[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #2701
    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ma joosta ei viitsind. Kuidagi nüri oli ja kopsu tõmbas läbi. Peale trenni oli muidugi hea tunne, aga ikkagi. Ostsin jalgratta, võtan rattarallist osa, see aasta plaanis ka rattamaraton. Nädalas 2-3 korda, eile lasin näiteks 40 km läbi. Tegin ka Ihaste ringe, aga see hakkas väikseks jääma. Nüüd lasen maanteel, täitsa OK. Ükskord proovisin joosta ka, jätsin kohe sinnapaika... nii aeglane tundus võrreldes rattasõiduga, tundus et ring ei lõppe iial.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #2702
      Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Ma joosta ei viitsind. Kuidagi nüri oli ja kopsu tõmbas läbi. Peale trenni oli muidugi hea tunne, aga ikkagi. Ostsin jalgratta, võtan rattarallist osa, see aasta plaanis ka rattamaraton. Nädalas 2-3 korda, eile lasin näiteks 40 km läbi. Tegin ka Ihaste ringe, aga see hakkas väikseks jääma. Nüüd lasen maanteel, täitsa OK. Ükskord proovisin joosta ka, jätsin kohe sinnapaika... nii aeglane tundus võrreldes rattasõiduga, tundus et ring ei lõppe iial.
      +1 mulle ka ei meeldi jooksmine, kohe üldse mitte. Pigem ratas või ujumine. Hetkel lasen ka iga päev 20km ringe rattaga, kui viitsimist ja aega on siis vähe pikemalt ka.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2703
        Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

        Anyway hetkel muudame teemat. Sain viisa kätte ja reedest läheb actioniks ning puhun elu sisse ranka.pokkeriprod.com blogile kuni 22-ndani.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2704
          Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

          Nüüd olen päris kindel, et igasugune maratoni jooks jääb mul järgmisse ellu. Nädalapäevad ja mõni päev peale tagasi jooksin 13.2km ringi (olin täpselt graafikus või tsipa ees). Peale seda oli ilmselge, et tegu oli väikese ületreeninguga ja võtsin ekstra kaks lisa päev.

          Uuesti jooksma minnes andis parema jala sääreluu tunda (sama oli ka toona kaitseväes) aga punnitasin selle ringi ära. Võtsin uuesti rohkem vabu päevi taastumiseks. Täna uuesti jooksma minnes oli täpselt sama jama ning üks põlv lõi vahepeal "nõrgaks" nagu tahtis alt ära kaduda.

          Nüüd võtan natuke pikemalt vabu päevi. Jooksmist ei lõpeta, sest hetkel päris hea rutiin aga maratoni jaoks punnitama ei hakka.

          Aa ja olen asfalti peal trenni teinud. Lootsin omast lollusest, et kunagi ei andnud see tunda aga ju vanus natuke korrektuure teinud, eriti pärast sellist pikka ringi. Edaspidi hakkan metsades müttama, õnneks on mul päris head metsaraja lähedal - Glehni või mis iganes selle lossi nimi oli TTÜ taga.

          Võhma vorm on väga hea, 13.2km ring tuli suht loppelt välja, ainukeseks probleemiks kujunes enda lollus, et ei tarbinud eelnevalt piisavalt vett ja viimased 2km oli tohutu joogijänu.

          Pool maraton on doable ja väga suure tõenäosusega jookseksin selle ka praegu läbi aga siis oleksin finishis suht kutu ning mitu päeva liikumisvõimetu.

          EDIT: pokkerist niipalju, et ei ole viimasel ajal üldse mängindu, eelmine kuu mõnituhat hu cashi kätt ja paarsada HT HUSNG-d.

          HUSNG-des ei saagi aru, mis toimub, sest viimased 2-3k turkat on ikka väga halvasti läinud ja tunnen, et jooksen top range. Vahepeal ei teinud head mängu ka aga kuna ma hetkel olen keskendunud üldse muudele asjadele siis eriti ei hooligi sellest.

          See kuu tõenäoliselt ka pokkerit mängida eriti ei jõua.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #2705
            Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

            Aga mis sai tripist? Pidid nagu blogile elu sisse puhuma?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2706
              Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

              Ranka, kas sa oled hetkeseisuga saavutanud olukorra, kus sa ei pea enam normaalseks äraelamiseks pokkerit mängima?

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #2707
                Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ranka, kas sa oled hetkeseisuga saavutanud olukorra, kus sa ei pea enam normaalseks äraelamiseks pokkerit mängima?
                Väga hea küsimus, sama mõte käis peast läbi....

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2708
                  Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                  Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                  Aga mis sai tripist? Pidid nagu blogile elu sisse puhuma?
                  Terminated.

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Ranka, kas sa oled hetkeseisuga saavutanud olukorra, kus sa ei pea enam normaalseks äraelamiseks pokkerit mängima?
                  Sõltub.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2709
                    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                    Pokkerist veel niipalju, et HT-de action on ilmselgelt alla läinud või noh vähemalt minu jaoks. Päevasel ajal ma ei viitsi mängida, sest siis rohkem segajaid + rohkem teha ning meelisajad on varahommikused tunnid nii 03:00-07:00. Kunagi oli asi ilusti tasakaalus - oli regulare vähem, actionit ka loomulikul aga sai järjekindlalt 2-3 laual lasta.

                    Nüüd on nii, et teinekord on mõlemad lobbyd tühjad, istud maha ja ootad 3-4 minutit. Või kui lobbyd on võetud, siis ootad lobby järgi mõned minutid ja siis omakorda vastast. Kas tõesti Hispaania minek niipalju mõjutas?

                    Regularide vastu ma ei viitsi mängida. Turniiriga kaotan $1.88 raket ja regularide vastu kaotan keskmiselt $1.30 ehk $0.50 sendine «eelis». Ei viitsi improveda ja ei näe ka eriti, et tuleks regulari vastu 2-3% ROI-line eelis. Üleüldse viimastel kuudel jooksen pasalt või ei oska enam mängida ning üldine ROI on alla läinud - pakun, et 2% või veel vähemgi aga viimased 2-3k mängu on kindlalt BE võib-olla rohkemgi, üldiselt ei huvita ka. Tunnen nagu jooksen top-rangesse aga sellise sample puhul ma üritan olla ikkagi reaalne ja mitte hakata halba kaardijooksu süüdistama.

                    Kuna enam eriti mängida üldse ei viitsi, puhuvad uued mõtted ja suunad siis suht ükskõik kah :)

                    Hetkel siis pokkeris passin enamasti Partys 400NL HU laudades, kui keegi tuleb siis mängin kui ei tule nokitsen vaikselt oma asjade kallal.

                    EDIT: see regularide eelis on tehtud nii, et lasin sõbral teha ühe scripti. Märgistad siis vastased ära oma suva järgi.

                    Ala: donk, tundmatu, reg või siis veel täpsemalt: suur donk, keskmine donk, väike donk, tundmatu, be reg, norm reg, hea reg ja siis postgreSQL scripti jooksutad ning näed oma ROI-d vastaste tüüpide vastu.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #2710
                      Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust

                      Sõltub.
                      Kui iga nv matka-madisega 2,8k naistes käid, siis peab natuke online juurde grindima jah?!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2711
                        Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                        Kui iga nv matka-madisega 2,8k naistes käid, siis peab natuke online juurde grindima jah?!
                        Jah umbes nii. See sõltub inimesest ja tema välja minekutest/nõudlusest ning veel mõnest muust muutujast ning lisaks ka küsimusest endast: «kas sa oled hetkeisuga...». Pigem see hetkeiseisuga on see, et hetkeseisuga ei ole saavutanud, see võib-olla varmegi aga hetkeseisuga on pokkerist kopp ees. PKR'is mängin ka nüüd, toksin miskit boonust lahti ja see on tõesti ajaviiteks fun.

                        Lisaksin niipalju, et hetkel uurin 1. november - 1. mai omale aasiasse elukohta. Sihikul on praegu filipiinid ja sama kompleks, kus elab hllapllegi ning üks teine pokkerimängija: http://kandisuites.com/flash/picture-gallery.htm. Samas igatsen Macaud ja seal live mängida ning iPadiga asju ajada oleks ka üks alternatiiv. Oh ei tea.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #2712
                          Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                          Vana macaus olema peab, et live cashi grindida? Plaanis järgmiseks suveks roll korjata ja sinna minna.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2713
                            Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Vana macaus olema peab, et live cashi grindida? Plaanis järgmiseks suveks roll korjata ja sinna minna.
                            Ei mäleta aga mitte keegi ei kontrolli kui sa just 13 aastase näoga ei ole, ju oli 18. Sa pead mõistma, et kasiino ei ole enam seal kasiino meie mõistes vaid kasiino on nagu suur kaubanduskeskus, kus räigelt restorane, kabareed, showd jne. Enda meelispaik oli Sands, kus käisin mojjitosid ja õlut joomas ning vaatasin kabareed, seljataga siis sadu baccarati laudu ja tuhandeid gamblereid.

                            Eile just Buildupile rääkisin ja panen siia siis Galaxy Casino näite (allikas Wikipedia), mis valmis 2011. aastal. Kasiinos on 450 mängulauda, 1000 slotiaparaati, 2000 hotelliruumi, 50 restorani, siserand, lainetega bassein. Lisaks sadu, võib-olla isegi tuhandeid kaupluseid. Sa ei peagi lahkuma kasiinost - kõik on olemas.

                            Venetian näiteks on veel eriti kõva. Seal teisele korrusele ehitatud veneetsia linn. Vett täis kanalid, kus ujuvad paadid, kunst-taevas - nagu päris ja ütlemata sarnane oli veneetsiale (olen ise Veneetsias käinud). Alla minnes kasiino ühest otsast teise sa ei näe.

                            Siin infot erinevatest kasiinodest: http://en.wikipedia.org/wiki/Gambling_in_Macau

                            PS! Macau ise asub 29.5 ruutkilomeetril, võrdluseks Lasnamäe pindala on 30 ruutkilomeetrit.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2714
                              Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                              Nats võin veel kirjutada. Miskite mongoolia totside juures käisime (kellest üks oli ice sõltlasest skisofreenik, see selgus alles hiljem). Neil oli selline paneelamajamoodi korter - nagu meil sellised mustaka/lasnaka korterid. Mida silma ei karju aga samas midagi erilist ei ole. Ei mäleta enam täpset hinda aga oli ehk 300-400 usdi kanti kuu. Me ise elasime natuke "ballerimas" korteris, ka mitte midagi erilisti - ainus asi, et kõik asjad olemas + värske remont ja suurem korter ja maksime 18000 HKD (ca 1800-2000 USD) kuu eest kahe peale. Totally overpaid. Seega elamine ei olegi seal nii väga kallis.Kui üldse elamist vaatad siis never-ever ära lange sellise asja lõksu, et good location. Macau on nii väike, kasiinosid igal nurga peal, taksosid sitaks palju ja ühest otsast teise Taipalt-sadamasse maksad takso eest kõigest mõne dollari.

                              Siis söök-jook ka alkohol on poes sitaks odavam, väljas süües/juues sama kallis kui Eesti või nõksa kallim aga kui ise vaaritad või ostad omale alkoholi kodu on mitu korda odavam kui Eestis.

                              Linn on väga puhas. Meenutab õrnalt Tallinna Vanalinna aga meie vanalinn on selle kõrval räpasuse hunnik. Macaus ühtegi kerjust ei ole, keegi sulle tünni ei tee (isegi taksojuhid mitte) ja on väga turvaline linn. Mitte ühtegi probleemi, kaklust, kurja inimest midagi ei näinud seal :)

                              Peod kestavad varajaste hommikuteni. Chaom1-ga läksime ükskord kell kuus esmaspäeva hommikul peole ja oli full-house klubis. Kokku 2-3 suuremat klubi.

                              Naised/tüdrukud.

                              On igast rahvusest - kogu aasia kokku vajunud + euroopast rumeenlased. Klubides on enamasti freelancerid ja erinevalt Taist ei lenda nad sulle pelae ega hakka paska ajama. Seal selline euroopalik stiil, et pead juttu rääkima. Kuna seal norm klubisid vähe 2-3 tükki siis hõljusin meie korteri lähedal D2 tihti ja üksinda ning sain päris mitme tüdrukuga tuttavaks. Siis nende seltskondades hõljusin ja nägin mitmeid kordi, kus quititi vanamehi ära aga üldiselt klubid ikkagi ühed suured litsimajad. Kui raha saad ükskõik, kelle omale.

                              Hinnad siis kõikusid 0-... HKD. See nüüd sõltus, kes sa olid, kuidas suhtusid. Ma sain pärast mitmeid kordi seal tasuta pakkumisi, et ala "I am free for you" ja kui ütlesid, et ma ei tule sinuga, ma tahan peol olla siis natuke solvusid. See kohalikega suhtlemine mulle meeldis, sest kui olid nende tüdrukute (mulle ei meeldi kasutada siin sõna prostituut, sest see on tegelt nende töö ja kogu see kultuur seal teine) seltskonnas, siis hakkasid alles kägar gossipi kuulma, kuidas 4 tüdrukut koos kädistavad, et omg, et vaadake kes tuli. Teised mis? Vaadake seda vanameest, seda ärge võtke ,see tahab, et tema tagaust limpsaks jne :)

                              Siis Macaus on Saunad. Meie mõistes on tegu siis Spa-Hotell-Bordeliga. Seal võid olla 12 tundi kui maksad pileti. Kui võtad tüdruku siis 24 tundi. Tüdruku võtmine tähendab ka seda, kui kasutad näiteks ta masaaziteenust. Kordagi seal ei käinud aga kuuldes jutte siis kahetsen natuke :) See selleks. Kui oled 2p2 teemat lugenud siis soovitataksegi Saunasid. Ala maksad oma pileti, saad 12h magada siis lähed uuesti livesse. See on odavam kui hotell ja enamus hotellid maksavad Macaus €100 või rohkemgi öö ning osad on tihti väljamüüdud.

                              Siis ülelahe on kohe hongkong, 40 minuti ferry sõit ja laevaliiklus on ööpäeva ringne ning ei maksa palju. Ei mäleta enam täpset hinda aga ei midagi ülejõu käivat. Ise sinna ei jõudnud, tähendab jõudsin aga suht vähe aega oli explorida + väsinud olin.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #2715
                                Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                                kas suitsetamine on macau cashi laudades lubatud, googeldasin, aga ei viitsin sõeluda..

                                Comment

                                Working...