Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #451
    Re: PLO PRO

    tere, ma olen tildis ja saatsin $4.3 teele

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #452
      Re: PLO PRO

      Algselt postitas lebovend
      tere, ma olen tildis ja saatsin $4.3 teele
      Sain kätte Sinu ja LenCi rahad.

      Kui tihedealt uuendusi soovite, kas on vaja jooksvalt võtmekäsi ja stäkki postitada või piisab lihtsalt stäki mainimisest pausi ajal?

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #453
        Re: PLO PRO

        mingid major potid oleks suht hea, siis saab kritiseerida, kui midagi valesti teed, selle
        nimel me ju elame.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #454
          Re: PLO PRO

          Väike näidiskäsi neile, kellel meeldib 3-betitud pottides setmineda:

          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          SB ($5)
          BB ($30.75)
          UTG ($26.95)
          UTG+1 ($25)
          MP1 ($10.55)
          MP2 ($25)
          Hero (CO) ($38.40)
          Button ($25)

          Preflop: Hero is CO with A, Q
          1 fold, UTG+1 bets $1, 1 fold, MP2 calls $1, Hero raises $3.25, 4 folds, MP2 calls $2.25

          Flop: ($7.85) 6, 5, 9 (2 players)
          MP2 bets $2.25, Hero raises $8, MP2 calls $5.75

          Turn: ($23.85) 2 (2 players)
          MP2 bets $13.75 (All-In), Hero calls $13.75

          River: ($51.35) 8 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $51.35

          Results:
          MP2 had 9, 9 (three of a kind, nines).
          Hero had A, Q (flush, Ace high).
          Outcome: Hero won $48.85

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #455
            Re: PLO PRO

            Kandsin osaku eest ära. Paar õpetussõna ka teele.

            1)Mängi ainult heade kaartidega - oota AA või KK tulekut ja siis lükka
            2)Kui rahad hakkavad lähenema, siis foldi rohkem ja oota aeg alati täis
            3)Peamine, et rahadesse foldiks ja ma oma raha ikka tagasi saaks
            4)Ära bluffi

            GL!

            Comment

            • Tohman
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 297

              #456
              Re: PLO PRO

              WD Pastilaa, I lold

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #457
                Re: PLO PRO

                Ostsin pileti ära.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #458
                  Re: PLO PRO

                  edu turkal

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #459
                    Re: PLO PRO

                    5) mida suuremad on blindid, seda suurema osaga enda stackist riskid. Kui näiteks BB on 1000 ja su stack on 2500, siis ei maksa riskida eriti, sest võime kaotada peaaegu poole oma stackist.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #460
                      Re: PLO PRO

                      Väike kuu kokkuvõte:

                      Paar turniiri veel ees, aga cashiga on selleks kuuks kõik. Tänu viimasele heater-nädalale tuli enam-vähem tulemus ära, koos boonuste ja muude asjadega peaks kasum olema 1350$ kandis. 1. jaanuari -600$ jättis kuule oma jälje ja graafik tuli selline üsna hüplik. Mäng oli kokkuvõttes üsna jama ja piisavalt aega ei kulutanud ka õppimise peale. Aja poolest ses suhtes paremat võimalust lähimatel kuudel ei tule ja kui niimoodi jätkan siis jäängi eluks ajaks oma kuradi mikrot nühkima. Jooks oleks võinud muidugi parem olla, aga loodetavasi järgmine kuu paugutan selle arvelt kõvemini.



                      Comment

                      • Tohman
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 297

                        #461
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas pikk28
                        spewine või mitte, julge käik kindlasti. nii see papp tuleb.
                        Või hoopis läheb

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #462
                          Re: PLO PRO

                          Näksi sitta.

                          Comment

                          • Tohman
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 297

                            #463
                            Re: PLO PRO

                            Katsu nüüd olla, kui ma nii madalale langeks nagu sina, oleks siin praegu sass vs kris action vms (no offence)

                            E: eesmärk oli lihtsalt aidata pikal oma pettekujutelmadest üle saada. See on pigem raha põletamine, vähemalt sellises limiidis. imho

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #464
                              Re: PLO PRO

                              Algselt postitas Tohman
                              Katsu nüüd olla, kui ma nii madalale langeks nagu sina, oleks siin praegu sass vs kris action vms (no offence)

                              E: eesmärk oli lihtsalt aidata pikal oma pettekujutelmadest üle saada. See on pigem raha põletamine, vähemalt sellises limiidis. imho


                              Eks TR-ist üks välja kistud käsi on ilmselgelt foorumi postitamiskultuuri kõrgem pilotaaž kuhu minusugune labane mats ei küüni. Ei olegi väitnud kunagi, et iga mu liigutus on õige olnud ja olen ka siin teemas tunnistanud, et rumalusi tuleb tihti peale ette.


                              Comment

                              • Tohman
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 297

                                #465
                                Re: PLO PRO

                                Ma loodan, et sa said vähemalt mu postitamise eesmärgist aru ega aja siin niisama kiusu.

                                Comment

                                Working...