[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #466
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    siis l2hedki reisile ja asi klaar

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #467
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Kiiret pole, ehk esimeses kvartalis tulevad mingid instacash boonused uuesti?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #468
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Ma ei imestaks, kui need üldse ära kaovad arvestades uut loyalty süsteemi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #469
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Päris haige, mis und ma täna nägin.

          Olime miski pundiga Ameerikas ja siis läksime panka röövima. Pangaröövi plaanike oli viimse detailini läbimõeldud ja õnnestus väga hästi. Rahad käes võtsime pangast pantvangid ja käskisime helikopter saata või hakkab verd lendama. Koperdist saadetigi aga meile teatati, et põgenemislootus on null.

          No siis lendasime koperdisega bermuda kolmnurka (lol, ise ka hirnun hetkel) ja sealt saime tagasi minevikku KOOS RAHAGA. Raha käes olime minevikus ning siis veel kuritegu ei olnud toimunud. Pidime veel kiirelt üles otsima oma "teisikud", et siis nad kaovad ära ning nad ei saa tulevikus teha uut röövi ja siis nagu kuritegu ei oleksi toimunud. Seda ei tea kas leidsime oma teisikud aga mäletan, et suured spordikotid olid paksult dollareid täis.

          Väga huvitav unenägu oli, täpselt nagu filmis :P

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #470
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            tegid jälle seeni we?

            Comment

            • Tohman
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 297

              #471
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              hahahhaa

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #472
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Algselt postitas hotcocacola
                tegid jälle seeni we?
                Ei. Seekord panin veeni.

                Comment

                • AriaWORLD
                  Julm Donk
                  • Jan 2009
                  • 34

                  #473
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas ranka
                  Päris haige, mis und ma täna nägin.

                  Olime miski pundiga Ameerikas ja siis läksime panka röövima. Pangaröövi plaanike oli viimse detailini läbimõeldud ja õnnestus väga hästi. Rahad käes võtsime pangast pantvangid ja käskisime helikopter saata või hakkab verd lendama. Koperdist saadetigi aga meile teatati, et põgenemislootus on null.

                  No siis lendasime koperdisega bermuda kolmnurka (lol, ise ka hirnun hetkel) ja sealt saime tagasi minevikku KOOS RAHAGA. Raha käes olime minevikus ning siis veel kuritegu ei olnud toimunud. Pidime veel kiirelt üles otsima oma "teisikud", et siis nad kaovad ära ning nad ei saa tulevikus teha uut röövi ja siis nagu kuritegu ei oleksi toimunud. Seda ei tea kas leidsime oma teisikud aga mäletan, et suured spordikotid olid paksult dollareid täis.

                  Väga huvitav unenägu oli, täpselt nagu filmis :P
                  mäletan, et filmis "põrunud professor" nägi sherman kah teleri ees veidraid unenägusid :D

                  Comment

                  • Paavo
                    Räme Fish
                    • Jul 2009
                    • 7

                    #474
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas ranka
                    Päris haige, mis und ma täna nägin.

                    Olime miski pundiga Ameerikas ja siis läksime panka röövima. Pangaröövi plaanike oli viimse detailini läbimõeldud ja õnnestus väga hästi. Rahad käes võtsime pangast pantvangid ja käskisime helikopter saata või hakkab verd lendama. Koperdist saadetigi aga meile teatati, et põgenemislootus on null.

                    No siis lendasime koperdisega bermuda kolmnurka (lol, ise ka hirnun hetkel) ja sealt saime tagasi minevikku KOOS RAHAGA. Raha käes olime minevikus ning siis veel kuritegu ei olnud toimunud. Pidime veel kiirelt üles otsima oma "teisikud", et siis nad kaovad ära ning nad ei saa tulevikus teha uut röövi ja siis nagu kuritegu ei oleksi toimunud. Seda ei tea kas leidsime oma teisikud aga mäletan, et suured spordikotid olid paksult dollareid täis.

                    Väga huvitav unenägu oli, täpselt nagu filmis :P
                    See oleks päris huvitav film. Kirjutad scripiti valmis ja müüd hollywoodi maha :P

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #475
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Parem oleks lasta neil röövida panka ja tekitada niimoodi nö "infinite loop". Mõne aja pärast oleks seal linnas paar tuhat rankat spordikotid raha täis ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #476
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas Paavo
                        See oleks päris huvitav film. Kirjutad scripiti valmis ja müüd hollywoodi maha :P
                        Tegelt see oli isegi veel detailsem.

                        LOL, unenäos oli ka Barack Obama ja pantvange lasime ka. Et oli dela, et nii, et saatke kopter. Keegi ei saatnud, kuna nad ei uskunud meid aga siis hakkasime tulistama. Meil olidmiskid imepadrunid, et inimesed surma ei saanud aga haav tekkis ning inimesed jäid magama. Siis oligi kaks viimast järgi - Barack ning keegi teine tähis mees. Ning siis ütlesime, et teie kord ja siis kopter toodi ära.

                        Comment

                        • AshrakWhite
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 666

                          #477
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          irw :D head uut.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #478
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Vabandust, et segan aga ma vihkan seda kätt ja ma ei oska seda mängida, kuna kõik mängijad short-stackid ja dongihaisuga lubardid.

                            Prima Network $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 451826
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            Flash_01 (BTN): $97.07
                            Sixpencer (SB): $60.86
                            neriify (BB): $31.00
                            Hero (UTG): $100.00
                            Bad_Pritt (MP): $56.35
                            HjuNi (CO): $31.98

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A A
                            Hero raises to $3, Bad_Pritt calls $3, HjuNi calls $3, Flash_01 calls $3, Sixpencer calls $2.50, 1 fold

                            Flop: ($16.00) 9 7 6 (5 players)
                            Sixpencer checks, Hero bets $10.00, Bad_Pritt raises to $20, HjuNi raises to $28.98, Flash_01 folds, Sixpencer calls $28.98, Hero raises to $97, Bad_Pritt calls $33.35 all in, Sixpencer calls $28.88 all in

                            Turn: ($214.05) 2 (4 players - 2 are all in)

                            River: ($214.05) A (4 players - 2 are all in)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #479
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Hästi mängisid juu, võitsid. ( ESTPatricku tarkusesõnad Oly live cashist :P )

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #480
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                prima river

                                Comment

                                Working...