Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #436
    Re: PLO PRO

    14/5/1 vend on vähe loosemaks tõmmanud:

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($24.75)
    SB ($9.65)
    BB ($7.90)
    UTG ($5)
    UTG+1 ($12.35)
    Hero (MP1) ($26.15)
    MP2 ($4.90)
    MP3 ($16.05)
    CO ($24.45)

    Preflop: Hero is MP1 with A, K
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, Hero bets $1.10, 2 folds, CO calls $1.10, 4 folds

    Flop: ($2.80) 8, 8, 3 (2 players)
    Hero bets $1.50, CO raises to $4, Hero raises to $8, 1 fold

    Total pot: $10.80 | Rake: $0.50

    Results:
    Hero didn't show A, K.
    Outcome: Hero won $10.30

    Ja nati veider käsi ühe regi vastu. Turni overshove pani isegi 7 sekundiks pead sügama:

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($3)
    Button ($25)
    SB ($5)
    BB ($5.15)
    UTG ($21.90)
    UTG+1 ($3.55)
    Hero (MP1) ($38.80)
    MP2 ($26.50)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    UTG calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, MP2 calls $1.25, CO calls $1.25, 4 folds

    Flop: ($4.35) 10, 9, 2 (3 players)
    Hero bets $3, MP2 calls $3, CO calls $1.75 (All-In)

    Turn: ($12.10) 6 (3 players, 1 all-in)
    Hero checks, MP2 bets $22.25 (All-In), Hero calls $22.25

    River: ($56.60) 7 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $56.60

    Results:
    Hero had K, K (one pair, Kings).
    MP2 had J, A (flush, Ace high).
    CO didn't show
    Outcome: MP2 won $53.80

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #437
      Re: PLO PRO

      1. villainil yeti teoreem lugemata obv

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #438
        Re: PLO PRO

        Mis too yeti teoreem on?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #439
          Re: PLO PRO

          Algselt postitas timukasr
          Mis too yeti teoreem on?
          For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #440
            Re: PLO PRO

            Paardunud boardil 3bet on enamasti bluff.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #441
              Re: PLO PRO

              Vaatasin, et sellel pühapäeval veel suuremad garanteeritud auhinnarahad ka, nii et teen selle triki ära ja kui sooduka päev on, siis ostan pileti ära ning huvi korral panen müüki kuni 50% osakuid hinnaga 2,15$ 1%. Kuna turna PRO ei ole, siis peaks suht mõistlik hind olema ja pilli väga lõhki ei hakka ajama.

              Kuna asja väga viimasele minutile jätta ei taha, siis mõni kiirem huviline võib kohe osakuid broneerida. Huvi korral saatke PM.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #442
                Re: PLO PRO

                2%, saadan kohe laeva teele?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #443
                  Re: PLO PRO

                  10%, homme päeval shipin

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #444
                    Re: PLO PRO

                    Saatke siis kui pilet on ostetud.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #445
                      Re: PLO PRO

                      booki 10 homme hommikul shipin liiga aige hetkel et starsi sisse logida

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #446
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas Vapsik
                        Pastilaa eeskujul hakkas väike mõte arenema ning pakuks midagi sarnast välja: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2918.0.html

                        Aga täpselt samad tingimused pole, nii et rohkem ei keeruta ja laon oma pakkumise letti:

                        Taustainfona veel nii palju, et endal on peas mõlkunud väike mõte, et NL-25 võiks isegi raha eest väikest coachingut teha, aga kuna pole päris kindel kas sellega hakkama saan, siis see oleks nagu väike proovi projekt minu poolt ning mingit raha ei võta selle eest, aga väga suuri plusspunkte saavad need, kes on juba teinud jõulunannetuse http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2927.0.html

                        Mingeid erilisi tingimusi ei ole ja mängija ei pea siis olema NL-25st ehk siis väga vabalt võin valida ka mõne NL-2 mängija.

                        Huvi korral siis tasuks saata PM, natukene võiks olla iseseisvat mõtlemist ka nii et igaüks võib otsustada mida kirjutab ning ühtegi lisaküsimust ei hakka ma küsima. Ehk siis tasuks kirjutada sellest millest potensiaalne coach teada võiks tahta.
                        BUMP!

                        Kuna eelmine projekt lõppes oodatust varem ja ma soovitud resultaati ei saavutanud, siis lähen uuele ringile. Midagi suurt muutunud ei ole, aga igaks juhuks kirjutan veel asja lahti.

                        Peaaegu tasuta (raha ei pea maksma, aga kui projekti lõppedes tunned, et asjast oli kasu, siis võiks ju mingi % oma võidutest hea töö eest anda) oleksin nõus coachima mõnda FR microlimiidi mängijat (kuni NL-25). Mingit stake ei jaga ning turnasid ei õpeta Teid mängima, seega selliseid kirju ärge palun saatke:

                        Algselt postitas 2Godfather1
                        Tervist,

                        Kas jagad õpetust ka 3.30 KO (90MTT)'le. Tulemas selline diil - sellepärast uurin siis.

                        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


                        tänud,
                        Huvi korral saatke PM ja bolditud osas on päris hea märkus.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #447
                          Re: PLO PRO

                          FR väga laudu polnud hetkel ja seega mõtlesin, et sama hästi võin 6-tabelda 6-maxi.

                          Midagi väga põnevat polnud, aga hea meel lihtsalt, et riid paika pidas:

                          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          UTG ($12.60)
                          MP ($35.15)
                          Hero (CO) ($25.35)
                          Button ($28)
                          SB ($10.60)
                          BB ($25.15)

                          Preflop: Hero is CO with Q, K
                          2 folds, Hero bets $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, 1 fold

                          Flop: ($1.75) 8, A, 8 (2 players)
                          SB checks, Hero bets $1, SB raises $2.50, Hero raises $14.25, 1 fold

                          Total pot: $6.75

                          Results:
                          Hero had Q, K.
                          Outcome: Hero won $19.20

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #448
                            Re: PLO PRO

                            2.5 to 14 ongi su standard? Ise olen seal minig 7-8 kütnud, üeaks ka ju töö ära tegema?

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #449
                              Re: PLO PRO

                              Algselt postitas leits
                              2.5 to 14 ongi su standard? Ise olen seal minig 7-8 kütnud, üeaks ka ju töö ära tegema?
                              Ei, vahet pole väga, sest 7-8$ puhul oleks ta ka enam-vähem AI-s.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #450
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas Vapsik
                                Vaatasin, et sellel pühapäeval veel suuremad garanteeritud auhinnarahad ka, nii et teen selle triki ära ja kui sooduka päev on, siis ostan pileti ära ning huvi korral panen müüki kuni 50% osakuid hinnaga 2,15$ 1%. Kuna turna PRO ei ole, siis peaks suht mõistlik hind olema ja pilli väga lõhki ei hakka ajama.

                                Kuna asja väga viimasele minutile jätta ei taha, siis mõni kiirem huviline võib kohe osakuid broneerida. Huvi korral saatke PM.
                                Pakkumine lukus.

                                Osakud jagunevad järgnevalt:

                                LenC 10%
                                Kivisaba 10%
                                Pastilaa 10%
                                Lebovend 2%

                                Kui tahate võite raha ära saata: Metsapull (Rakvere)

                                LenCi ja pastilaaga juba rääkisin, aga pühapäeval plaanin mängida ka bloggerite ME-d, TT-d ja Veerand milli. Kui Kivisabale või Lebovennale ei sobi, siis võin neist loobuda, aga kuna need algavad varem siis on teatud tõenäosus, et Sunday Milli alguseks olen juba neilt out.

                                Comment

                                Working...