[NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #31
    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

    Algselt postitas ranka
    Happy Birthday Mister Zyxxxxxxxxxxxx!
    Algselt postitas Keiss
    Palju Õnne Väike Skorpion!
    Tänud mehed! Jälle aasta vanem, jääb vaid loota, et ka natukene targem! ;D

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #32
      Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

      Head uut aastat minu poolt ja tegin ka updeidi esimesse posti oma praegusest seisust.

      Kui kellelgi on mõtteid, seoses minu stattide ja mänguga, siis laske tulla :)

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #33
        Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

        nägin, et olid nl20s ka. Kuidas läks?


        edu!

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #34
          Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

          Tegin väikse uurimisretke jah sinna eile. 500 käe põhjal ei oska mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi teha, aga üldiselt tundub suht sama mis NL10. Laudade valik on suht kesine, aga samas ka shorte tundub vähem olevat.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #35
            Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

            Jah, täpselt nii ongi. Tase on sama, aga punkte ja raha tuleb topelt. Ja laudu on ka tõesti jube vähe, aga kui NL30sse jõuab rolliga, siis seal läheb juba paremaks.

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #36
              Re: zyxxx @ Tower NL10/NL20/NL30 FR

              Väike updeit üle pika aja ka minu teemasse. Info esimeses postis.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #37
                Re: zyxxx @ Tower NL10/NL20/NL30 FR

                Pane statid ka siis. Graafiku pealt just palju välja ei loe. ;D

                Comment

                • zyxxx
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 453

                  #38
                  Re: zyxxx @ Tower NL10/NL20/NL30 FR

                  Algselt postitas BuildUp
                  Pane statid ka siis. Graafiku pealt just palju välja ei loe. ;D
                  Ole lahke. Vaevalt et siitki miskit väga põhjapanevat välja loed :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: zyxxx @ Tower NL10/NL20/NL30 FR

                    Siin on ju üksikud statid millega midagi peale hakata, ülejäänud saast, pane ikka kõik statid, mis mängu näitavad.

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #40
                      Re: zyxxx @ Tower NL10/NL20/NL30 FR

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Siin on ju üksikud statid millega midagi peale hakata, ülejäänud saast, pane ikka kõik statid, mis mängu näitavad.
                      Kas nii on parem? Kui miskit veel puudu, siis ainult nimetage :)

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #41
                        Re: zyxxx @ Ongame NL10 / NL20 / NL30 FR

                        Andke kannatust!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:20.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: zyxxx @ Ongame NL10 / NL20 / NL30 FR

                          Mul eilne graafik samasugune aga summad suuremad.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #43
                            Re: zyxxx @ Ongame NL10 / NL20 / NL30 FR

                            mana sinna graafikule nonSD ja SD ka

                            SB peal on imo VPIP liiga suur ja pfr liiga väike.. võrdle buttoniga... button on parem positsioon aga seal sul VPIP ja PFR väiksem.. mis võiks olla näiteks leak.. kahjuks need muud read 1 2 3 4 5 6 maitea mis positsioonid seal on PT3 arvates.. seega ei oska kommenteerida...
                            ahjaa.. stealimisega seotud state tahaks ka näha.. steal %, steal success%, BB fold to steal ja SB fold to steal

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #44
                              Re: zyxxx @ Ongame NL10 / NL20 / NL30 FR

                              Algselt postitas Rage
                              mana sinna graafikule nonSD ja SD ka

                              SB peal on imo VPIP liiga suur ja pfr liiga väike.. võrdle buttoniga... button on parem positsioon aga seal sul VPIP ja PFR väiksem.. mis võiks olla näiteks leak.. kahjuks need muud read 1 2 3 4 5 6 maitea mis positsioonid seal on PT3 arvates.. seega ei oska kommenteerida...
                              ahjaa.. stealimisega seotud state tahaks ka näha.. steal %, steal success%, BB fold to steal ja SB fold to steal
                              VPIP-st saab ju järeldada 1 - CO, 7 - UTG.
                              SB VPIP tõesti natuke liig. Olen juba natukene tagasi seda võtnud, aga ei usu et see nüüd väga strateegiline leak on.
                              steal %, steal success% on ka ju ilusti näha viimastes tulpades.

                              Algselt postitas ranka
                              Mul eilne graafik samasugune aga summad suuremad.
                              Hea kuulda, et ka proffidel juhtub, samas ei sooviks sellist jooksu mitte kellegile. Suht pask enesetunne peale sellist sessi.

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #45
                                Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                                Tere üle pika aja!
                                Üritaks oma päevikule ka uuesti eluvaimu sisse puhuda, päris pikalt pidasin tõsise grindimisega pausi, kuna Toweris NL30 limiidis läksid asjad eelmisel aasta algu poolel kelguga mäest alla ja et bankrolli mitte päris ära hävitada otsusasin minna tagasi NL10-sse. Sealgi ei leidnud motivatsiooni ja tekkiski suurem paus, mis kestis peaaegu aasta. Olen küll väikest viisi mänginud, aga suuremaid eesmärke ei ole seadnud.

                                Selle aasta alguses tekkis mul suurem soov härjal sarvist haarata ja siin ma siis olengi. Kuna Tower on vahepeal oma softi upgreidinud täiesti võimatule tasemele ja normaalsest mängust seal eriti midagi välja ei tulnud, kuna juba kuue lauaga jäid lauad päris kinni, siis otsustasin proovida Starsi.

                                Hetkel olen teinud seal nii NL10-t kui NL25-te läbisegi ja esmamulje on hea. Lauad on lahked ja mis peamine, soft töötab õlitatult. Toweris läksin vahel ikka päris tilti sellest, et ässad on käes, vastane lükkab all-in, aga minul freezib lihtsalt laua ära. Teine suur pluss minu jaoks Pokerstarsis mängides on see, et seal ei ole abivahendit mis ütleb kas oled kokku saanud rea, maja jne... See omakorda on parandanud lühikese ajaga laual olevate kaartide lugemise oskust.

                                Hetkel mängitud seal 8500 kätt ja br on $1400 piirimail.

                                Comment

                                Working...