[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4666
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav kui head tänapäeva pokkeri botid on, mäletan kunagi ammu lugesin et nl50 HUs on mingi bott ja siis ma käisin abusesin, põhimõtteliselt lihtsalt overbettisin palju, tol ajal bot ei saanud küll aru et ilmselgelt mul pole 15 kätt järjest sett
    Rta ka teemas rohkem + botid paremad,tee nüüd vahet kes bot ja kellel rta. Twitchis ka toorelt vahele jäädud gtow kasutamisega keset mängu. Coinpoker kunagi viskas kohe teate mulle ette,kui läksin lihtsalt hrc subhindasid vaatama kodulehele,ehk siis võiks gtow-ga ka mingi avastamine olla. Aga jh suurt vahet pole,kes tahab see võtab teise läpsi juurde ja ainuke võimalus 99% ausas mängus osaleda on see kui kõigil on 360° kaamerad oma toas

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4667
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Rta ka teemas rohkem + botid paremad,tee nüüd vahet kes bot ja kellel rta. Twitchis ka toorelt vahele jäädud gtow kasutamisega keset mängu. Coinpoker kunagi viskas kohe teate mulle ette,kui läksin lihtsalt hrc subhindasid vaatama kodulehele,ehk siis võiks gtow-ga ka mingi avastamine olla. Aga jh suurt vahet pole,kes tahab see võtab teise läpsi juurde ja ainuke võimalus 99% ausas mängus osaleda on see kui kõigil on 360° kaamerad oma toas
      Ma ei taha endale managerigi alla tõmmata et äkki süüdistatakse milleski :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4668
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma ei taha endale managerigi alla tõmmata et äkki süüdistatakse milleski :D
        Gg-s palju regulare kes kasutavad ka jurojin-i mis igati legaalne....aga ma ei tea ,kui sul juba näitab mdef-i kas see väheke üle piiride pole palju programm võib aidata

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4669
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Enamik pokkeritube sõimab ka siis, kui PokerStove lahti on. Absurd, sest samad asjad on saadaval otse veebis: https://www.pokerhandrange.com/

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4670
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Täna pidi chesteris cash olema. Muru taga Sibold ja paremal Koorits. Sarnasus olemas?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4671
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Kontoris telekas mingi mõttetu Lao Meelise podcast mängis kõrvale. Ja see sai läbi ning siis algas lambikas uus ja vaatan, et WTF, Prigožin on ellu ärganud ja räägib puhtas eesti keeles.


              Igatahes jäi kõrva, et vana käib pereemasid aitamas lapsi saada... ja tal juba 39 pendlilast... Päris hea pendel vanal.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4672
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Täitsa ******, kuidas Prigožin solvas mind. Tra ma viimased 7 aastat Honda vend ja nüüd pani sellist autorassimi.

                «Ütleme, et sa oled sündinud Ferrarina, aga sulle lapsest peale on selgitatud, et sa oled Honda. Onju. No sa eladki Hondana kogu aeg ja su vaene tohutu mootor läheb rooste. Ja siis sa komistad minu üle. Ma olen siis see vend, kes ütleb, et kallike sa oled ju Ferrari. Võtame nüüd selle sitt õli välja, see sitt bensiin välja, paneme sulle uued need ja uued nood jupid. Rõõõn... Rõõnnnm. Rõõõõnn. Nüüd vajuta raisk!»

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #4673
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Täna pidi chesteris cash olema. Muru taga Sibold ja paremal Koorits. Sarnasus olemas?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Tupic varsti tuleb külla sulle selle lilla dildoga kui palju kiusad :)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4674
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Oskab keegi õelda palju chesteris cashi üldse jookseb ja mis kellaaegadel?

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #4675
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Oskab keegi õelda palju chesteris cashi üldse jookseb ja mis kellaaegadel?
                      Kirjuta meelis vistile ,äkki ta sama tore nagu omal ajal olop oli-mul oli mingi kamm olybetiga ,mis ei liikunud kuidagi supoga. Keegi soovitas ,et kirjuta otse olopile ja küll aitab. Vähe kõhe oli aga slidisin dm-se ja üllatuslikult lausa hilisõhtul vastas ja järgmine päev oli asi korras

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4676
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kirjuta meelis vistile ,äkki ta sama tore nagu omal ajal olop oli-mul oli mingi kamm olybetiga ,mis ei liikunud kuidagi supoga. Keegi soovitas ,et kirjuta otse olopile ja küll aitab. Vähe kõhe oli aga slidisin dm-se ja üllatuslikult lausa hilisõhtul vastas ja järgmine päev oli asi korras
                        Mina introverdina ei taha kellegile kirjutada

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #4677
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Mina introverdina ei taha kellegile kirjutada
                          Ära ütle,et sul rohkem supoga kirju vahetatud elu jooksul kui vallaliste daamidega ?:(

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4678
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ära ütle,et sul rohkem supoga kirju vahetatud elu jooksul kui vallaliste daamidega ?:(
                            Võimalik

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4679
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kirjuta meelis vistile ,äkki ta sama tore nagu omal ajal olop oli-mul oli mingi kamm olybetiga ,mis ei liikunud kuidagi supoga. Keegi soovitas ,et kirjuta otse olopile ja küll aitab. Vähe kõhe oli aga slidisin dm-se ja üllatuslikult lausa hilisõhtul vastas ja järgmine päev oli asi korras
                              Vist ei ole enam päris pikalt Chesteri pokkerimänedžer.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4680
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Ristpostitan. Ei viitsi kogu teksti ümber trükkida: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post630542

                                Soovitan teha suure risti kalendrisse, vähemalt satikate päevadele, et avapäevade piletid saada.

                                Comment

                                Working...