Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #781
    Re: vapsik [NL-25 FR]

    umad?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #782
      Re: vapsik [NL-25 FR]

      See ju kelisitaani vend. Praegu sul lihtsalt vedas, et polariseeritud range nõrgema otsa sisse juhtusid.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #783
        Re: vapsik [NL-25 FR]

        Nüüd ma saan aru, miks ma kaotan koguaeg... Ma respectin reg liiga palju :)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #784
          Re: vapsik [NL-25 FR]

          Kuu läbi. Graafiku ei hakka oma sitta tuju rohkem rikkuma. Volüümi poolest rekord kuu või "paremuselt" teine. Tulemuste poolest BE jama. Hetkel ei biidi isegi NL-25t.
          Ei teagi, mis järgmine kuu saab. Hetke seisuga lasen NL-25 FRi edasi. Loodaks mingi 75k kätt ära teha. Vbla isegi 100k, aga kuna Tartusse korteri vaatamisega olen hiljaks jäänud, siis sellega on arvatavasti palju jamamist ning kuu lõpus läheb Tartu jamade peale raudselt mõni päev. Pluss veel maal vaja toimetamas käia.
          Üle vaja vaadata laudade arv. Südamest tahaks 15 mängida, aga vbla on mõistlikum 12.
          Cashi tulemuste poolest oleks rahul isegi kui 1k $$$ ära tuleks.

          Trenni suhtes võiks oma 20 jooksukorda + rattasõitu kirja saada. See nädal oli väga edukas, sest vabatahtlikult käisin iga päev jooksmas esimest korda elus. Üks 45+ minta ja teine 40+. Viitsimisega oli jamasti ning venitasin kahjuks viimase hetkeni nendega, mistõttu üks päev sain kõva äiksevihma endale kaela. Rattaga sai 3 päeval tiir teha ja oma parimat aega rohkem kui minutiga parandada.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #785
            Re: vapsik [NL-25 FR]

            Korralik nädal üle pika aja.

            Viitsisin iga päev jälle jooksmas käia (2 päeval pikem jooks) + 3 tublit rattasõitu ning üks niisama väntamine.
            NL-25s see kuu mujale ei plaani liikuda, kuigi graafik liigub tasapisi üles poole jälle. Hetke seisuga 25k kätt peaaegu tehtud ja 100k ära teha enam-vähem reaalne. Homme maale kõpitsema 3 päevaks, nii et seega väheke jään graafikust maha.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #786
              Re: vapsik [NL-25 FR]

              Tänu heale otsusele säästsin just mitu BI-d!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #787
                Re: vapsik [NL-25 FR]

                Millal NL200 taas madistama?

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #788
                  Re: vapsik [NL-25 FR]

                  Never?

                  Ränk motivatsioonipuudus ka hetkel. Selles osas ei teagi, millal asi nii hull oleks olnud.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #789
                    Re: vapsik [NL-25 FR]

                    Mulle aitab, ei viitsi enam jamada ja lõpetan ära selle 100k kätt ja 100BI-d ürituse. Vbla proovin pastilaa eeskujul NL-50 HU-d korralikult, võibolla gamblen niisama raha ära.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #790
                      Re: vapsik [NL-25 FR]

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Mulle aitab, ei viitsi enam jamada ja lõpetan ära selle 100k kätt ja 100BI-d ürituse. Vbla proovin pastilaa eeskujul NL-50 HU-d korralikult, võibolla gamblen niisama raha ära.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Graafikus ju! Sick volüüm muidugi. Pole ime, et kopp ette tuleb. Raha anna gamblimise asemel parem mulle (minuga on sul 50% rakeback).
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #791
                        Re: vapsik [NL-25 FR]

                        Graafikus jah, aga jube koblakas on ees. Peale seda kui sai kolm päeva eemal olla ja muude asjadega tegeleda kadus selline hea tunne ja viitsimine ära täielikult.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #792
                          Re: vapsik [NL-25 FR]

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Mulle aitab, ei viitsi enam jamada ja lõpetan ära selle 100k kätt ja 100BI-d ürituse. Vbla proovin pastilaa eeskujul NL-50 HU-d korralikult, võibolla gamblen niisama raha ära.
                          Ära raha maha küll mängi.Osta parem midagi ilusat!Kasvõi viina!Edu!

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #793
                            Re: vapsik [NL-25 FR]

                            Tore mäng see HU. Obv paari käe pärast lasi jalga.


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #794
                              Re: vapsik [NL-25 FR]

                              HU-s ei pidanud ühte päevagi vastu. Liiga haige mäng ikka omal käel avastamiseks. Arvatavasti NL-50 ja FR mõneks ajaks. Või siis tagasi NL-25te kui asjad ei edene.

                              Comment

                              • Tyler Durden
                                FPP Pro
                                • Apr 2010
                                • 270

                                #795
                                Re: vapsik [NL-25 FR]

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Tore mäng see HU. Obv paari käe pärast lasi jalga.


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                See päris kole käsi... Omal vaid üks kord sarnane olukord olnud. Mäletan kuidas muhelesin, kui vastane surus, omal A high mast olemas, maja võimalust kokku ei tulnud, kõik oli tore, nupud sees, tunne hea, aga siis, kui pot vastasele liikus... wtf... Ei meeldinud.

                                Comment

                                Working...