[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2341
    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lõpuks ometi. 160 turniiri veel ja siis saab kuu eesmärk täidetud (eesmärgiks oli 2000 turniiri). Volüümiga olen rahul. See kuu võetud tohutult päevi vabaks ning päevas üle 5h ei ole kunagi mänginud (keskmine 3 tundi/4 tundi)

    Alla kahe laua kunagi ei mängi. Alustain 2+1 formaadiga ja läksin üle 3+1 forrmati (kolm lauda alati ja lisaks võtan juurde neljanda laua kui ühes 10BB või alla selle)

    Täna proovisin 4+1 formaati, mis ei ole ka mitte midagi rasket aga kuna ma cascaden laudu siis matchi lõppedes rematchi aken hakkab fookust varastama. Seeõtttu suutsin time-out foldida AJ vs buttoni openshove 10BB deep ja kuued buttonilt. Üks variant oleks muidugi auto-decline aga see võtaks ka tempot maha päris palju. Rematchides saab mitu-mitu korda kiiremini.

    Kui täna tekib aega siis proovin tilega ning sellega ümber harjuda, kui ei ole siis jätan homsele. 4+1 tabledes sai üle 50 matchi tunnis ning saaksin oma teod tehtud kahe tunniga või siis volüümi kahekordistada ning nii tõsta hourlyt.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #2342
      Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

      welcome to windows 98 aken.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2343
        Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        welcome to windows 98 aken.
        õnneks saab nii WinXP kui Vista kui Win7'l igasugu mõttetud kellad ja viled ja varjude mängud jms sita maha keerata:-)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2344
          Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          welcome to windows 98 aken.
          Aero häirib mind multitabledes.

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #2345
            Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

            Imo Tiles on kõige parem mängida, olen proovinud, et lauad üheteise peal aga absoluutselt ei istu mulle.

            Edu tegemistes!

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #2346
              Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

              Algselt postitas vilkar Vaata postitust
              Imo Tiles on kõige parem mängida, olen proovinud, et lauad üheteise peal aga absoluutselt ei istu mulle.

              Edu tegemistes!
              Mind muidu ei häiri mõni kirjaviga. Endalgi neid kõvasti aga mõtled sa tõesti nii?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2347
                Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                Täna HUSNG-d täitusid kole halvasti, misttõttu ei viitsinud neid üldse mängida. Kokku mõnikümmend HUSNG-d. Samas mängida tahtsin ja lendasin 200NL FR peale. 24 lauda lahti ja autopiloodil mängima.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Väga mõnus vaheldus oli. Lõõgastav on autopiloodil lasta.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #2348
                  Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                  Kuidas 140BB 600 taala on? :s

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #2349
                    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                    Nii € kui $ laudu on mänginud ju. Tollepärast tundub natuke kahtlane võib-olla

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #2350
                      Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Kuidas 140BB 600 taala on? :s
                      154BB dollari laudadest - 16BB euri laudadest = ~138BB. Problem?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2351
                        Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Kuidas 140BB 600 taala on? :s
                        Kõige enne graafik on big bettides (Poker Tracker kolmele iseloomulik) ehk graafiku roheline joon on 140 big beti ehk 280 big blindi ehk 2.8bi peal ehk 2.8 x $200 = $560. See kuidas 54 USD-i võrdub graafikul 64 EUR-iga mina ei tea.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #2352
                          Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                          Vabameelsetele inimestele mõeldud ööklubi Kapp annab teada, et kapiuksed jäävad pärast selle nädala reedet suletuks.


                          Kus edaspidi plaanid väljas käia?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2353
                            Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                            See tuleb mulle küll üllatusena. Meil Camuga nüüd ju uued salakohad, kus totse rohkem kui vorste selveri lihaletis. rohkem ei saa öelda. Kapp oligi pededel vist.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #2354
                              Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              http://www.elu24.ee/677504/pidu-labi...-sulgeb-uksed/

                              Kus edaspidi plaanid väljas käia?
                              A kus Sina?

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #2355
                                Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                                «Jäägu see pidu viimaseks kipitavaks mäletuseks Sulle Kapist,» seisab peo reklaamis.
                                wut lol

                                Comment

                                Working...