Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #466
    Re: PLO PRO

    Ei saanud.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #467
      Re: PLO PRO

      Ma ka ei taju, milleks oli vaja lihtsalt 1 käsi siia postitada? Heasüdamlikuks ja viisakaks seda väga lugeda ei saaks.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #468
        Re: PLO PRO

        oota palju ma tulevase 50k eest maksma pean ?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #469
          Re: PLO PRO

          $21.50

          Comment

          • Tohman
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 297

            #470
            Re: PLO PRO

            Varem oli Vapsik toonud näite, kus A9s käega sb-lt sundis vastase loobuma PF agrotades, mille peale pikk28 väitis, et nii see papp tuleb, aga ma vastuväiteks panin teise (ligi 100% analoogse) käe, kus ta kaotas palju rohkem pappi, kui ta enda toodud näites võitis. Seega mõte oli, et sellise lükkega ei teeni raha. BTW Andres, kui sina aru ei saa, miks käsi siia postitati, siis kuidas saad sa seda üldse sõna võtta selle lahterdamisel (antud juhul mitte heasüdamlikuks ega viisakaks)

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #471
              Re: PLO PRO

              vahel peab read paika vahel ei pea.
              rahunege maha nüüd. tühjast tähjast läheb läbu jälle lahti.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #472
                Re: PLO PRO

                Ei olnud ju sama. Vastane limpis + oli dead money fishi näol. Väga suur vahe on sees.

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #473
                  Re: PLO PRO

                  NII SEE PAPP TULEB MILLEST TE ARU EI SAA AHHH

                  Comment

                  • Tohman
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 297

                    #474
                    Re: PLO PRO

                    Kui väga suur vahe oli sees, siis miks minu pandud käes niiviisi käitusid?? Siin piolnud ju dead money fishi näol?

                    E: Kui käed on erinevad ja mäng samasugune, siis kas pole see leak? Et paned sama agrolt dead moneyga ja dead moneyta??

                    Comment

                    • vinney
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 473

                      #475
                      Re: PLO PRO

                      situ verd.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #476
                        Re: PLO PRO

                        Ma olen juba mitu korda maininud, et aeg-ajalt teen lollusi. Räme spew lihtsalt.

                        Comment

                        • Tohman
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 297

                          #477
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas vinney
                          situ verd.
                          Miks postitada midagi sellist?

                          Comment

                          • Tohman
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 297

                            #478
                            Re: PLO PRO

                            Algselt postitas Vapsik
                            Ma olen juba mitu korda maininud, et aeg-ajalt teen lollusi. Räme spew lihtsalt.
                            No ma üritasingi sellele rõhku panna, aga siis lendasid "näksi sitta" ja "situ verd", mis pole kuidagi asjakohased

                            E:Öeldakse, et konstruktiivne kriitika on edasiviiv, aga kui seda ei taluta, siis tekitab see vaid tüli.

                            Comment

                            • vinney
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 473

                              #479
                              Re: PLO PRO

                              ok ma asjatult sülitasin sülle näkku, proovime selle unustada

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #480
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas Tohman
                                No ma üritasingi sellele rõhku panna, aga siis lendasid "näksi sitta" ja "situ verd", mis pole kuidagi asjakohased
                                Ilma foorumis panemiseta oli juba aru saada, et mõttetu rumalus. Mis ma ikka hakkan midagi asjaliku seletama, kui ainus eesmärk on tulla ja ära panna.

                                Comment

                                Working...