[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1876
    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    tahad rakebackiks tasuta strap on'i?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1877
      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

      kuuled ma koomas kui labidas, ei viitsi vaielda. sa antibiootikumide peal, tõenäoliselt ei tea tussu lõhnagi.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #1878
        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        kuuled ma koomas kui labidas, ei viitsi vaielda. sa antibiootikumide peal, tõenäoliselt ei tea tussu lõhnagi.
        Lase Savisaarel endale alko bann panna paariks kuuks.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1879
          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

          Mingi rootslane tuli mu 1000NL short lauda $200 stäkiga. Mängisin BB ja siis buttoni ning võitsin talt miski 3-4BB-d ning keeldusin edasi mängimast. Siis tuli hakkas mu teisi lauda blokkima. Lõpuks oli meil 10x1000NL short lauda lahti.

          Hakkasin siis spammama "Resume all ring tables" ja ootasin kuniks sit out ning uuesti ja uuesti kuniks 10x. Rootslasel oli autopost peale pandud. Siis viimane kord panin "Resume all ring tables" ja 2-3 lauas postitasin blindi ja vana time outis. Nii veel korra.

          Hea free money 200 USD-iga table blocker douchebagilt.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1880
            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

            Mängid alati NL1ks 200$se stacki vastu?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1881
              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Mängid alati NL1ks 200$se stacki vastu?
              Ei mängi ühegi 20BB vastu. Erandiks on tõesti suured fishid aga isegi siis ei meeldi lasta neil "freerollida".

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #1882
                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mängisin BB ja siis buttoni ning võitsin talt miski 3-4BB-d ning keeldusin edasi mängimast.
                Kas see on HU maailmas normaalne? Oleks palju loogilisem, kui sa vastasele ütled nt "I don't want to play you, let's just trade buttons" vms. See, mis sa teed, tundub suht grimmimisena.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1883
                  Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                  maailm ei olegi ideaalne imo ..

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1884
                    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Kas see on HU maailmas normaalne? Oleks palju loogilisem, kui sa vastasele ütled nt "I don't want to play you, let's just trade buttons" vms. See, mis sa teed, tundub suht grimmimisena.
                    naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

                    ise on 20bb stack, ta väärib seda.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1885
                      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

                      ise on 20bb stack, ta väärib seda.
                      +zillion

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1886
                        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

                        ise on 20bb stack, ta väärib seda.
                        Sama :D.

                        Rather son gay than shortstacker

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1887
                          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                          lol +1

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1888
                            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            Kas see on HU maailmas normaalne? Oleks palju loogilisem, kui sa vastasele ütled nt "I don't want to play you, let's just trade buttons" vms. See, mis sa teed, tundub suht grimmimisena.
                            Nii. lenC astus üle oma võimu, et pani mulle nii blogis bosserisse. Ootame aga homse päevani, mui mõmmarid temaga kollitama tulevad.

                            Lisaks infot: kuna rolli jagus, siis astusime siin Pumpeerosega Olympicu 59 NL regulare ahistama. Start oli afressiivne, afrosime neid igatpidi ja alati tõdesime, et kaotus oli ca 2 BI. Peale seda järgnes kiire omamine ja vargus. + 3BI.
                            Kokkuvõtte 3 ja 4 bet strateegia töötab ka kiimaz peaga. (koomaz).,

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1889
                              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

                              ise on 20bb stack, ta väärib seda.
                              f grimmer

                              üliebaviisakas/scummy

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1890
                                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                f grimmer

                                üliebaviisakas/scummy
                                kui mul autopost peale ja miski scummbag shortstack tuleb siis ma talle küll buttonit tagasi ei anna.

                                Comment

                                Working...