[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2986
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tra oli tegelinski hiinast. Sain matshi alguses 20BB peale, ikka jooksis üles ja lõpus muidugi hit and runnis. Sellised käed olid tal suht-koht standard.

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1979721
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $451.42
    BTN/SB: $179.82

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9 7
    BTN/SB raises to $2.50, Hero calls $1.50

    Flop: ($5.00) 3 9 9 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $4, Hero raises to $12, BTN/SB calls $8

    Turn: ($29.00) Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $21, Hero raises to $60, BTN/SB raises to $165.32 all in, Hero calls $105.32

    River: ($359.64) T (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $359.64
    Hero shows 9 7 (three of a kind, Nines)
    BTN/SB shows 5 K (a flush, King high)
    BTN/SB wins $359.14
    (Rake: $0.50)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2987
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Turnil oli plaan check-shoveda aga läks veel lihtsamalt.

      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1979758
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (BB): $700.75
      BTN/SB: $147.48

      Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with K Q
      BTN/SB raises to $4, Hero raises to $16, BTN/SB calls $12

      Flop: ($32.00) 7 6 4 (2 players)
      Hero bets $16, BTN/SB calls $16

      Turn: ($64.00) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets $115.48 all in, Hero calls $115.48

      River: ($294.96) T (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $294.96
      Hero shows K Q (a pair of Sevens)
      BTN/SB shows K 9 (a pair of Sevens - lower kicker)
      Hero wins $294.46
      (Rake: $0.50)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2988
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Nope, minu vastu ei saa mitte keegi, isegi saksa-regularid mitte, kes **** jooksevad esimese 20 käega 4bi deep, terve matshi uimavad ja luckboxida ning lõpus ikka kaotavad momentumi ning tiltavad stäki maha.

        Pidin kirja panema, ütlesin veel matshi lõpus dankeson ka sitale, sest mida ta uimab.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #2989
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Kas sa short laudu ka mängid?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2990
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Kas sa short laudu ka mängid?
            Kuna ma full-time ei mängi, siis ma shorte ei võta, sest siis oleks pm. non-stop action. Nendes laudades traffic on suurem, aga ole valmis selleks, et tihti saad hit&run + 4-5bi swingid ühe vastasega võivad olla standard ehk vaja natuke tugevamat närvikava, kui vastane võtab sule 4-5BI ära ja sa ei saa kuidagi oma stäkki deepiks. BI all pean siis silmas 50BB.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #2991
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Nope, minu vastu ei saa mitte keegi, isegi saksa-regularid mitte, kes **** jooksevad esimese 20 käega 4bi deep, terve matshi uimavad ja luckboxida ning lõpus ikka kaotavad momentumi ning tiltavad stäki maha.

              Pidin kirja panema, ütlesin veel matshi lõpus dankeson ka sitale, sest mida ta uimab.
              et järgmine kord saksa uimar aru sinust saaks ütle suur aitähh õigesti: Danke Schön

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2992
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                et järgmine kord saksa uimar aru sinust saaks ütle suur aitähh õigesti: Danke Schön
                Pohh, hästi ütlesin ikkagi.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #2993
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kuna ma full-time ei mängi, siis ma shorte ei võta, sest siis oleks pm. non-stop action. Nendes laudades traffic on suurem, aga ole valmis selleks, et tihti saad hit&run + 4-5bi swingid ühe vastasega võivad olla standard ehk vaja natuke tugevamat närvikava, kui vastane võtab sule 4-5BI ära ja sa ei saa kuidagi oma stäkki deepiks. BI all pean siis silmas 50BB.
                  Hu NL200 Strsi shortis võib endale songa sisse istuda, 0 action. ise peab järgi istuma?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2994
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                    Hu NL200 Strsi shortis võib endale songa sisse istuda, 0 action. ise peab järgi istuma?
                    Kui sul 100NL short, full, 200NL short-full, 400NL short-full, saad juba piisavalt actionit. Et songa ohtu vähendada võid ju võtta PartyPokeri juurde või siis 50NL, kui oled volüümi maias.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #2995
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Kõlab vähe paremini jah, eks katsetan, teen hu cashis alles esimesi samme, õigemini õpin alles käima :D

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #2996
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Ranka, mitu bi swingi bumhuntides keskmiselt ette tuleb +- 10bi standard või pigem erand?

                        Üks mänguline küsimus ka, 100bb mäng, matchi algus, avan 2bb saan 3beti 8bble, nii kordub 4-5 esimest minupoolset avangut, kui lightilt 4beti lasta ja mis good size võiks olla?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2997
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                          Ranka, mitu bi swingi bumhuntides keskmiselt ette tuleb +- 10bi standard või pigem erand?

                          Üks mänguline küsimus ka, 100bb mäng, matchi algus, avan 2bb saan 3beti 8bble, nii kordub 4-5 esimest minupoolset avangut, kui lightilt 4beti lasta ja mis good size võiks olla?
                          1. Depends. Sita jooksuga obv 10BI tuleb, läheb sügavamale ka aga pigem on ta siiski erand aga see sõltub ka sellest, kui tightilt laudu selectid.

                          2. Depends. :P

                          Aga 100BB mängus ma hakkan vastu väga kiirelt. Foldiksin tõesti siis, kui igakord on 24 tüüpi käsi aga kui vähegi soliidsem käsi, millega saab 4beti panna või flattida, siis karistus tuleb ja alustan alati keskmisest natuke väiksema suurusega. Sinu näiteks 17-18BB on OK ja isegi fishi vastu.

                          PS! Ma ei hakka siin vastu, et kardan, et mind abusetakse vaid, et näidata, et ma hakkan vastu. Näiten alati kaarte, kui mul nõrk pask ja ta foldib, teinekord isegi siis, kui ta shoveb.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2998
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Üks asi, mida mulle ei meeldi teha - esimese käega 3bettida või 4betttida ta 3betti as bluff.

                            Tho eestlaste vastu teen alati seda, teinekord ei tee ka, aga kui sa seda teemat loed siis teen, seega sa ei tea kunagi, kas ma teen või ei tee :P

                            Viimane lause siis muda ülessegamiseks, kui selle teema lugeja osutub vastaseks lol.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #2999
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Sa viimase kuu HU cashi graafi viitsid panna üles? võib ka pikem sample olla või varasemast ajast. Motivatsioonisüsti oleks vaja :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3000
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Sample väike ja since 1. oktoober. Mängin nädalas paar päeva, kõik HU, Seal võib olla sadakond kätt FR hud.





                                Comment

                                Working...