Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #286
    Re: PLO PRO

    Algselt postitas hoss23
    selge sott
    Räägi veel ausalt kõik ära :(

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: PLO PRO

      Algselt postitas Vapsik
      See käsi oli ka päris kena:

      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      MP ($11.25)
      Hero (Button) ($25.80)
      SB ($30.75)
      BB ($24.75)
      UTG ($25)

      Preflop: Hero is Button with K, A
      2 folds, Hero bets $0.75, SB raises $2.90, 1 fold, Hero raises $25.05 (All-In), SB calls $22.80

      Flop: ($51.85) 10, J, Q (2 players, 1 all-in)

      Turn: ($51.85) J (2 players, 1 all-in)

      River: ($51.85) 7 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $51.85

      Results:
      Hero had K, A (royal flush).
      SB had J, J (four of a kind, Jacks).
      Outcome: Hero won $49.85
      Ma ei ole mitte kunagi kellegi nelikust tugevamat kätt kräkkinud ja sama ei ole tehtud ka mulle. Samuti ei ole ma olnud kordagi lauas, kus oleks nelik kräkitud. Tähendab, võib-olla isegi olen, sest multi-tabledes kõike käsi ei jälgi aga ise ei ole kordagi näinud.

      PS! Mis su starsi screen-name on?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #288
        Re: PLO PRO

        Algselt postitas ranka
        Ma ei ole mitte kunagi kellegi nelikust tugevamat kätt kräkkinud ja sama ei ole tehtud ka mulle. Samuti ei ole ma olnud kordagi lauas, kus oleks nelik kräkitud. Tähendab, võib-olla isegi olen, sest multi-tabledes kõike käsi ei jälgi aga ise ei ole kordagi näinud.

        PS! Mis su starsi screen-name on?
        Vau :o

        PS! Metsapull

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: PLO PRO

          Algselt postitas Vapsik
          Vau :o

          PS! Metsapull
          Väga kuri winrate. Ära anna alla, küll ühel heal päeval 50NL samasuguse winratega maad künnad!

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #290
            Re: PLO PRO

            Njah, asi ei edene enam eriti. Sample küll väike, aga mäng tundub üsna nigel olevat, aga lauad paistavad ka kuidaugi jamad olevat ning ega kaardijooksu ka kiita ei saa.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #291
              Re: PLO PRO

              Lolli peaga veel ronisid turnasid ka mängima :(
              Mingi 100$ vist läks sinna, aga pole hullu ja loodetavasti nüüd sellel kuul peale freekate midagi muud ei mängi.

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #292
                Re: PLO PRO

                Jah, viimane graph on tõesti kesine... üle 10 bb/100 winrate on NL25-s ikka suht mõttetu.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #293
                  Re: PLO PRO

                  Algselt postitas Vapsik
                  Lolli peaga veel ronisid turnasid ka mängima :(
                  Mingi 100$ vist läks sinna, aga pole hullu ja loodetavasti nüüd sellel kuul peale freekate midagi muud ei mängi.
                  30$ sain isegi tagasi 30-nda koha eest. Lõpus üks cooler ja bvb jäin paremela käele alla ning nii see läks. Turbo turniir ka, nii et ootamisruumi polnud.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #294
                    Re: PLO PRO

                    tekkis selline küsimus, et mis su hourly rate on 25NLis ?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #295
                      Re: PLO PRO

                      Algselt postitas kollane
                      tekkis selline küsimus, et mis su hourly rate on 25NLis ?
                      Mingi 25$ ehk on.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #296
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas McFoldberg
                        Jah, viimane graph on tõesti kesine... üle 10 bb/100 winrate on NL25-s ikka suht mõttetu.
                        No kui vaadata viimase graphi viimast 20k kätt, siis on see winrate kuskil 3bb/100 kanti Tal viimasel ajal :)

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #297
                          Re: PLO PRO

                          Ega palju bustost puudu ole. Mure on tõsine!

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #298
                            Re: PLO PRO

                            Algselt postitas pastilaa
                            Ega palju bustost puudu ole. Mure on tõsine!
                            Nii hull veel asi ei ole.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #299
                              Re: PLO PRO

                              Algselt postitas Vapsik
                              Nii hull veel asi ei ole.
                              Jumal tänatud.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #300
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas pastilaa
                                Jumal tänatud.
                                Mhh, kuigi NL-100 sain regide käest suht mõnusalt owni öösel, aga hetkel veel alla vist ei anna ning üritan uuesti.

                                Comment

                                Working...