Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
See vanemaks saades kaalulangetamine on ikka raskem. Hetkel joon kohvi, siis meenus ja seepärast tulingi kiirelt kirja panema, enne kui ununeb.
Praegu on jäänud 73kg peale seisma. Sellest natuke hiljem. Igatahes uut kohvi tehes ning piima kohvile valades meenus ja jäin mõtlema, et kuidas mulle kunagi maitses latte.
Ikka tass piima täis ja natuke kohvi peale ning jõin neid ikka pea 5 kuni 10 tükki päevas ära. Ikka iga päev, erandita. Sai joomas käidud, õlli joodud, kuid üldiselt toitumine paigas. Kaal kukkus kolinal. Samas piimas on 55kcalit ja tugevatlt päevas 1000kcal kanti võisin neid sisse imeda.
Ja raisk, nüüd enam mitte. Nüüd olengi 73kg (tegelt 72.7kg täna hommikul) juurde jõudnud ja olengi seal kaalus, kus keha tahab olla. Ootan veel nädalakase ja kui ikka sama sitt, siis on pikk perspektiiv käes ja tuleb hakata ka korrektuure tegema.
Ei saagi enam neid šašlõkke ja suitsukalapidusid ning koogi ja õlleõhtuid teha, vähemalt mingiks ajaks.
Ahjaa. Kohvist veel niipalju, et praegu enam lattet ei joo, vaid tavalist kohvi piimaga, kuid koguliselt tugevalt üle kümne tassi päevas, millest viimnane enne magaminekut. Nüüd viimased kaks päeva olen erandi teinud, ja asendanud teega.
Ja üleüldse ja tõenäoliseltki, kui kaal nüüd langema ei hakka, peangi rohkem, päeva teises pooles, tee peale üle minema just ülaltoodud arvesse võttes, millega võtangi siis kogu posti kokku järgnevaga:
? vanemaks saades on kaalu langetamine mingist punktist tunduvalt raskem ja sealt punktist iga kalor loeb - ka see kalortilk piima, mille paned kümne tassi kohvi sisse - paraku pikas perspektiivis koosneb ikkagi saad õlgedest ja pisiasjad loevad. Ka see.
See vanemaks saades kaalulangetamine on ikka raskem. Hetkel joon kohvi, siis meenus ja seepärast tulingi kiirelt kirja panema, enne kui ununeb.
Praegu on jäänud 73kg peale seisma. Sellest natuke hiljem. Igatahes uut kohvi tehes ning piima kohvile valades meenus ja jäin mõtlema, et kuidas mulle kunagi maitses latte.
Ikka tass piima täis ja natuke kohvi peale ning jõin neid ikka pea 5 kuni 10 tükki päevas ära. Ikka iga päev, erandita. Sai joomas käidud, õlli joodud, kuid üldiselt toitumine paigas. Kaal kukkus kolinal. Samas piimas on 55kcalit ja tugevatlt päevas 1000kcal kanti võisin neid sisse imeda.
Ja raisk, nüüd enam mitte. Nüüd olengi 73kg (tegelt 72.7kg täna hommikul) juurde jõudnud ja olengi seal kaalus, kus keha tahab olla. Ootan veel nädalakase ja kui ikka sama sitt, siis on pikk perspektiiv käes ja tuleb hakata ka korrektuure tegema.
Ei saagi enam neid šašlõkke ja suitsukalapidusid ning koogi ja õlleõhtuid teha, vähemalt mingiks ajaks.
Ahjaa. Kohvist veel niipalju, et praegu enam lattet ei joo, vaid tavalist kohvi piimaga, kuid koguliselt tugevalt üle kümne tassi päevas, millest viimnane enne magaminekut. Nüüd viimased kaks päeva olen erandi teinud, ja asendanud teega.
Ja üleüldse ja tõenäoliseltki, kui kaal nüüd langema ei hakka, peangi rohkem, päeva teises pooles, tee peale üle minema just ülaltoodud arvesse võttes, millega võtangi siis kogu posti kokku järgnevaga:
? vanemaks saades on kaalu langetamine mingist punktist tunduvalt raskem ja sealt punktist iga kalor loeb - ka see kalortilk piima, mille paned kümne tassi kohvi sisse - paraku pikas perspektiivis koosneb ikkagi saad õlgedest ja pisiasjad loevad. Ka see.
K
J
3
Comment