Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #721
    Re: PLO PRO

    Kerge miinus esimesel päeval: -33,89$

    3427 kätt kuna moti jagus hetkel.

    Käte koha pealt standard shit. Coolerdasin ise teisi ja coolerdati mind. Paar ebamugavat biiti ja natukene kehva mängu.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #722
      Re: PLO PRO

      Ei ole üldse tore. 8869 kätt ja -31,34$

      Praegu jälle üks tore setup ja jooks on üsna nigel. Eriti regularide vastu, kes enamus flippe ja 60/40 olukordi enda kasuks suudavad kallutada. Ise ka mõnes kohas mõttetult spewinud.

      Vastane agrofish:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #723
        Re: PLO PRO

        Liiga peen level tuli. Glglgl!
        Last edited by pastilaa; 01.07.11, 18:08.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #724
          Re: PLO PRO

          liiga loose oled imo jep ..

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #725
            Re: PLO PRO

            Kahju, et linechecki teemat pole. Riveris võiks isegi shoveda vist. Samas mastikaart väga ei meeldi. Või mis arvate? Teised tänavad samuti ootavad kommentaare.

            Vastane 70/40/3 3bet 30%

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #726
              Re: PLO PRO

              call on ainuke õige seal.
              mängiks samamoodi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #727
                Re: PLO PRO

                Ma ei 4betiks ja ma bet/calliks selle flopi.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #728
                  Re: PLO PRO

                  Proovin rudi moodi ainult kord nädalas tulemusi vaadata, aga praegu ikka edeneb asi väga raskelt. Peaaegu päeva pidasin vastu isegi, aga arenguruumi on kõvasti.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #729
                    Re: PLO PRO

                    Ma suutsin kaks nädalast perioodi nii ära mängida, et vaatasin ainult EV/bb/100.
                    Aga liiga ulme on sedasi :D Nüüd üritan lihtsalt päeva keskel mitte tulemusi vaadata ning kui viimase sessi lõpetan, siis uurin kuidas päev läks!

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #730
                      Re: PLO PRO

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Ma suutsin kaks nädalast perioodi nii ära mängida, et vaatasin ainult EV/bb/100.
                      Aga liiga ulme on sedasi :D Nüüd üritan lihtsalt päeva keskel mitte tulemusi vaadata ning kui viimase sessi lõpetan, siis uurin kuidas päev läks!
                      Kuidas käsi peale sessi üle vaatad? HEMist hands alt? Või ei vaata üldse?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #731
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Ma suutsin kaks nädalast perioodi nii ära mängida, et vaatasin ainult EV/bb/100.
                        Aga liiga ulme on sedasi :D Nüüd üritan lihtsalt päeva keskel mitte tulemusi vaadata ning kui viimase sessi lõpetan, siis uurin kuidas päev läks!
                        Suutsid kohe mu tahet oluliselt nõrgestada :P

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #732
                          Re: PLO PRO

                          Milleks see tulemuste mitte vaatamine hea on?Ma vaatan iga sessi lõpus.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #733
                            Re: PLO PRO

                            Segab keskendumist.

                            Comment

                            • E-Kunn
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 261

                              #734
                              Re: PLO PRO

                              Sessi lõpus tulemuste vaatamine on minuarust fine aga sessi keskel vaatamine on küll kurjast. Minu puhul mõjutab küll mängu märgatavalt, hakkan mingeid ime move tegema ja sageli muutun looseimaks et kaotusi tagasi teha.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #735
                                Re: PLO PRO

                                Üxikuid käsi ma eriti üle ei vaata jah, mõtlen käte üle järele tihtipeale kohe pärast käe lõppu.
                                Sellel sessi keskel vaatamisel on minu jaoks tõesti päris suur effekt, kui võidan sitaks, siis vb muutun liiga tightiks või kui näen, et olen hea sessi järsku 2 BI alla tõmmanud, siis ei taha eriti enne lõpetada kui taas need tagasi saanud või kui sitaks kaotan, muutun loosemaks vms, ühesõnaga rahale mõtlemine ei too kunagi kasu, seega sessi keskel tulemuste vaatamine on 100% mõttetu. Sessi keskel tuleb ainult mõelda kuidas teha häid otsuseid ja olla longrunis kasumlik :)

                                Comment

                                Working...