[NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    VPIP võiks ehk natuke väiksem olla, kui PFR on 10. Arvan, et ma tõmbaks pigem VPIP alla poole, kui üritaks PFR rohkem tõsta, sest NL10 on tulutoovam mängida natuke kinnisemalt. Jälgi ehk rohkem olukordi üldiselt, kas ikka tasub poti sisse limpida ning kas poleks mitte parem raise nuppu pressida tihedamalt. Arvan, et kui seda alustuseks natuke jälgid ja muudad, siis aitab kindlasti ka mängule kaasa :P.

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #17
      Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

      Tänud Davy ja -andres-. Üritan ennast neis punktides parandada! VPIP-ga olen juba tööd teinud ja mõned pügalad on ta juba parem, SB pealt mängin tõesti K5 ja J6 kätega, see piinas mind viimasel ajal ennastki. Cbetti on ka mitme vastasega ette tulnud, damn kuidas te ikka neid statte lugeda oskate :) Nüüd tean, et see on vale ja enam ei tee :)

      _________________________________________________

      Kuidas seda korrektselt mängida? FOLD peale cbetti? VPIP oli vastasel üle 26:

      Hand #4807354800376 begins at 2008/11/09
      Dealing down cards

      Dealt to Hero

      A A
      Korty62 posts the small blind of $0.05
      hamburgny1 posts the big blind of $0.10
      reggaetrader folds.
      Pandalous raises to $0.30.
      Hero raises to $1.
      kutuku14 calls $1.
      yosherman1 folds.
      Lisa_K38 folds.
      Korty62 folds.
      hamburgny1 folds.
      Pandalous folds.

      FLOP:
      10 K 8
      Hero bets $2.45.
      kutuku14 raises to $4.90.
      Hero raises to $9.20, and is all-in.
      kutuku14 raises to $10.88, and is all-in.

      TURN:
      9

      RIVER:
      2

      Hero shows
      A A

      Hero has One Pair, Aces

      kutuku14 shows
      8 8

      kutuku14 has Three of a Kind, Eights
      kutuku14 wins $19.81

      Comment

      • gert23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #18
        Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

        selle võid endale pähe taguda, näpitsad crackivad igast asendist ässasid. Ja pidevalt :)

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #19
          Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

          Algselt postitas gert23
          selle võid endale pähe taguda, näpitsad crackivad igast asendist ässasid. Ja pidevalt :)
          See lause jäi nüüd küll veidi arusaamatuks mulle ???

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #20
            Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

            Algselt postitas zyxxx
            See lause jäi nüüd küll veidi arusaamatuks mulle ???
            88 on "näpitsad" ja levinud on linnalegend, et nende vastu ei saa Tegelikult loomulikult saab, aga paljud seda ei tea. Käe kohta...arvestades, et NL10 ikkagi, oleksin samamoodi mänginud. Üldjuhul oled ees, kui raha sisse läheb.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #21
              Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

              Ega jah, neid sa enam peale flopi beti ära visata ei saa ja vastasel võib vabalt olla AK või AQs

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #22
                Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                Täna siis analoogselt ülatoodule jätkus ebaõnn QQ, JJ jne kätega. Selline tunne nagu rong kihutaks kuristiku poole ja tõmba ükskõik millist kangi tahad, kiirust tuleb aina juurde. Huvitav on see, et kui võrrelda Towerit Party või Mansioniga, siis sellist juhitamatust ei ole ma kogenud kummagis ~30000 käe jooksul... kuigi pokkerimängu oskust peaks ju ajapikku juurde tulema. Ühesõnaga võtsin vastu otsuse, et kui roll läheb miinusesse, siis kolin oma järele jäänud 44$ mujale. Hetkel siis veel +34$.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #23
                  Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                  Ma arvan, et küll asi ilusti käima läheb. Endal ka kaks päeva haiged olnud. Eile võeti kõik käed maha, kuigi pärast vaatasin kaotatud käed üle ning mängisin neid enda võimete kohaselt. Kokku tiksus siis -50$, samas kaks BI läks NL20 peal, seega polnudki hullu. Täna sain ilusti jooksma, olukord oli juba +42$ peal, kui KK sattus deep stackina NL10-s teise 175bb stacki AA vastu Preflop allinni. Ning paar kätt hiljem NL20-s peale 4xbb raise 4 bettimist ja calli saamist, närbusid KK vastase flopatud 777 ees. Aga eks tuleb ette. Hetkel siiski tänane päev +45$ ja olukord okei. Vähemalt Rake on kõvasti taotud toale :D.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #24
                    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                    zyxxx sa võiksid oma JJ ja QQ kaotatud käed üles panna. Ma arvan, et sealt võib leida mõne vea.

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #25
                      Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                      Algselt postitas BuildUp
                      zyxxx sa võiksid oma JJ ja QQ kaotatud käed üles panna. Ma arvan, et sealt võib leida mõne vea.
                      Üks käsi siin, vastase VPIP oli 45, aga ma olen juba täiesti veendunud, et NL10-s on parem HUD üldse välja lülitada, sest see pigem eksitab ja annab vales kohas liiga palju julgust. Selle õnge ma ka läksin, tark oleks olnud loomulikult peale vastase betti turnil foldida.

                      Hand #4807832100609 begins at 2008/11/10
                      Dealing down cards

                      Dealt to Hero
                      Q Q
                      betlucky33 posts the small blind of $0.05
                      AASantos posts the big blind of $0.10
                      RuslanX posts the dead small blind of $0.05
                      ste78fan calls $0.10.
                      Jrgn Hell folds.
                      twin4ik raises to $0.40.
                      lotower folds.
                      fishgold30 folds.
                      RuslanX folds.
                      Hero calls $0.40.
                      betlucky33 folds.
                      AASantos folds.
                      ste78fan calls $0.30.

                      FLOP:
                      6 4 7

                      ste78fan bets $1.40.
                      twin4ik folds.
                      Hero calls $1.40.

                      TURN:
                      9

                      ste78fan bets $2.10.
                      Hero raises to $7.09, and is all-in.
                      ste78fan calls $4.99.

                      RIVER:
                      9

                      ste78fan shows
                      7 7

                      ste78fan has Full House, Sevens full of Sixes

                      Hero shows
                      Q Q

                      Hero has Two Pair, Queens and Sixes
                      ste78fan wins $17.47


                      _________________________________________________
                      Võite panuseid tegama hakata, millal jõuan oma bankrolliga nulli. Hetkel lõpetasin just 400 käelise sessiooni -7$. Kusjuures ma ei ole kordagi veel tilti läinud, mis on omamoodi saavutus selle asja juures.


                      [img width=800 height=515]http://img371.imageshack.us/img371/9369/7sessionsresultsgraphvj9.jpg[/img]


                      Viimase 3500 käega ja 5 sessiooniga olen kaotanud 65$ oma rollist. Hetkel veel siis +26,3$.



                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #26
                        Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                        Viimase käe kohta. Reraise preflop. 3.5x eelnevat beti. Siis küll läheb loodetavasti ka see 77 foldi ja nii kergelt setminer floppi vaatama ei tule.
                        Aga kui sa ei reraisinud, siis flopil pane reraise, call ei anna sulle mingit infot ta kohta, mis tal olla võiks, samas näitab, et sina oled nõrk, aga tema kätt nähes, sina vist teda enam ei huvitanud, vaid ta lootis vaid $$$ kuidagi enda poole saada. Igatahes, kui sa oleks flopis reraisinud ja saanud vastu allinni või suure raise'i veelkord otsa, siis oleksid saanud foldida, sest enam poleks palju käsi olnud, mida sa biidiksid.
                        Ja sinu poolt mängitud reraise on ka väga kahtlane muuv. Sellist ei tasuks teha. Calli saad ju vaid käelt, mis sind biidib, nõrgemad lehed sinu allinni enam kindlasti ära ei calli ja kuna ta donkina on näidanud agressiivsust, siis midagi peab tal kindlasti olema, sest üldjuhul on nad meeletult passiivsed ja lollid.

                        Seega, first point, QQ on reraise preflop :).

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #27
                          Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                          Algselt postitas zyxxx
                          NL10-s on parem HUD üldse välja lülitada, sest see pigem eksitab ja annab vales kohas liiga palju julgust
                          kaldun ka seda arvama...olen selliseid herocalle ja -pushe teinud nende krdi stattide pärast, et hiljem alles mõistan, kui idiootlikult mängisin

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #28
                            Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                            Algselt postitas -andres-
                            Viimase käe kohta. Reraise preflop. 3.5x eelnevat beti. Siis küll läheb loodetavasti ka see 77 foldi ja nii kergelt setminer floppi vaatama ei tule.
                            Aga kui sa ei reraisinud, siis flopil pane reraise, call ei anna sulle mingit infot ta kohta, mis tal olla võiks, samas näitab, et sina oled nõrk, aga tema kätt nähes, sina vist teda enam ei huvitanud, vaid ta lootis vaid $$$ kuidagi enda poole saada. Igatahes, kui sa oleks flopis reraisinud ja saanud vastu allinni või suure raise'i veelkord otsa, siis oleksid saanud foldida, sest enam poleks palju käsi olnud, mida sa biidiksid.
                            Ja sinu poolt mängitud reraise on ka väga kahtlane muuv. Sellist ei tasuks teha. Calli saad ju vaid käelt, mis sind biidib, nõrgemad lehed sinu allinni enam kindlasti ära ei calli ja kuna ta donkina on näidanud agressiivsust, siis midagi peab tal kindlasti olema, sest üldjuhul on nad meeletult passiivsed ja lollid.

                            Seega, first point, QQ on reraise preflop :).
                            Tundub mõistlik... katsun selle tegevuse nüüd omale ilusti käe sisse harjutada :)

                            Tänane päevakäsi (seekord heas mõttes) ka siia:

                            Hand #4808819500156 begins at 2008/11/11
                            Dealing down cards

                            Dealt to Hero
                            A A

                            aaaaa29 posts the small blind of $0.05
                            zoli1112 posts the big blind of $0.10
                            testebs posts the dead big blind of $0.10
                            macomm folds.
                            Hero raises to $0.50.
                            Ukunor folds.
                            brunofelipe folds.
                            Carlo Zeiss calls $0.50.
                            testebs folds.
                            aaaaa29 raises to $0.90.
                            zoli1112 folds.
                            Hero raises to $17.56, and is all-in.
                            Carlo Zeiss folds.
                            aaaaa29 calls $12.22, and is all-in.

                            FLOP:
                            6 T 4

                            TURN:
                            7

                            RIVER:
                            4

                            aaaaa29 shows
                            K A
                            aaaaa29 has One Pair, Fours

                            Hero shows
                            A A

                            Hero has Two Pair, Aces and Fours
                            Hero wins $25.60

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                              Happy Birthday Mister Zyxxxxxxxxxxxx!


                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #30
                                Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

                                Palju Õnne Väike Skorpion!

                                Comment

                                Working...