Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL
VPIP võiks ehk natuke väiksem olla, kui PFR on 10. Arvan, et ma tõmbaks pigem VPIP alla poole, kui üritaks PFR rohkem tõsta, sest NL10 on tulutoovam mängida natuke kinnisemalt. Jälgi ehk rohkem olukordi üldiselt, kas ikka tasub poti sisse limpida ning kas poleks mitte parem raise nuppu pressida tihedamalt. Arvan, et kui seda alustuseks natuke jälgid ja muudad, siis aitab kindlasti ka mängule kaasa :P.
VPIP võiks ehk natuke väiksem olla, kui PFR on 10. Arvan, et ma tõmbaks pigem VPIP alla poole, kui üritaks PFR rohkem tõsta, sest NL10 on tulutoovam mängida natuke kinnisemalt. Jälgi ehk rohkem olukordi üldiselt, kas ikka tasub poti sisse limpida ning kas poleks mitte parem raise nuppu pressida tihedamalt. Arvan, et kui seda alustuseks natuke jälgid ja muudad, siis aitab kindlasti ka mängule kaasa :P.
A
8 
Tegelikult loomulikult saab, aga paljud seda ei tea. Käe kohta...arvestades, et NL10 ikkagi, oleksin samamoodi mänginud. Üldjuhul oled ees, kui raha sisse läheb.
Comment