[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1846
    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    ei viitsi spämmata. lenCi ütles spewmonkeyle ühel heal peol :P

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1847
      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

      Päeva käsi:

      Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1433073
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (BTN/SB): $467.00
      BB: $345.60

      Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with T K
      Hero raises to $12, BB calls $8

      Flop: ($24.00) 8 J 4 (2 players)
      BB checks, Hero checks

      Turn: ($24.00) A (2 players)
      BB bets $16, Hero calls $16

      River: ($56.00) Q (2 players)
      BB folds

      Final Pot: $56.00
      Hero mucks T K
      Hero wins $55.50
      (Rake: $0.50)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1848
        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

        irv ja teine veel:

        Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1433074
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BTN/SB): $462.25
        BB: $343.95

        Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 6 T
        Hero raises to $12, BB calls $8

        Flop: ($24.00) Q 7 6 (2 players)
        BB checks, Hero checks

        Turn: ($24.00) 4 (2 players)
        BB bets $12, Hero calls $12

        River: ($48.00) 6 (2 players)
        BB folds

        Final Pot: $48.00
        Hero mucks 6 T
        Hero wins $47.50
        (Rake: $0.50)

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #1849
          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

          superuser obv.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #1850
            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

            Ma soovitan kardinad ette tõmmata. Äkki see sama vanamutt, kes sind ahistab?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1851
              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Ma soovitan kardinad ette tõmmata. Äkki see sama vanamutt, kes sind ahistab?
              +1. Scammimised skype'i ekraanijagajaga on liiga levinud. Uus trend on binokliga vastasmajast üle õla kaarte vaadata.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1852
                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                +1. Scammimised skype'i ekraanijagajaga on liiga levinud. Uus trend on binokliga vastasmajast üle õla kaarte vaadata.
                loool aga mõttel on tegelt jumet.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1853
                  Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Äkki see sama vanamutt, kes sind ahistab?
                  +1 ..nüüd ma annaks juba küll avaldusse sisse kindlalt.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1854
                    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                    Kahjuks tõstsin toa ümber.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1855
                      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                      Seepärast Ranka seda Skypet viimasel ajal nii promobki...

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #1856
                        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        ei viitsi spämmata. lenCi ütles spewmonkeyle ühel heal peol :P
                        Alatu laim! Esimest korda kuulen.

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #1857
                          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                          Tra elunali! Irwwwwwwwwwwwww. Vaatad,ei ohoh NUTS, vastane openfoldib.

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #1858
                            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                            Tundub, et nõia intsul ei tulnud strippari karjäärist midagi välja ja on pokkerisse kasutaja teinud...Midagi pole öelda

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1859
                              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Alatu laim! Esimest korda kuulen.
                              Kahjuks me kõik oleme vahete-vahel sellises staadiumis kus kõige parema tahtmise juures ei suuda me meenutagi ühtegi kildu eilsest õhtust. Rääkimata sõnadest.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1860
                                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                                Väike brag. Sain starsis lifetime käed ja ragisedes sain valmis graafiku. Puudu on FTP käed (miski 300k), cake käed (ka 300k+) ja ca 100k käsi mg-st.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...