[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #316
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas ESTPatrick
    ta on lihtsalt nii hea, et PTR küsib mis winrate ta tahab ja see lähebki kirja. umbes nagu chuck norrisel oleks
    Yeah sure. Ka minu limiteeritud andmebaasis puuduvad tal kõikumised..


    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #317
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      tüüp elab non-sd pealt päris hästi ära. tundub et nii nagu ta mängib on kasumlik. imidz on vist super tal

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #318
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Algselt postitas ESTPatrick
        tüüp elab non-sd pealt päris hästi ära. tundub et nii nagu ta mängib on kasumlik. imidz on vist super tal
        Algselt postitas ranka


        6.26 PT/BB - 293,130 kätt.

        EDIT: Ok nüüd jooksma. Peale jooksmist pesu, self exclusion peale ja lähebki peoks.
        EDIT: ühesõnaga ei foldi mitte kuskil, eriti 3betitdele, blindidele jne.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #319
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          vau. ja selline ongi siis see võitev stiil

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #320
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Putsi ja kui vihale ajab, kui setmine-hititakse squeezed/3betted pottides.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #321
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Algselt postitas ESTPatrick
              vau. ja selline ongi siis see võitev stiil
              Play the players.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                3 Big Blindine Bad Beat

                Ärkasin 13:00 ning kui peale hommikust tussi pilgu arvuti taha viskasin avanes samal ajal ESTPatricku MSN'i vestlusaken sõnadega: "süüa tahad"? Kes see hommikul tühja kõhuga ikka saab söögile "EI" öelda aga tundus tsipa trikiga värk. Keegi ei paku ju tänapäeval mitte midagi ning tasuta hommikusööke ei ole olemas või siiski on?

                ESTPatrick oli kogemata tellinud suure pizza omale piduliks õhtusöögiks ning mina, kui vana parasiit haistasin tasuta kõhutäit panin otsejoones vatid selga ning kihutasin ESTPätriku poole. Aga oh seda õnnetust, siis kui mina ESTPatricku uksetaha jõudsin, jõudis ka pizzapoiss ning tasusin arve mina. Ei saanudki parasiteerida täna, 3 Big Blindi läks nagu niuhti! Vähemalt on kõht hetkel punnis, kui trumm ja õhtul ESTPontsiku juurde tagasi ehk saab sauna või midagi.

                Aamen

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #323
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  See on ju standard, et pizzapoisile üteldakse, et passi seni trepikojas, kuni keegi sama ukse taha kella andma tuleb. Sinu poolt oleks olnud korrektne positsioonist bluffida üteldes, et rahakott jäi koju ja kodu on kaugel.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas Kris
                    oleksid võinud väikse minreisi teha, jõulud ikkagi ju.
                    Sa teed pitsapoistele tihti minreise w?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #325
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Algselt postitas ranka
                      Sa teed pitsapoistele tihti minreise w?

                      LOOOOL

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #326
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Hehe, eeldasin hullemat. Karjääri tipppunktist olen maas hetkel $5514 (seega 5.5k tauno) ja põhimõtteliselt nullis viimased 60,000 kätt. Seetõttu kaine kuniks taunos väljas.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #327
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          see ju hea laul,miks kuulad?

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #328
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            mina olin*

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #329
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              On häid, kui ka halbu uudiseid. Tänase päeva mänguga olen väga rahul aga kahjuks ikka -$2000, mis teeb kogu downswingi suuruseks ca $12,000 :'( :'( :'(

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #330
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Sul on motivatsiooniks uut miljoniprojekti vaja

                                Comment

                                Working...