Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #241
    Re: PLO PRO

    Ty :)

    Comment

    • Koit
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 495

      #242
      Re: PLO PRO

      väga haige. :P n1

      Aga kui tohib küsida, kas pokker on sinu ainuke income ? Et oled nagu elukutseline või nii?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #243
        Re: PLO PRO

        Vanemate rahakott ka natukene :-[
        Hetkel siis olen üliõpilane.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #244
          Re: PLO PRO

          Ai-ai, kuu suurim miinussess kohe selle uhkeldamise peale ja härra pastilaa oli ka suht kiuslik :( :o

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #245
            Re: PLO PRO

            vapsik mida ja kus õpid?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #246
              Re: PLO PRO

              Algselt postitas kardpleier
              vapsik mida ja kus õpid?
              Riigiteadused Tartus.

              Comment

              • Kajeera
                Jube Noob
                • Feb 2009
                • 130

                #247
                Re: PLO PRO

                Sa oled haige vend..haigeeeee ;D

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #248
                  Re: PLO PRO

                  Algselt postitas Vapsik
                  Ai-ai, kuu suurim miinussess kohe selle uhkeldamise peale ja härra pastilaa oli ka suht kiuslik :( :o
                  ?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #249
                    Re: PLO PRO

                    Kui ma teist eeslast lauas näen, siis ma ikka ütlen ilusti tere, mitte jummel küll, kes Sind veel siia lasi.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #250
                      Re: PLO PRO

                      Vabandust.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #251
                        Re: PLO PRO

                        Pärast foorumis keksmist läks jooks ka kohe päris metsa ning sama võib ka öelda enda mängu kohta :(

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #252
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas Vapsik
                          Pärast foorumis keksmist läks jooks ka kohe päris metsa ning sama võib ka öelda enda mängu kohta :(

                          ***

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #253
                            Re: PLO PRO

                            Tegin väikse NL-100 shotti, hetkel käed veel ikka värisevad, aga vähemalt jäin plussi:

                            Üks päris suur pot oli ka ning üks AK vs AA 3betitud käsi, kus sain flopis K-le pihta ning sinna siis terve stäkk.

                            No-Limit Hold'em, $1.00 BB (3 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            SB ($57)
                            Hero (BB) ($100)
                            Button ($102.70)

                            Preflop: Hero is BB with A, 6
                            Button bets $3, SB calls $2.50, Hero calls $2

                            Flop: ($9) 8, 3, J (3 players)
                            SB checks, Hero checks, Button checks

                            Turn: ($9) 2 (3 players)
                            SB checks, Hero bets $6, Button calls $6, SB calls $6

                            River: ($27) K (3 players)
                            SB bets $12, Hero raises $91 (All-In), Button calls $91, SB calls $36 (All-In)

                            Total pot: $257

                            Results:
                            Button had 10, 8 (flush, King high).
                            SB had 4, Q (flush, King high).
                            Hero had A, 6 (flush, Ace high).
                            Outcome: Hero won $256

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #254
                              Re: PLO PRO

                              Rigged käsi.
                              Sul vist mingid Starsi "doomswitch villain" nupud endal olemas, mida salamisi vajutad, et enda über-winrate näidata... Kõrgemal limiitidel ei julge seda nuppu kasutada, pärast jääd vahele...

                              : )

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #255
                                Re: PLO PRO

                                Mul pole kunagi flush over flush over flush olnud. :)
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...