Re: PLO PRO
NLHE mänguga veel vaja palju tegeleda ja pole üleliigset aega PLO jaoks ning suvel sõjaväkke ka. Raamatut võin küll laenata, aga enne veebruari Tartu ei satu.
Algselt postitas surka

, A
, 4
Comment