Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #961
    Re: Ma pole juut

    Üsna juudine multiaccountida imo.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #962
      Re: Ma pole juut

      Hea leid (Y).

      Esimese nädala suutsin omal käel üle elada.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #963
        Re: Ma pole juut

        Minraisewar:


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #964
          Re: Ma pole juut

          Mingi haige swingitamine ikka käib neis hyperites. Pole vist ka need ikka minu jaoks :(

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #965
            Re: Ma pole juut

            Tõmbab vist kuu lukku ära:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            +10$ reload boonus
            +165 FPP satikately
            +33$ hyperid

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #966
              Re: Ma pole juut

              edit : never mind vaatsin valesti kätt


              Swingid ettearvamatud selles formaadis ning sellega tuleb arvestada... postita käsi, mis muret valmistavad
              Bankrolli tasub suhtuda niiet 20bi ei kuulu Sinule vaid on vabastamata boonus...

              GL!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #967
                Re: Ma pole juut

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Minraisewar:


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Üldse ei meeldi flopi minraise. Saan aru, et blockid masti ja rea oute/tõmbeid aga nad callivad nii tihti t100-t140 raise või veel parem calli ta donkbet, sest sul on nuts redrawdega. min3beti küll calliks, otsa enam ei paneks.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #968
                  Re: Ma pole juut

                  Kõige pikem võiduseeria oli just hyperites: 17 võitu järjest 15$. Suurim kaotusteseeria peaks olema 11 mängu.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #969
                    Re: Ma pole juut

                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    Tõmbab vist kuu lukku ära:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    +10$ reload boonus
                    +165 FPP satikately
                    +33$ hyperid
                    Lisaks sellele sai natukene proovida 30$ HU hypereid, kus 285,42$

                    Enamus mängudest 15$ omades, kus hetkel tulemused sellised. Ainus jama on, et algne ind on kadunud. Teatud arvu mänge suudan ära teha, aga sellist varasemast vaimustust enam pole ning kui mängupraktika välja arvata, siis õppimise osa on väga väike ja võrreldes cashiga nagu ei oska nii palju küsida ka, mida võiks teha.
                    Kogu kammajaa kokku kuskil 1,5k$.

                    15$ omades EV ROI 4,8 ja hourly 22,4$. Luckbox roi 5,8 ja hourly 27,28.
                    Detsembris siis võiks 30$ kanda kinnitada.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #970
                      Re: Ma pole juut

                      Krdi MTT-d.

                      -1$ täna ja vist teisi starsi kampaania omasid ei hakka ka mängima.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #971
                        Re: Ma pole juut

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Krdi MTT-d.

                        -1$ täna ja vist teisi starsi kampaania omasid ei hakka ka mängima.
                        Sick.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #972
                          Re: Ma pole juut

                          Peaasi, et mindset püsib ja roll managmendist suudad kinni hoida nüüd

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #973
                            Re: Ma pole juut

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Krdi MTT-d.

                            -1$ täna ja vist teisi starsi kampaania omasid ei hakka ka mängima.
                            kui tunned, et ei tee oma parimat mängu (kutsutakse ka A-gameks), siis soovitan laudadest eemale hoida.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #974
                              Re: Ma pole juut

                              Vastukaaluks õnnestus Starsilt 15$ välja juutida. Saatsin kirja, kus kurtsin vähe ning kuna väärtuslik klient neile, siis andsid kompensatsiooniks 15$.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #975
                                Re: Ma pole juut

                                Polnudki ammu saanud:


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...