Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik
Ma joosta ei viitsind. Kuidagi nüri oli ja kopsu tõmbas läbi. Peale trenni oli muidugi hea tunne, aga ikkagi. Ostsin jalgratta, võtan rattarallist osa, see aasta plaanis ka rattamaraton. Nädalas 2-3 korda, eile lasin näiteks 40 km läbi. Tegin ka Ihaste ringe, aga see hakkas väikseks jääma. Nüüd lasen maanteel, täitsa OK. Ükskord proovisin joosta ka, jätsin kohe sinnapaika... nii aeglane tundus võrreldes rattasõiduga, tundus et ring ei lõppe iial.
Ma joosta ei viitsind. Kuidagi nüri oli ja kopsu tõmbas läbi. Peale trenni oli muidugi hea tunne, aga ikkagi. Ostsin jalgratta, võtan rattarallist osa, see aasta plaanis ka rattamaraton. Nädalas 2-3 korda, eile lasin näiteks 40 km läbi. Tegin ka Ihaste ringe, aga see hakkas väikseks jääma. Nüüd lasen maanteel, täitsa OK. Ükskord proovisin joosta ka, jätsin kohe sinnapaika... nii aeglane tundus võrreldes rattasõiduga, tundus et ring ei lõppe iial.
Comment