Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #226
    Re: PLO PRO

    töötavad

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #227
      Re: PLO PRO

      Tore, et foorumis ka mõni lahke NL-25 mängija on :)

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #228
        Re: PLO PRO

        Algselt postitas Vapsik
        Tore, et foorumis ka mõni lahke NL-25 mängija on :)
        kes sulle nutsu viskab mul oma rahakott juba on olemas, alati hea meel näha teda :D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #229
          Re: PLO PRO

          Headust on liiga vähe meie ümber...

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #230
            Re: PLO PRO

            Algselt postitas Vapsik
            Mõtlesin 2h-se eriti põhjaliku video teha, aga kui nii arvad, siis eks ma teen mingi lihtsakoelise 45 mintsase.
            Tee 2h-ne ikka. Ma hakkan varsti starsis microt mängima ja oleks ilgelt tänulik kui stabiilne võitja nagu sina näitaks tee ette

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #231
              Re: PLO PRO

              Algselt postitas Kloonike
              Tee 2h-ne ikka. Ma hakkan varsti starsis microt mängima ja oleks ilgelt tänulik kui stabiilne võitja nagu sina näitaks tee ette
              Tegin juba 1h-se. Ei usu, et viitsimist ja jaksu oleks nii pika video jaoks, kuna sessid üle 1h tavaliselt ei kesta.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #232
                Re: PLO PRO

                Algselt postitas Vapsik
                NL-25 nov graaf veel eraldi ka, tegelt neid NL-50 käsi oli ikka üksjagu:

                hahahahahahahahahha!!!!!

                MIS MA NÄEN!!!!

                47 000 käe juures sai kellelgi upswing otsa, ah!

                tere tulemast nüüd surelike maale, asi hakkab tasanduma!

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #233
                  Re: PLO PRO

                  Oeh, mitte üldsegi pole isu hambaarstile minna :(

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #234
                    Re: PLO PRO

                    Algselt postitas Vapsik
                    Oeh, mitte üldsegi pole isu hambaarstile minna :(
                    Tulin terve nahaga välja :). Üks väike auk veel ja siis peaks mõneks ajaks sellega rahu majas olema.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #235
                      Re: PLO PRO

                      videoidee on hea (Y).
                      45mindadest videost piisab, max 1h.
                      Arvesta seda, et ca 45mindast videot renderdab sul arvuti mingi 5-6h

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #236
                        Re: PLO PRO

                        Mõni call läheb ikka täppi ka vahel :P

                        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (3 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        Button ($28.40)
                        SB ($15.20)
                        Hero (BB) ($25.25)

                        Preflop: Hero is BB with 7, 9
                        Button bets $0.50, 1 fold, Hero calls $0.25

                        Flop: ($1.10) 9, J, J (2 players)
                        Hero checks, Button bets $1.25, Hero calls $1.25

                        Turn: ($3.60) A (2 players)
                        Hero checks, Button bets $3.50, Hero calls $3.50

                        River: ($10.60) 7 (2 players)
                        Hero checks, Button bets $5.75, Hero calls $5.75

                        Total pot: $22.10

                        Results:
                        Button had 5, 6 (one pair, Jacks).
                        Hero had 7, 9 (two pair, Jacks and nines).
                        Outcome: Hero won $21.10

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #237
                          Re: PLO PRO

                          Kuna viimasel ajal on siis sellised monstergrindid moodi läinud, siis tegin ise ka täna ühe sellise pika sessi. Poole peal läks küll asi raskeks, aga kannatasin ära ning 56 minutit ja detsembri kõige pikem sess on tõsiasi.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #238
                            Re: PLO PRO

                            Uuedasin oma HEMi small stakes veriooni PRO peale, nii et nüüd saaks soovi korras ka NL-100s mängida.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #239
                              Re: PLO PRO

                              Ega terve kuu selles tempos arvatavasti ei jõua lasta, aga kuu algus on küll igati muhe, ainult NL/PL-25 siis:

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #240
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas Vapsik
                                Ega terve kuu selles tempos arvatavasti ei jõua lasta, aga kuu algus on küll igati muhe, ainult NL/PL-25 siis:

                                wow, wp, nh, gg, gl

                                Comment

                                Working...