[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4681
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ristpostitan. Ei viitsi kogu teksti ümber trükkida: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post630542

    Soovitan teha suure risti kalendrisse, vähemalt satikate päevadele, et avapäevade piletid saada.
    Vot seda ma küll shotin. Võimalus laivi mängida ,ilma et ma oleks laivis

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4682
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Vot seda ma küll shotin. Võimalus laivi mängida ,ilma et ma oleks laivis
      Taaskord üks näide pokkerimänedžeride ebaadekvaadsusest. Sellises stiilis turniirid ühelt poolt oleks promo pokkeritoa online osale ja teiseks tooks mängijaid, kes muidu kasiinosse ei viitsi tulla.

      Lisaks muutuksid auhinnafondid suuremaks, mängijate arv suuremaks, kuid turniiri pikkus oluliselt ei muutuks. Turniir muutuks atraktiivsemaks ja põhjust kohale tulla on ka kaugema, väga kaugete nurkade poistel.

      See muudab turniire atraktiivsemaks ka neile, kes muidu kasiinosse ei saagi minna kaheks päevaks "tiksuma". Kõigil ei ole perede, töö ja oma tegemiste kõrval aega kaks päeva kasiinoeetrites veeta, kuid telefonis selle õhtuse aja soovi korral leiab.

      Boonusena muudaks see turniire mängija kohta odavamaks, sest iga kolme kuni kümne mängija kohta kulub üks diiler ja üks laud vähem, kuid reiki saadakse iga mängija käest sama palju. Lisaks toimub lumepalliefekt, mis turniiri atraktiivsuse tõttu meelitab rohkem mängijaid, tõstes tulusid, kuid vähendades protsentuaalselt kulusid.

      Muideks. See pole hääl kolmeses kõrbe päeviktelgis. Nagu ütlesin, laager on vähe suurem ja telke rohkem ning lisaks on käidud ka lõpubossi enda jutul. Sarnane idee sai neile välja käidud juba kevadel. Lubati midagi, kuid (neid) netiavapäevi ei ole (veel) näinud.

      E: Lisan veel niipalju just kommentaari vastuseks. Kuna on kaks netiavapäeva, siis see vähendab ka oluliselt "variatsiooni" just selles osas, et "päästab" kuus kuni kaheksa tundi väljaspool rahalist mängu live-kasiinos. ITM osa on alati lives kõige põnevam.

      Lisan veel niipalju, et ilmselgelt iga tehtud postitus on iga postitaja subjektiivne arvamus, kuid pean vajalikuks üle toonitada.

      E2: "Variatsiooni" on jutumärkidest, sest see ei ole päris õige vaste. "Variatsiooni" all mõeldakse siiski dispersiooni ja inimeste keeles oleks äkki õige vaste hälve või kalle.

      Pole isegi viimases kindel, aga algsõnadeks on "variance" (dispersioon) ja sealt on tuletatud variatsioon, mis tegelikult oleks sõna "variation". Omakorda see (variation => variatsioon) on mingi asi teisel kujul ja seega on väga raske variatsiooni puhul rääkida pokkeris kõrvalekaldest keskmisest.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4683
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Ma ju räägingi, ranka teed ise pokkeri prode turniiri liiga, twitchi kanali jne, aasta pärast meid siin 5 juba siis

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4684
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Taaskord üks näide pokkerimänedžeride ebaadekvaadsusest. Sellises stiilis turniirid ühelt poolt oleks promo pokkeritoa online osale ja teiseks tooks mängijaid, kes muidu kasiinosse ei viitsi tulla.

          Lisaks muutuksid auhinnafondid suuremaks, mängijate arv suuremaks, kuid turniiri pikkus oluliselt ei muutuks. Turniir muutuks atraktiivsemaks ja põhjust kohale tulla on ka kaugema, väga kaugete nurkade poistel.

          See muudab turniire atraktiivsemaks ka neile, kes muidu kasiinosse ei saagi minna kaheks päevaks "tiksuma". Kõigil ei ole perede, töö ja oma tegemiste kõrval aega kaks päeva kasiinoeetrites veeta, kuid telefonis selle õhtuse aja soovi korral leiab.

          Boonusena muudaks see turniire mängija kohta odavamaks, sest iga kolme kuni kümne mängija kohta kulub üks diiler ja üks laud vähem, kuid reiki saadakse iga mängija käest sama palju. Lisaks toimub lumepalliefekt, mis turniiri atraktiivsuse tõttu meelitab rohkem mängijaid, tõstes tulusid, kuid vähendades protsentuaalselt kulusid.

          Muideks. See pole hääl kolmeses kõrbe päeviktelgis. Nagu ütlesin, laager on vähe suurem ja telke rohkem ning lisaks on käidud ka lõpubossi enda jutul. Sarnane idee sai neile välja käidud juba kevadel. Lubati midagi, kuid (neid) netiavapäevi ei ole (veel) näinud.

          E: Lisan veel niipalju just kommentaari vastuseks. Kuna on kaks netiavapäeva, siis see vähendab ka oluliselt "variatsiooni" (tegelikult õige on dispersioon või hälve) just selles osas, et "päästab" kuus kuni kaheksa tundi väljaspool rahalist mängu live-kasiinos. ITM osa on alati lives kõige põnevam.

          Lisan veel niipalju, et ilmselgelt iga tehtud postitus on iga postitaja subjektiivne arvamus, kuid pean vajalikuks üle toonitada.
          just just, eriti mulle nende tln festaritega jms - võta elamine, tiksu kuni itm-ni, kuluta oma väärtuslikku aega mis oleks kasulikum netis nagunii . +mulle ei meeldi tln. Aga kui netis saaks selle itm-ni tiksumise ära teha oleks nagu pointi juba võtta see luxexpress tallinna suunal

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4685
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Muru bummimas (searching for target) Chesteris.


            Target found:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #4686
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Muru bummimas (searching for target) Chesteris.


              Target found:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              rohkem nagu murutall

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4687
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Kohustuslik kuulamine:

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4688
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Täna ka Optibeti kolmevõistlus. Saade voogedastusega algab 19:00, liigaturniir kell 20:00. Ise osalen.

                  Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

                  EDIT:

                  Edetabel: https://www.pokkeriprod.com/optibeti...tlus/#edetabel

                  Täna loodan esimesed punnid saada.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4689
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Ja muidugi enne liigat tuleb alati jooksma minna, et vaim oleks värske. Kel sama huvi, siis üle Eesti liikumas suured sajupilved hommikul seitsmeni välja ja seega viimane hetk:

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #4690
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kohustuslik kuulamine:

                      ohjh, ma pole politoloog ... a võiks see üle võimete elamine eesti riigil ära lõppeda. Ei ole nii, et peab tegema seda ja toda . Ja rahva kottimine igast asendist.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4691
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Täna ka Optibeti kolmevõistlus. Saade voogedastusega algab 19:00, liigaturniir kell 20:00. Ise osalen.

                        Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

                        EDIT:

                        Edetabel: https://www.pokkeriprod.com/optibeti...tlus/#edetabel

                        Täna loodan esimesed punnid saada.
                        Imre on eetris. Samuti saab jälgida Muru rahamängu Chesterfieldis: https://www.facebook.com/chesterfiel...6917647194563/

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4692
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Tulge nüüd Optibeti kolmevõistlusele. 20 reganut ja aitame Imrel punne saada. Iga reganu annab Imrele lisa 10 punkti. Toimukiskoht optibet, nimi "kolmevõistlus", Parool: shoshone

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4693
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Tulge nüüd Optibeti kolmevõistlusele. 20 reganut ja aitame Imrel punne saada. Iga reganu annab Imrele lisa 10 punkti. Toimukiskoht optibet, nimi "kolmevõistlus", Parool: shoshone
                            Kaua see keskmiselt kestab üldse ? Ma täna enam ei liitu ,aga vahel kui just saunapäevaga ei kattu võiks ju tegelt telos teha 2h (3h cap suht ) minisessi telos

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4694
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kaua see keskmiselt kestab üldse ? Ma täna enam ei liitu ,aga vahel kui just saunapäevaga ei kattu võiks ju tegelt telos teha 2h (3h cap suht ) minisessi telos
                              Kaks tundi hiljem oled punktides. Sealt veel poolteist tunnikest-kaks ehk enne keskööd saab läbi. Jõuad veel jooma.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4695
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kaks tundi hiljem oled punktides. Sealt veel poolteist tunnikest-kaks ehk enne keskööd saab läbi. Jõuad veel jooma.
                                Jõuan veel jooma ? Ma igapäev magan 11 juba . Jaanipäeval ja aastavahetusel olin kauem üleval.

                                Comment

                                Working...