[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5746
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Uus episood. Alates 40 minutist on hea näide estojuhanlusest.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5747
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Alles täna avastasin: https://epl.delfi.ee/artikkel/120319...i-muudaks-seda

      Riik planeeris juriidilistele isikutele toetusi 868,2 miljonit eurot, kuid tegelikult jagati neid laiali 3,2 miljardi eest. 2,4 miljardit on päris märkimisväärne erinevus kavandatu ja jagatu vahel.

      Vist küsimusi pole vaja ? Ja räägime "raha puudusest". Lihtsalt arvutuseks. 3,2 miljardit, imikust raugani on 2500 eurot näkku; kui aga võtta tööealised, siis 5000 eurot näkku.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5748
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Kas ma loll,või miks peab taolisi toetusi üldse jagama ? Selline asi võiks toimuda siis,kui riigil raha nagu putru ning pressib väljagi uksest ja aknast. Sellisel juhul samuti,võiks pigem makse alandada ennekõige.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5749
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Kas ma loll,või miks peab taolisi toetusi üldse jagama ? Selline asi võiks toimuda siis,kui riigil raha nagu putru ning pressib väljagi uksest ja aknast. Sellisel juhul samuti,võiks pigem makse alandada ennekõige.
          Jah, sina ja mina oleme lollakad! Sest me ei saa aru, et toetust on ilmselgelt vaja MTÜ Sotsiaalete Ettevõte Võrgustik ja kindlasti avalikest vahenditest vajab rahasüsti Vabaühenduste Liit! Raske on selliseid asju mõista?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5750
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



            Ma ei viitsi eelmisi uudiseid otsida, kuid alguses jäeti mulje nagu mingi suvaline väike droonike lendas. Nüüd tuli välja, et relvastatud Shahed.

            Ja jubedad argumendid, et jälgisime esimesest hetkest peale ja nüüd oleme "õhutõrjesüsteeme tugevandanud." Mida vi**u nagu?

            See oleks sama, et sul tuleb tuppa mingi vend, nuga käes ja siis ei tee talle midagi, vaid ütled: "ma jälgisin teda esimesest hetkest peale".

            Mida perset. Ükskõik, mis sitt üle piiri tuleb, tuleks laksust alla lasta ja nii, et silm ka ei pilgu. Ei huvita, kas on seenelise droon, kes tegi valgevene pornostaarile uut promoklippi või Shahed - esimesest sekundist tuleb alla võtta ja kui alla ei võeta, siis see isik, kes vastutab selle eest, peaks saama kinga.

            Praegu lihtsalt tekib küsimus, et kas äkki ei ole selleks võimekust.... Ja teiseks - mis kuradima õhutõjesüsteemide tugevdamisest räägitakse ja üleüldse milleks? Kui õhuruumi on tunginud relvastatud droon, siis mida siin enam tugevdada, kui ei lase?

            Siin ei ole mitte mingit vahet, kas üle piiri on tunginud T-80 tank, Shahed droon või muu sõiduk või seadeldis - olgu see mehitatud või mehitatama. Selle päritolu on mittesõbralikust riigist ja see seade või sõiduk on relvastatud, siis ainus viis on see alla lasta. Küsimusi küsimata.

            Piinlik intsident. Ja mis nüüd siis edasi? Nüüd järgmiseks loeme, kuidas Kristen "Valgekampsun" Michal ja jupijumal Alar Karis mõistavad selle karmilt hukka ja saamatu Läti esitab noodi? Naerukoht.

            EDIT:
            Laupäeval Lätti lennanud droon oli lõhkeaineid kandnud Shahed, kinnitas täna pressikonverentsil Läti relvajõudude juhataja kindralleitnant Leonīds Kalniņš.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5751
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Nii pole pokker raske.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5752
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Nii pole pokker raske.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                ????????‍?

                Comment

                • Mati1995
                  Julm Donk
                  • Aug 2024
                  • 45

                  #5753
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  ise oleks sinu asemel seda eilset 55 mysteryt mänginud. deepstack, 10 minutit levelid, 20% juures algas bounty faas. Sisseoste alla 200. lühikese ajaga oleksid hittinud päris korralikult.

                  toksid täna sitakaid ka?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5754
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                    ise oleks sinu asemel seda eilset 55 mysteryt mänginud. deepstack, 10 minutit levelid, 20% juures algas bounty faas. Sisseoste alla 200. lühikese ajaga oleksid hittinud päris korralikult.

                    toksid täna sitakaid ka?
                    Mõtled Optibeti MILLIONS Online? Kui jah, siis ma üritasingi just toda turniiri mängida, kuid mingil põhjusel ei lasknud piletiga registreerida.

                    Arvasin, et äkki toda piletit ei saa MILLIONS Online seerial kasutada, kuid kõikidele teistele $55 turniiridele s.h. teistele Mystery Bountyle lasi registreeruda. Seega ei tea, mis käki see Optibet keeras ja mängimata ta mul jäi. Kahju.

                    Oleks tahtnud ka just sellel turkal kasutada, kuid arvan, et kasutan selle pileti hoopis pühapäeval ära, kui algab $55 Mini Main Event Mystery Bounty Day 1B ($150K GTD).

                    Tollel 1. päev lõppeb kui 15% mängijatest on alles ja ühtasli siis ollakse rahades kui ka käivitub Mystery Bounty faas.

                    Muidugi rõvedal ajal algab, pühapäeva õhtul kell 22.05 ja hiline regamine avatud esimesed kolm tundi.

                    Tundub, et kui kunagi tehti turkade aegu põhja-ameeriklaste järgi, siis nüüd ladina-ameeriklaste järgi, Partys eelkõige brasside.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5755
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Täna, siis streamer special: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-streamer-special/

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5756
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        See on küll üks kohustuslik turniir

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5757
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Tänased bountyd. Kes turniirist osa võtab, siis soovitan bountyd otsida nimistust üles ja kohe ära märgistada mingi kindla värviga. Bountyd on:

                          ? Maximsanma - twitch.tv/maximsanma (Chile)
                          ? MiiiKz - twitch.tv/miku663 (EST)
                          ? Roenninghaug - twitch.tv/roenninghaug (ENG)
                          ? Queenorange491 - twitch.tv/rongens
                          ? Sycks - twitch.tv/sycksbe (ENG)
                          ? MIGUELALBO95 - twitch.tv/miguelalbornoz95 (Chile)
                          ? streetbright66 - twitch.tv/hulkamaani0
                          ? KreiviDracula - twitch.tv/perkeleleee
                          ? OThanagor - Twitch.tv/farseerfinland
                          ? Toodz - twitch.tv/toodz (EST)
                          ? hellmuthlover - twitch.tv/tuhanteen (ENG)
                          ? SteveClown - twitch.tv/twitch.tv/lclowni (Chile)
                          ? SharkienHaamu - twitch.tv/hesu74
                          ? Naantali23 - twitch.tv/twitch.tv/kaldemar22
                          ? rosolliperc - twitch.tv/twitch.tv/rosolliperc (ENG)
                          ? lemonz1k - twitch.tv/lemonzik (EST)
                          ? Maximsanma - twitch.tv/maximsanma (Chile)
                          ? Kaapoaapo - twitch.tv/twitch.tv/kaapo13
                          ? babafinland - twitch.tv/bababooey75 (ENG)
                          ? KKaukovaara - twitch.tv/karikkaukovaara
                          ? Saunaa - twitch.tv/tftsauna (ENG)
                          ? pizzapojat - twitch.tv/vanhaomppu
                          ? Spektri - twitch.tv/spektri_
                          ? SlowHands - twitch.tv/spinsandswings (Chile)
                          ? Onironaut - twitch.tv/onironaaut (Chile)
                          ? Luxowinner - Twitch.tv/luchowinpoker (Chile)

                          Märgistamiseks - kopeeri lihtsalt siit nimi ja turniirijuhendis kleebi otsingusse ning kui leiab mängija, siis topelt klõps, avaneb laud ja märgista ta värviga. Kõiki mängijaid ei ole kohal (veel) ja seega peab protseduuri ehk kordama.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5758
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Ühes lauas 4 bountyt.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5759
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                              Tra, mis välja jooks. Flopis veel slowplaysin 4ways.

                              E: Ja kumb õige. Ka väljajooks või välja jooks? Kas sama, kui ülelask või üle lask?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5760
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                See Coolbet on jube fishine ja see Coolbet on ka jube rigged. Vist kunagise Microgamingu, mida tunti "Triobeti riveri" või "Prima riveri" RNG on iPokeris kasutusele võetud, kuid natuke edasijõudnumal ja täiustatumal kujul.

                                Kui kasutada kodumaist keelt, siis saab kogu selle toa kokku võtta kahe sõnaga: puhta p*tsis.

                                Comment

                                Working...