[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3256
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    PALJU ÕNNE!!!
    vaata kuupäeva tont

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3257
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      rankale ei meeldi sünnipäevad muide, niiet mina ei soovi
      this :D

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #3258
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Palju õnne, Ranka!



        Kui vanaks said siis?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3259
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          WTF. ÜKS AHV EES, TEISED FUCKING JÄRGI, NAGU LAMBAKARI. SITASE CAMU PÄRAST ON FB WALL NAGU SITAMAJA NING VALEL KUUPÄEVAL. PIINLIJK.

          Elu tilt ka. Väsinud, kõht tühi ja indoneeslane lasi ka üle. Lubas suure suuga süüa tuua - tutkit. Ajas oma lolli joru suust välja ja siis nüüd ei vasta üldse.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #3260
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            õnne äss!

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #3261
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Südamlikud õnnesoovid, kallis Rainer!

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3262
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                rankale ei meeldi sünnipäevad muide, niiet mina ei soovi
                Vähemalt ta ei ole oma foobias üksi, ma samasugune. Tegelikult ei meeldi mulle absoluutselt mis iganes tähtpäevad, põhjust juua leiab ka pisitillukese vajaduse puhul ilma nendeta alati.

                Igal foobial või sellele sarnaneval seisundil on muidugi omad põhjused.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #3263
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Kas kardad, et peab heas tujus olema ja vbla teistele välja tegema?

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #3264
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Mis kõige ägedam kink oli ranka?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #3265
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas Potsataja
                      ...
                      all time avataride valimise meister foorumis on selgunud igatahes

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3266
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        omgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

                        Listi linnuke juures, aga ei tea, kas räägin või mitte. Pohh. Käisime ladyboyde baaris, maksime 1500 või 2000 bahti, et ta meie ees pihku paneks. Sain midagi salaja videlolindile ka. **** see oli ikka sürr, ma ei teadnud vahepeal, kas nutta või naerda, aga vähemalt jälle, mida nähtud-tehtud.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #3267
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Suur oli?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3268
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Nope, väike ka mitte. Kõige naljakam ongi see, et kuidas see kobar mahub suht hästi aluspesusse, et kui oleks noob, siis ei pruugikski aru saada, et tegu mehega.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #3269
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              PALJU ÕNNE!!!
                              '

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3270
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                omgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

                                Listi linnuke juures, aga ei tea, kas räägin või mitte. Pohh. Käisime ladyboyde baaris, maksime 1500 või 2000 bahti, et ta meie ees pihku paneks. Sain midagi salaja videlolindile ka. **** see oli ikka sürr, ma ei teadnud vahepeal, kas nutta või naerda, aga vähemalt jälle, mida nähtud-tehtud.
                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Nope, väike ka mitte. Kõige naljakam ongi see, et kuidas see kobar mahub suht hästi aluspesusse, et kui oleks noob, siis ei pruugikski aru saada, et tegu mehega.
                                Hahaha...ranka sa oled jube elukas. Koletis.
                                Last edited by inward; 10.02.13, 07:44. Põhjus: Filmiski...

                                Comment

                                Working...