Re: Ma pole juut
Homme peaks uus läpakas kohale jõudma. Praegune juba ligikaudu 5 aastat vana.
Mäletuse mõttes cashi graafik. Kõik FR, HU ja 6 max segamini. Graafiku algus kahjuks kaduma läinud.
Homme peaks uus läpakas kohale jõudma. Praegune juba ligikaudu 5 aastat vana.
Mäletuse mõttes cashi graafik. Kõik FR, HU ja 6 max segamini. Graafiku algus kahjuks kaduma läinud.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


Comment