Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1066
    Re: Ma pole juut

    Homme peaks uus läpakas kohale jõudma. Praegune juba ligikaudu 5 aastat vana.

    Mäletuse mõttes cashi graafik. Kõik FR, HU ja 6 max segamini. Graafiku algus kahjuks kaduma läinud.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #1067
      Re: Ma pole juut

      mnjaa, väga omapärane

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1068
        Re: Ma pole juut

        Mis sülearvuti kasuks otsustasid siis? Link pls.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1069
          Re: Ma pole juut

          sekka väike juudijutt, mis mingi aeg tagasi raadiost kuulsin.

          vana juut võtab noore juudi käe kõrvale ja viib külmakapi juurde.
          teeb ukse lahti, võtab pekitüki välja. keerab teistpidi ja paneb kappi tagasi.
          küsib noorelt juudilt: "noh, mis sa sellest järeldad, mis muutus?"
          noor juut: "ma ei oska midagi arvata....."
          "näed, pealtnäha ei muutunud midagi aga näpud on rasvased!"

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1070
            Re: Ma pole juut

            Jube ebamugav ja harjumatu hetkel pokkeirt mängida.

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #1071
              Re: Ma pole juut

              Miks?

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1072
                Re: Ma pole juut

                vapsik


                Re: Ma pole juut
                Jube ebamugav ja harjumatu hetkel pokkeirt mängida.


                simenkon


                Re: Ma pole juut
                Miks?

                "näed, pealtnäha ei muutunud midagi aga näpud on rasvased!"
                ¤

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1073
                  Re: Ma pole juut

                  Kas kellelgi vana head HUDi on PT3 jaoks anda?

                  Pastilaalt miskit sain, aga liiga miniatuurne minu jaoks ja ise ei viitsi miskit meisterdama hakata.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1074
                    Re: Ma pole juut

                    Augusti kokkuvõte:

                    Graafikut ei viitsi panna. Volüüm olematu. Tulemused suht mõttetud. PT3l pole isegi korraliku HUDi. Motivatsioon puudub.
                    Septembris plaans samas vaimus jätkata üldiselt ja volüümi vähendada kuskil 10 tunnile.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #1075
                      Re: Ma pole juut

                      Sept siis selline. Turnade ja boonustega plussis (tegin 300 mängu 30$ hypereid kuu lõpus). Oktoobriga siis lõppeb SN ära. Raske öelda, mis edasi saab.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1076
                        Re: Ma pole juut

                        emo juut. mulle saatis hyperite graphi sept, kus oli pmslt anduandu2...

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1077
                          Re: Ma pole juut

                          Vapsik leveldab koguaeg graphidega, tglt epic print käib.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1078
                            Re: Ma pole juut

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Sept siis selline. Turnade ja boonustega plussis (tegin 300 mängu 30$ hypereid kuu lõpus). Oktoobriga siis lõppeb SN ära. Raske öelda, mis edasi saab.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            palun uninstalli see dibalo3 ära. näed ise, et hurtib volüümi.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #1079
                              Re: Ma pole juut

                              Ei ole mingi 3-4 nädalat enam mänginud.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #1080
                                Re: Ma pole juut

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Sept siis selline. Turnade ja boonustega plussis (tegin 300 mängu 30$ hypereid kuu lõpus). Oktoobriga siis lõppeb SN ära. Raske öelda, mis edasi saab.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                ei biidi...

                                Comment

                                Working...