[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Ei tea, seda pead tema käest küsima.

    $-3300 pealt tagasi $-1300 peale. Teen väikse pausi, käin poes ära ja pärast mängin veel. Õhtul 18:00 trenni ja siis edasi peole.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      See nädal mängin 40 tundi bokkerit ja lähen hea jooksu korral kasutajast "OmadJoped" PTR'is ette. Kui ei juhtu seda see nädal või see kuu aga kindlalt on eesmärgiks saada liidripositsioon see aasta.
      [youtube]
      http://www.youtube.com/watch?v=8TVeD2DE0iw[/youtube]

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 384821
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        jahwe (CO): $847.85
        scorpionfish (BTN): $608.25
        Hero (SB): $760.35
        BIGLivesOn (BB): $600.00
        zagagolfer15 (UTG): $780.75
        Bananazoo (UTG+1): $896.00
        Huha'sgirl (UTG+2): $600.00
        njc1979999 (MP1): $1127.50
        redsfan9 (MP2): $600.00

        Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with Q Q
        zagagolfer15 raises to $24, 2 folds, njc1979999 calls $24, 2 folds, scorpionfish calls $24, Hero raises to $102, 2 folds, njc1979999 calls $78, scorpionfish calls $78

        Flop: ($336.00) 3 3 2 (3 players)
        Hero bets $186, njc1979999 raises to $1022.50 all in, scorpionfish folds, Hero calls $472.35 all in

        Turn: ($1652.70) 3 (2 players - 2 are all in)

        River: ($1652.70) A (2 players - 2 are all in)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #184
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          ez money

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #185
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Algselt postitas ranka
            See nädal mängin 40 tundi bokkerit ja lähen hea jooksu korral kasutajast "OmadJoped" PTR'is ette. Kui ei juhtu seda see nädal või see kuu aga kindlalt on eesmärgiks saada liidripositsioon see aasta.
            [youtube]
            http://www.youtube.com/watch?v=8TVeD2DE0iw[/youtube]
            Kõigepealt võta Ajuvaba ette , siis omadjoped

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #186
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              oh seda ei teadnudki

              EDIT: sick winrate

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #187
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                kui panna sinna Faiv ka otsa, kus ma paralleelselt tegutsen, siis on veel pikem tee minna

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  see ei loe

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #189
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Ma natuke täna jälgisin su mängu. Paar kohta olid täitsa üllatavad. Ühe kohta tahtsin kohe küsida: CO limp: 6 USD, ranka buttonil raise 18. Blindid foldivad, CO tõstab 30 peale. Ranka foldib.

                    Potis oli raha 3+6+18+30=57 ja vaja callida 12 (17% peame good olema). Sa panid käe maha, olles positsioonis. Vastasel oli vist nats üle 200 veel taga. Kas see oli tugeva readi põhine fold või nii käibki NL600? :)

                    Comment

                    • chrosmos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 340

                      #190
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Ja nüüd siis päeva küsimus. Mida teie teeksite riveril? Vastane 15/13 tüüpi regular, kellega pole suurt madistamist olnud. Ja kuidas mängite turni?

                      Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 373377
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      thenutspt (BTN): $600.00
                      pterodactyl6 (SB): $804.00
                      SobraoBoY (BB): $857.00
                      Hero (UTG): $627.00
                      Fabel79 (UTG+1): $785.75
                      pulbere2010 (UTG+2): $536.10
                      Tnx4urMoney (MP1): $634.20
                      Klairic (MP2): $773.75
                      kemikar (CO): $600.00

                      Pre Flop: ($9.00) Hero is UTG with K K
                      Hero raises to $18, Fabel79 calls $18, 4 folds, thenutspt calls $18, 2 folds

                      Flop: ($63.00) 4 Q Q (3 players)
                      Hero bets $30, Fabel79 calls $30, thenutspt folds

                      Turn: ($123.00) 5 (2 players)
                      Hero checks, Fabel79 bets $60, Hero calls $60

                      River: ($243.00) 2 (2 players)
                      Hero checks, Fabel79 bets $240, Hero folds

                      Final Pot: $243.00
                      Fabel79 wins $240.00
                      (Rake: $3.00)


                      KAS parem ei oleks turnil panna veel üks bet ise, kuna check/callides ei tea sa enam täpselt, mis käsi tal olla võiks (hullus juba käes, mastidraw või madalam pocket)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #191
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas tolmuahv
                        Ma natuke täna jälgisin su mängu. Paar kohta olid täitsa üllatavad. Ühe kohta tahtsin kohe küsida: CO limp: 6 USD, ranka buttonil raise 18. Blindid foldivad, CO tõstab 30 peale. Ranka foldib.

                        Potis oli raha 3+6+18+30=57 ja vaja callida 12 (17% peame good olema). Sa panid käe maha, olles positsioonis. Vastasel oli vist nats üle 200 veel taga. Kas see oli tugeva readi põhine fold või nii käibki NL600? :)
                        Mäletan seda kätt. Esiteks su käsi on vale. Vastasel oli $190 ja ma olin UTG viieses lauas ning raisesin $18, fold, fold, fold ja vastane minraises BB pealt $30 peale. Mul käes oli 55 ja callida $12.

                        Praegu ma ei teagi, miks selle foldisin. Ehk arvestasin implied oddse valesti, ehk ei pidanud tol hetkel calli kasumlikuks ja saladuskatte all ütlen, et see call ei olegi eriti kasumlik, kuna pead mängima ainult seti peale, mille oddsid on 1:8, meil 1:17 implied oddsid. Lisa need, kus ta välja ei maksa, kus sa saad bad beadi ning tulebki enam vähem 0EV-ga call.

                        Ei näe suurt viga. Väikses pangas foldisin väikse paari, millel on marginaalsed implied oddsid.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas chrosmos
                          Ja nüüd siis päeva küsimus. Mida teie teeksite riveril? Vastane 15/13 tüüpi regular, kellega pole suurt madistamist olnud. Ja kuidas mängite turni?

                          Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 373377
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          thenutspt (BTN): $600.00
                          pterodactyl6 (SB): $804.00
                          SobraoBoY (BB): $857.00
                          Hero (UTG): $627.00
                          Fabel79 (UTG+1): $785.75
                          pulbere2010 (UTG+2): $536.10
                          Tnx4urMoney (MP1): $634.20
                          Klairic (MP2): $773.75
                          kemikar (CO): $600.00

                          Pre Flop: ($9.00) Hero is UTG with K K
                          Hero raises to $18, Fabel79 calls $18, 4 folds, thenutspt calls $18, 2 folds

                          Flop: ($63.00) 4 Q Q (3 players)
                          Hero bets $30, Fabel79 calls $30, thenutspt folds

                          Turn: ($123.00) 5 (2 players)
                          Hero checks, Fabel79 bets $60, Hero calls $60

                          River: ($243.00) 2 (2 players)
                          Hero checks, Fabel79 bets $240, Hero folds

                          Final Pot: $243.00
                          Fabel79 wins $240.00
                          (Rake: $3.00)


                          KAS parem ei oleks turnil panna veel üks bet ise, kuna check/callides ei tea sa enam täpselt, mis käsi tal olla võiks (hullus juba käes, mastidraw või madalam pocket)
                          EDIT: never-mind, quotega oleks parem. Käsi läbi arutatud aadressil: http://forumserver.twoplustwo.com/11...please-636041/

                          Comment

                          • chrosmos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 340

                            #193
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            ja mis teada said? pooled ütlevad, et beti turn, pooled ütlevad, et tegid õigesti

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas chrosmos
                              ja mis teada said? pooled ütlevad, et beti turn, pooled ütlevad, et tegid õigesti
                              Seega mõlemate otsuste EV on enam-vähem sama ja mitte kumbki ei ole (suur) viga.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #195
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas ranka
                                Mäletan seda kätt. Esiteks su käsi on vale. Vastasel oli $190 ja ma olin UTG viieses lauas ning raisesin $18, fold, fold, fold ja vastane minraises BB pealt $30 peale. Mul käes oli 55 ja callida $12.

                                Praegu ma ei teagi, miks selle foldisin. Ehk arvestasin implied oddse valesti, ehk ei pidanud tol hetkel calli kasumlikuks ja saladuskatte all ütlen, et see call ei olegi eriti kasumlik, kuna pead mängima ainult seti peale, mille oddsid on 1:8, meil 1:17 implied oddsid. Lisa need, kus ta välja ei maksa, kus sa saad bad beadi ning tulebki enam vähem 0EV-ga call.

                                Ei näe suurt viga. Väikses pangas foldisin väikse paari, millel on marginaalsed implied oddsid.
                                Ega ma ei üritanudki viga leida, mõtlesin lihtsalt, et mida sa foldisid seal. Setminemise jaoks seal tõesti eriti hullu mängu ei ole. Aga kõik teised variandid? Nt. Vastasel on AK ja ta ei improve seda? Või CO pani TT'ga ja board tuli a la AKQ ja ta laseb end välja bluffida potist? See muidugi ei kehti, kui oled kindel, et villain betib flopil suurelt no-matter-what. Sa olid seal lauas just eelmised paarkümmend kätt neid shorte kiusanud tublisti ja tundus pigem, et mõni võis põhimõtte pärast üritada vastu hakata.

                                Aga ma sain oma vastuse - ebastandardne fold, mitte osa tavalisest arsenalist või mingi master read.

                                Comment

                                Working...