vastan siin - sullegi hästi mängitud Koletis. Seekord oli mul rohkem õnne.



              Mitteametlik liigatabel

              Mõlemad saime esimesed punktid. Koletis peaks olema viiendal ja ma kolmandal kohal. 100% kindel ei ole, sest ma ei tea täpselt palju kolmanda turniiri eest punkte antakse ja kasutasin mingit vanaliiga punktiskeemi, mis tundus kasutavat sama, mis praegune.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4702
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Trumpi tulistati millegagi:

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #4703
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Trumpi tulistati millegagi:

                  They/them/zir seltskond ikka täitsa küpsiseks end tõmmanud kupli all vist

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4704
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Jõhker värk, ma just lugesin et surma % järgi on USA presidendi töö üks ohtlikematest.

                    Poleks pead keeranud oleks neil kodusõda tulemas?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4705
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Jõhker värk, ma just lugesin et surma % järgi on USA presidendi töö üks ohtlikematest.

                      Poleks pead keeranud oleks neil kodusõda tulemas?
                      Kas kodusõda, aga tohutu muutus küll. Praegugi see mõni millimeeter muutis maailma ja väga palju.

                      Trump on teadagi järsk ja konkreetne, samas etteaimamatu ning seetõttu pole ka paljudele süvariiklastele meeliskandidaat.

                      Ja palun mitte ülemüstifitseerida sellist asja nagu "süvariik". Täiesti igapäevane nähtus, kus tegelikult ei juhi riiki poliitikud, vaid nende taga olevad ametnikearmeed. Trump on see, kes oleks võimeline seda armeed ka lõhkuma ja see loomulikult ei meeldi.

                      Võta kasvõi lihtstruktuurina. On mingi ettevõte, reeglina riigi oma, kus on räigelt ametnikest kontorirotte, kus sisuliselt 5 inimest teevad ühe inimese tööd, kui sedagi, aga saavad head palka. Hea mugav töö. Ilus elu, bossid noogutavad kaasa.

                      Siis tuleb keegi, kes tahab seda muuta ja luua kord majja. Mida see ametnike armee tegema hakkab? Keegi ei taha ju oma heast tööst loobuda, vaid hakatakse vastu töötama, et see uus ja energiline boss ei tuleks. Hakatakse otsima materjale, googeldama, kituma ja võib-olla on keegi nii ogar, et hakkab teda ähvardama või annab peksa või hoopis ongi võimeline minema niikaugele, et vana vagaseks tegema. Lisa juurde ideoloogia ja ongi kena kompott olemas.

                      Muuseas. Selline ettevõte oli vähemalt Eestis olemas, kus päriselt ka 3-4 inimest tegid poole inimese tööd, salakokkulepped ja muu taoline. Tõenäoliselt siiani ja seda struktuuri muutma minna on võimatu missioon, kuid igakuiselt maksame...

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #4706
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kas kodusõda, aga tohutu muutus küll. Praegugi see mõni millimeeter muutis maailma ja väga palju.

                        Trump on teadagi järsk ja konkreetne, samas etteaimamatu ning seetõttu pole ka paljudele süvariiklastele meeliskandidaat.

                        Ja palun mitte ülemüstifitseerida sellist asja nagu "süvariik". Täiesti igapäevane nähtus, kus tegelikult ei juhi riiki poliitikud, vaid nende taga olevad ametnikearmeed. Trump on see, kes oleks võimeline seda armeed ka lõhkuma ja see loomulikult ei meeldi.

                        Võta kasvõi lihtstruktuurina. On mingi ettevõte, reeglina riigi oma, kus on räigelt ametnikest kontorirotte, kus sisuliselt 5 inimest teevad ühe inimese tööd, kui sedagi, aga saavad head palka. Hea mugav töö. Ilus elu, bossid noogutavad kaasa.

                        Siis tuleb keegi, kes tahab seda muuta ja luua kord majja. Mida see ametnike armee tegema hakkab? Keegi ei taha ju oma heast tööst loobuda, vaid hakatakse vastu töötama, et see uus ja energiline boss ei tuleks. Hakatakse otsima materjale, googeldama, kituma ja võib-olla on keegi nii ogar, et hakkab teda ähvardama või annab peksa või hoopis ongi võimeline minema niikaugele, et vana vagaseks tegema. Lisa juurde ideoloogia ja ongi kena kompott olemas.

                        Muuseas. Selline ettevõte oli vähemalt Eestis olemas, kus päriselt ka 3-4 inimest tegid poole inimese tööd, salakokkulepped ja muu taoline. Tõenäoliselt siiani ja seda struktuuri muutma minna on võimatu missioon, kuid igakuiselt maksame...
                        Aga mida teha ? Eesti näitel . Nagu seal videos oli, eesti rahvas loll.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4707
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Aga mida teha ? Eesti näitel . Nagu seal videos oli, eesti rahvas loll.
                          Muuta mentaliteeti. Mitte uskuda kõike, mida öeldakse; mitte teha kõike mida öeldakse (kästakse) ja mis kõige tähtsam, võlg ei ole mitte võõra ega ka võlavõtja, vaid peab olema ainult ja ainult ning ainult võlausaldaja asi.

                          E: Kes sellega ei nõustu, siis lugegu esimest kahte sõna uuesti, kuniks nõustub ja enam ei tee "mää".

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4708
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Muuta mentaliteeti. Mitte uskuda kõike, mida öeldakse; mitte teha kõike mida öeldakse (kästakse) ja mis kõige tähtsam, võlg ei ole mitte võõra ega ka võlavõtja, vaid peab olema ainult ja ainult ning ainult võlausaldaja asi.

                            E: Kes sellega ei nõustu, siis lugegu esimest kahte sõna uuesti, kuniks nõustub ja enam ei tee "mää".
                            Ja näed sa kuskilt otsast ,et see mentaliteedi muutus tulemas oleks ? Mina küll ei näe ja nendel kellel välgatabki need kolivad minema kui vähegi võimalik

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4709
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Ja näed sa kuskilt otsast ,et see mentaliteedi muutus tulemas oleks ? Mina küll ei näe ja nendel kellel välgatabki need kolivad minema kui vähegi võimalik
                              Ikka näen. Korra nähtud, miks mitte teist korda?

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4710
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ikka näen. Korra nähtud, miks mitte teist korda?
                                Kõike võimalik tsensuurida,seadused peale panna vastavalt vajadusele . Elu hoitakse piisavalt elamiskõlblik ,siis keegi ei hakka midagi tegema.

                                Comment

                                Working...