Varem oli Vapsik toonud näite, kus A9s käega sb-lt sundis vastase loobuma PF agrotades, mille peale pikk28 väitis, et nii see papp tuleb, aga ma vastuväiteks panin teise (ligi 100% analoogse) käe, kus ta kaotas palju rohkem pappi, kui ta enda toodud näites võitis. Seega mõte oli, et sellise lükkega ei teeni raha. BTW Andres, kui sina aru ei saa, miks käsi siia postitati, siis kuidas saad sa seda üldse sõna võtta selle lahterdamisel (antud juhul mitte heasüdamlikuks ega viisakaks)
Comment