Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #976
    Re: Ma pole juut

    Ma annan alla.

    Vähemalt hetkel.

    Sai siis see kuu 30$ proovida ning sai seda teha 2 tabledes. Alguses sellepärast, et teha päevane norm täis ja kuna asi sujus, siis mõtlesin, et lasen edasi. Räme heater oli/on, aga samas alguses EV ROI ja hourly olid ka täitsa okeid. Mängus ei olnud nii suuri vastikuid pause nagu 1 tabledes, kus peab vahe peal 15 sekki passima ning samuti ei ajanud tilti enam see pausikene peale esimest kätt. Lisaks üleüldse oli tilti kuidagi vähem. Kahjuks viimasel ajal keskmine mängutase on kergelt kannatama hakanud ning 1 tablemine tundub seega parem varianti. Arvatavasti proovin jälle ka HEMi mängimise ajal kasutada.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #977
      Re: Ma pole juut

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Vastukaaluks õnnestus Starsilt 15$ välja juutida. Saatsin kirja, kus kurtsin vähe ning kuna väärtuslik klient neile, siis andsid kompensatsiooniks 15$.
      mul kõrgem juutimis lvl imo

      As we consider you a valued player at PokerStars, we have issued
      a credit of $55.50 to your account for the tournaments that were
      adversely affected.

      aga edu mänguga muidu

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #978
        Re: Ma pole juut

        Jälle selline läbipõlemise tunne peal ning teen hyperitest pausi mõneks ajaks. Aeg Mental Game kallale jälle asuda ning uus HUSNG raamat käsile võtte ning samuti mõned videod vaadata. Vahe peal vist lasen natukene cashi vahelduseks.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #979
          Re: Ma pole juut

          Tüdimus pole üle läinud ja teen vbla isegi kuu lõpuni pausi HU hyperite osas. Viitsimine on kuidagi ära kadunud ja pole sellist väga head indu. Cashi lainele tagasiminek tundub samas kuidagi keeruline ning arvatavasti vahin niisama kuu lõpuni.

          See kuu:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #980
            Re: Ma pole juut

            Kõik on kena ju, võta paar vaba päeva ja läheb jälle edasi imo...

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #981
              Re: Ma pole juut

              Leitsi strateegia töötab nagu näha. Doomeri ja läbipõlemise jutt, aga graafikul DOMINATING! Nice!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #982
                Re: Ma pole juut

                või koli kõrgemale, siis kaob läbipõlemis tunne

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #983
                  Re: Ma pole juut

                  Häid jõule!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #984
                    Re: Ma pole juut

                    sulle ka!

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #985
                      Re: Ma pole juut

                      Nüüd nädala aega pole pmst HU hypereid näppinud.

                      Korraks sai cashi ja PLO HU-d teha, aga väga kadunud tunne oli seal, nii et peamiselt olen närve puhanud ja 7$ 6-max hypereid lasknud. Alguses 6 laual ja viimasel ajal 12 kanti. Täna oli üsna okei päev juba. Paar HU mängu ka sees:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #986
                        Re: Ma pole juut

                        solid

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #987
                          Re: Ma pole juut

                          Tegin ikka 60$ HT shoti ka ära see aasta. Eks näis, mis järgmine aasta saab, aga esmamulje selline, et kannatab mängida küll:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • E-Kunn
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 261

                            #988
                            Re: Ma pole juut

                            Räägi kuidas trenni tegemine edeneb, käid ikka jooksams?
                            Kaugel oma eesmärgiga oled?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #989
                              Re: Ma pole juut

                              Väga ei edene. Mingi 10kg puudu ja läheb raskeks see aasta 65kg kätte saada.

                              Jooksmas olen vähemalt korda nädalas käinud.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #990
                                Re: Ma pole juut

                                Tsau!

                                Peale mõningat kaalumist otsustasin siin aasta kokkuvõtet mitte teha ning väga suure tõenäosusega ei postita järgmine aasta siia teemasse.

                                Comment

                                Working...