[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2251
    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ja läks blokk peale, teine inimene siin foorumis, esimene oli Sass. Vabandan, kui sa oled mingi vaimse puudega, aga ma ei suuda seda teksti enam lugeda siit.

    http://foorum.pokkeriprod.com/profil...=ignore&u=3159

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #2252
      Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

      Ma ei saa aru, miks te nii pöördesse lähete pokkerisheriffi jutu peale, who gives a fk?

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #2253
        Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist, eriti veel mass multitabledes. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.
        Kui sa seda ilma HUD'ta ei erista, siis sa teed midagi ikka väga valesti. Kui just eesmärgiks ei olegi rakeback-pro forever olla.

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Ah, ärge nüüd üle pingutage. Sheriff on aktiivne, siiras ja ajab visalt oma rida. Ei ole vaja talle kambakat teha.
        Kui Coca on PP Chuck Norris, siis Sheriff on selle foorumi Clint Eastwood.

        Aga kui Coca selle foorumi Zach Galifianakis on, kes siis Sheriff on?

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #2254
          Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

          Algselt postitas Spewmonkey
          Kui sa seda ilma HUD'ta ei erista, siis sa teed midagi ikka väga valesti. Kui just eesmärgiks ei olegi rakeback-pro forever olla.
          Kui mul oleks valida, kas näha 1 sekundiga hudist, kas tegu on dongiga või mitte, või peaksin hakkama erinevatest liigutustest järeldusi tegema (mis on nt. 10 lauaga mängides kuradima raske), mis võtaks oluliselt kauem aega, siis vastus on selge ju. Ranka kirjutas, et tal oleks 50/50 kas ta kasutaks micros hudi või mitte. Mina näen kasutamisel palju plusse ja mittekasutamisel mitte ühtegi plussi. Kas te ei arva nii ? Veelkord: kaotada pole ju midagi.



          E: Ja see *****sheriff on ammu üle joone astunud imo. Mina teeks sellele kiire lõpu.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #2255
            Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Kui mul oleks valida, kas näha 1 sekundiga hudist, kas tegu on dongiga või mitte, või peaksin hakkama erinevatest liigutustest järeldusi tegema (mis on nt. 10 lauaga mängides kuradima raske), mis võtaks oluliselt kauem aega, siis vastus on selge ju. Ranka kirjutas, et tal oleks 50/50 kas ta kasutaks micros hudi või mitte. Mina näen kasutamisel palju plusse ja mittekasutamisel mitte ühtegi plussi. Kas te ei arva nii ? Veelkord: kaotada pole ju midagi.



            E: Ja see *****sheriff on ammu üle joone astunud imo. Mina teeks sellele kiire lõpu.
            Su sõnastus jättis sellise mulje, et ilma HUD'ta sa ei ole võimeline seda tegema. Fakt on see, et kui see on kuradima raske, siis sa mängid kindlasti liiga palju laudu. Saaks aru, et asi oleks detailsete notede jälgimisest.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #2256
              Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

              Ma ei too üldse ennast näiteks enda näidetes :D
              Mul pmst 0 kogemust ilma hudita mängides. Aga liiga paljudel laudadel mängimises pole ma ka kindlasti süüdi.

              Fakt on see, et kui see on kuradima raske, siis sa mängid kindlasti liiga palju laudu.
              Well, hud kergendaksi ju fishi äratundmist ja mängija, kel abc selge ja kes tahab limiidis kiirelt tõusta, saaks seetõttu rohkem laudu mängida ja samas ikkagi sama häid otsuseid teha.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #2257
                Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                IP-checki pole võimalik teha (et teada saada kas on troll või ei)?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #2258
                  Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  IP-checki pole võimalik teha (et teada saada kas on troll või ei)?
                  On ja seda on ka tehtud juba ammu. Pole troll.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #2259
                    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                    Saage üle juba kurat küll.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #2260
                      Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                      Saage üle juba kurat küll.
                      Tahtsin sama öelda. Teema kohta on arutatud ning ilmselt arutatakse kohe varsti uuesti. Pole mõtet igalühel hakata uurijaks ja foorumipolitseid mängima. Peace!
                      Last edited by camu; 06.12.11, 21:50.

                      Comment

                      • Freshmeat
                        Julm Donk
                        • Mar 2011
                        • 30

                        #2261
                        Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                        Palun jätkata!

                        Hetkeseisuga on ranka päevik coca omast hoopis veel enam maha jäänud. Rohkem actionit siin on +EV ranka päevikule

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #2262
                          Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                          I love Pokkerisheriff, võtke teda kas trollina, lollina või lihtsalt naljaka kollina - nii nagu mina teda võtan.

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #2263
                            Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                            "KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go] "
                            ei kahetsenud :D

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #2264
                              Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                              Algselt postitas Freshmeat Vaata postitust
                              Palun jätkata!

                              Hetkeseisuga on ranka päevik coca omast hoopis veel enam maha jäänud. Rohkem actionit siin on +EV ranka päevikule
                              Who cares it's about quality not quantity.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2265
                                Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                                Vabandan väga aga pokkerisheriffi kommentaaris ei olnud midagi viga ega valesti. Siis vajus kamp trolle peale ja kütsid sheriffi üles. Kurb aga tõsi.

                                Comment

                                Working...