[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4861
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    See oleks väga tore, siis ma oleks Eesti kõige kuulsam pokkerimängija by default
    Vaevalt sa tupikut beadid ever . Oled sa emandaid foldinud kuuma bahama päikse all? Tagantjärgi oli tegelt tore heiti vaadata ,a kas keegi risk premiumit esitles selle spoti jaoks üldse ?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4862
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Vaevalt sa tupikut beadid ever . Oled sa emandaid foldinud kuuma bahama päikse all? Tagantjärgi oli tegelt tore heiti vaadata ,a kas keegi risk premiumit esitles selle spoti jaoks üldse ?
      Pean lihtsalt telekas kunnid foldima

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4863
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Pean lihtsalt telekas kunnid foldima
        Siis "oih väike puuks" muudame ümber "kakapüks"-iks

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #4864
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Discover live poker in Estonia with OlyBet Poker. Find tournaments, cash games, player rankings and poker festivals across Estonian poker clubs.


          Chesterfield võtab olympic pokkerilt kõik kliendid ära, laupäeva õhtul 10 mängijat bounty turniiril

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #4865
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            https://m.olympic-poker.com/turniiri...bounty-t102855

            Chesterfield võtab olympic pokkerilt kõik kliendid ära, laupäeva õhtul 10 mängijat bounty turniiril
            See ei anna tervet pilti,suvi nagunii ja regularid vast ka kadunud(ja oo ei ma ei kaitse oly,minu silmis nad võiks täiesti kakasse kukkuda sellega,mis nad eesti pokkeri jaoks teinud)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4866
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              https://m.olympic-poker.com/turniiri...bounty-t102855

              Chesterfield võtab olympic pokkerilt kõik kliendid ära, laupäeva õhtul 10 mängijat bounty turniiril
              Nope. Vastus sulle siin: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post630925

              Lisa juurde suveaeg. Vastupidiselt võib küll väita.

              Näiteks, WSOPC Tallinn aeg toimus Chesterfieldis Coolbet Live, kus oli ainult 11 osalejat... Lisaks üks 3 x €500 GTD Chesterfield 500 satikas, kuhu tuli kõigest 13 inimest. Ometi oli linn pokkerirahvast täis.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #4867
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Nope. Vastus sulle siin: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post630925

                Lisa juurde suveaeg. Vastupidiselt võib küll väita.

                Näiteks, WSOPC Tallinn aeg toimus Chesterfieldis Coolbet Live, kus oli ainult 11 osalejat... Lisaks üks 3 x €500 GTD Chesterfield 500 satikas, kuhu tuli kõigest 13 inimest. Ometi oli linn pokkerirahvast täis.
                Ega jah, WSOP vastu ei saa kuidagi, brand on nii tugev.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4868
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ega jah, WSOP vastu ei saa kuidagi, brand on nii tugev.
                  Ma ei hindaks üle. Kings of Tallinnaga täiesti võrreldavad numbrid.

                  Kui mingit brändi tugevusest rääkida, siis pigem on selleks Olympic bränd, mida mõned on julgenud isegi nimetada monpoliks ja Chesteri tulek pidi selle "monopoli" hävitama.

                  Huvitav. Kas räägiti sellest monopolist, mis alates 2010. aastast on jõhkralt palju aega, raha ja resurssi pokkerisse pannud ja proovinud tuua pokkerit igasse urka kasiinosse ? Isegi Narvas tänaseni 10-mehe SNG-d.

                  Samas teised kasiinod on jätkanud oma slotipoliitikaga või üldse netti ära kolinud ega taha pokkerist midagi kuulda.

                  Julmad ja eluvõõrad teatud mõistete kasutused ja kasutajad.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4869
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Tore on küll et keegi viitsib üldse live pokkerida tegeleda ja tuju on saab igast erinevatel turnadel käia pm iga päev.

                    Arvan see live pokker hakkab boomima veel ja tänu igasugu streamidele, promodele tuleb mängijaid aina juurde.


                    Mul pole midagi olympicu vastu
                    Last edited by Kakahirmutis; 03.08.24, 22:03.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4870
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Tore on küll et keegi viitsib üldse live pokkerida tegeleda ja tuju on saab igast erinevatel turnadel käia pm iga päev.

                      Arvan see live pokker hakkab boomima veel ja tänu igasugu streamidele, promodele tuleb mängijaid aina juurde.


                      Mul pole midagi olympicu vastu
                      Ma viimasel all ei pidanud sind silmas

                      Aga rääkides Chesterist, siis leidsin väga huvitava turka.

                      50-eurose osalustasuga NLH Summer Turbo, millele garanteeritud €1000. Registreerus 9 osalejat, tehti 4 re-entryt ja jäi €415 overlayd ning siis, kui jäi viis mängijat järele, jagati raha võrdselt - igale ühele €200.

                      Sellistel turkadel tekib ahvatlus tiimitööks, kus teed ühise auhinnafondi ja proovidki TOP5 venitada ning siis diili hakata nõudma. Küll vastu tullakse ja tekib suht dispersioonivaba euro, sest maja katab defitsiiti ja ühisfond käitub kui 0EV kindlustus.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4871
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Spoilerdan. Ärge magama minge. Tupik pidi FT-s olema...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4872
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Poiss päris küpse :D Hommikul saab särgi sees ka ehk pitsi välja väänata :P

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4873
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Et siis chesteris käimine on +ev


                            Madis ilmus streami päris huvitavas olekus ja hea chip leadiga, loodan et paneb kinni ära.
                            Last edited by Kakahirmutis; 03.08.24, 23:01.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4874
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Müür läheb eetrisse kell 19:00. Hea vaadata, kuidas ja kas üldse on eilsest taastunud. Lisaks Madise eriturniir, mille auhinnafondis 500 dollarit, algab kell 20:00 ja kõigil soovijatel on piisavalt aega omale pilet lunastada. Pileti lunastamine võtab aega kümmekond minutit.

                              Live lingi lisan niipea kui võimalik: https://www.pokkeriprod.com/madis-sp...bet-challenge/

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4875
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Müür läheb eetrisse kell 19:00. Hea vaadata, kuidas ja kas üldse on eilsest taastunud. Lisaks Madise eriturniir, mille auhinnafondis 500 dollarit, algab kell 20:00 ja kõigil soovijatel on piisavalt aega omale pilet lunastada. Pileti lunastamine võtab aega kümmekond minutit.

                                Live lingi lisan niipea kui võimalik: https://www.pokkeriprod.com/madis-sp...bet-challenge/
                                Ma taastuks nädal aega . Häbi osas ei teagi kas taastuks ,et särgi täis lagastasin live tvs. Vb see show osa ja täiesti ok. Mul endale vb karmimad nõudmised enda puhtuse hoidmisel avalikus kohas.

                                Comment

                                Working...