[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1711
    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Need on need light 10 bettijad. See käsi tuletas selle teema meelde, puhas kuld:

    http://forumserver.twoplustwo.com/18...reflop-795876/
    hhaha mul tuli ka kohe see meelde :D:D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1712
      Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

      Eile EPT satikas oli killer. Otse peolt satikale minna ei tasu ja juba nii magasin, et diiler varastas mul BB ära. Arvasin, et ma BB ja panin 800 sisse, mäng läks käima, foldisin kaartid kui minu kord (pärast õiget BB-d!!!!). Siis järgmine tiir panen SB, diiler ütleb, et ei saa oled BB. Ma WTF? Et olin eelmine käsi siis ütles, et ei sa limpisid ju. Ütlesin, et mida ***** nagu, et ma enne kaartide segamist pimedalt limbin????? Ja kuidas ma saan UTG-d checkida? Tekkis tilt, õnneks kukkusin miski aeg välja.

      Peale seda hakkasin ära minema ja nägin, et spewmonkey ning ESTPatrick owlisid sloti aparaatide peal ning hotcocacola blankis rullilauas.

      EDIT: Ps täna on oodata õpilaste graafikuid ka kas siin või siis mu coachingu teemas. Liskas tänasest liitus kolmas õpilane.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1713
        Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

        Olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post356933

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1714
          Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          Ma söön palju jäätist ja käin jõusaalis, aeroobset ei tee ja rasvaprotsent aastaringselt 11 :D
          Kus kohas seda rasvaprotsenti mõõta saab muidu ? Täitsa huvitav

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1715
            Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Kus kohas seda rasvaprotsenti mõõta saab muidu ? Täitsa huvitav
            Suuremates jõusaalides peax võimalik olema ma arvan ning paljudel inimestel ka kodus olemas kaalud, mis väikese elektrilaengu sust läbi lasevad ja Sulle infi rasvade kohta annavad :P

            tolmuahv: Yup, 18a olin, siis tegin täispika triatloni läbi. Suht crazy minu jaoks, kuna olen sprinter siiski :D

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #1716
              Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Kus kohas seda rasvaprotsenti mõõta saab muidu ? Täitsa huvitav
              Fitshoppides peaks ka see olemas olema. See aind selline julla, mis näitab enamvähem õigesti tavainimese %, lihaseehitajatel hakkab see mingi hetk võssa näitama ..Ott Kiivikal ütleb see aparaat rasva% nt 30 vms :P

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1717
                Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                Kui viitsid tee mingi kokkuvõte oma trennist selle sõudeergomeetriga. Kui palju, mis harjutused, kui kaua jne. Endal on see niisama nühkimine korralikult üle visanud. Võiks ka mingi normaalse kava ja rutiini järgi teha.
                Siin siis natuke pikemalt sellest, mille alusel treenisin

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1718
                  Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                  Eile sain vastase, kes callis mu 3beti (mul QK), flop QXX. Ma bet, ta raise suurelt ja ma shoven. Mõtles viimasele sekundile (pot $300, tal $60 callida) ja callis AQ-ga.

                  Täna siis tuli sama vastane ning sai vastu slowrolli. Callisin viimastel sekunditel.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja siis tuli selline käsi:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #1719
                    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                    ilus value/protection shove

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1720
                      Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                      ilus value/protection shove
                      :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1721
                        Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                        LOL. Sweatisin õpilast ja juhtus enneolematu lugu. Vastaseks oli donk, kes mängis buttonilt 95% käsi ja BB-lt 89% käsi seega pm. 100% käsi. Saime 3x järjest AK-d ja kõik korrad vastane foldis. Minu jaoks enneolematu 3x järjest AK saada ja et 3x järjest vastane, kes mängib 100% käsi foldib. WTF? Pokerstars ikkagi vist rogged.

                        EDIT: sample oli 490 käe peale ja pole sellist luckboxi enne näinud.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #1722
                          Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                          mängid rohkem käsi - saad rohkem flopile/turnile/riverile pihta ju. imo pole mingi raketiteadus.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1723
                            Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                            Multisaiting muutus kole väsitavaks ja seetõttu quitisin kõik teised saidid ning liigutasin bankrolli PokerStarsi. Nüüdsest mängin 100NL-600NL headsupi ja lasin ühtlasi ka vastaste valimise range loosemaks. Kui multisaitisin siis quitisin vennad, kes põhimõtteliselt kaotasid rake jagu raha või olid väikesed kaotajad (ala -3PT/BB üle suure sample). Nüüd mängin ka nende vastu ja quitin ära vennad, kes on ilmselged võitjad.

                            Ilmselgelt variatsioon on läinud ülesse. Kui fishide vastu kas kaotasid või võitsid siis nüüd käib graafik rohkem EKG moodi. Vastukaaluks saan aga tunduvalt rohkem käsi ja seetõttu variatsioon taandub kiiremini. Kindlasti annetan killukese winratest aga sama suurem käte arv kompenseerib selle. Loogika ütleb, et kui võidad 10PT/BB 15,000 käe jooksul aga samas 6PT/BB 30 000 käe jooksul, mis on mängitud täpselt samas ajavahemikus, siis kasumlikumd on võtta väiksem winrate. Sinna lisanud ka rakeback.

                            Lisaks siis võidan raha ka Starsi VIP programmis. Bodogis ja Partys rakeback oli mul põhimõtteliselt olematu (Bodogis 1-2%, Partys miski 10-20%) siis nüüd tuleb pisike lisa läbi Starsi platiniumi (22% + stellarid). Ning kirsiks tordipeal on Starsi väiksem rake (cap $0.5, teistel saitidel peale merge on cap $1) ehk maakeeli maksmata jäänud rake läheb võitja taskusse.

                            Kui tulemustega rahul siis tahaks mingi aeg veel loosemaks vastaste range lasta ja ei quitiks kedagi ehk mängiks kõige vastu. Aasta lõpu eesmärk on PTR-is saada starsi tulemuseks $100,000.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1724
                              Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                              Are you retarded? Või leveldad? 2011 aastal 1-saitida NLHE HU-d... GL!

                              Comment

                              • KraindOnMaind
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 228

                                #1725
                                Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                                Comment

                                Working...