[NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #1

    [NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

    Tere,
    avan ka siia omale väikese päeviku... zyxxx.blogspot.com mul juba on, aga siit loodaks rohkem vastukaja ja asjalikke nõuandeid saada :D

    Minu pokkeriajalugu: Mängin rahalaudades alates 2008. aasta algusest, käsi on kokku mängitud ~180000+. Alustasin mängimist Partypokeris 25$ deposiidiga, mängisin lahti boonuse ja lisaks natuke kasumit ka suutsin tekitada. Vahelpeal grindisin Mansionis, Pokerstrategy.com-st saadud boonust, aga kuna Mansion pandi eestlaste jaoks lukku, jäin ilma ka oma suht hästi kasvanud bankrollist, sest vajalik arv boonuspunkte ei olnud veel täis ja välja kanda ei olnud seetõttu ka võimalik. Partyst saadud 44$ kasumit suunasin oktoobri lõpus Towerisse, et seal edasi grindida.

    Ühinesin PokkeriProde NL10 grinderitega ja kasvatasin br-i $1500 peale. Tänud siinkohal Tigranole, kes viitsis meiega ühiseid sesse teha! Siis liikusin Toweri NL30-sse kus paarkümmend tuhat kätt break even olin ja siis tekkis kerge downswing, mille tulemusena kolisin tagasi NL10-sse. Seal ei olnud erilist motivatsiooni jätkata ja jäigi selle tulemusega pokkeriga suurem grindimise vahe sisse.

    Alates 2010. grindin Pokerstarsis ja esialgu olen väga rahul, kuna soft ei pane näkku ja otsuseid on aega teha kiirustamata. Seega saab keerulisi olukordi pikemalt analüüsida ja langetada loodetavasti paremaid otsuseid. Bankroll on aasta alguses $1400 piirimail ja loodame, et hakkab jõudsalt kasvama.
    Last edited by zyxxx; 16.03.10, 11:20.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    Ei näe su graafikut :o, sest enamus foorumeid ei toeta millegipärast blogspoti serveri graafikuid. Pead uue kohe otsima.

    Ja downswingi kohta ei saa enne midagi 8elda, kui ei ole graafikut näinud (downswingi pikkust/kuju).

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #3
      Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

      Panin graafiku imageshacki, nüüd peaks OK olema. Lisasin ka oma senised statid, ootan kommentaare...
      Tean, et VPIP peaks väiksem olema ehk siis liiga paljusid kaarte mängin?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

        1200 kätt, selle põhjal ei saa mitte midagi öelda!

        Sellised asjad unustage kohe ära, et kui on halb päev, siis postitate 1000 käelise graafiku ja arvate, et keegi leiab Teie mängust vigu. Analüüsimiseks on vaja VÄHEMALT 10,000 kätt ja siiski on 90% infost väär!

        Ja su statid enam vähem, limbi nats vähem, raise rohkem. Lihtsalt halb jooks, kui postflopis räigeid vigu ei tee.

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #5
          Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

          Algselt postitas ranka
          1200 kätt, selle põhjal ei saa mitte midagi öelda!

          Sellised asjad unustage kohe ära, et kui on halb päev, siis postitate 1000 käelise graafiku ja arvate, et keegi leiab Teie mängust vigu. Analüüsimiseks on vaja VÄHEMALT 10,000 kätt ja siiski on 90% infost väär!

          Ja su statid enam vähem, limbi nats vähem, raise rohkem. Lihtsalt halb jooks, kui postflopis räigeid vigu ei tee.
          Jap, ma ise ka kursis, et 10k piir kus kohast midagi öelda saab... aga seda oli julgustav kuulda, et statid enam-vähem normis, eks ma siis annan tuld edasi ja hoian hinge kinni, et kaardub enne ülesse kui roll otsa saab.

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #6
            Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

            Viimase tuhande käe jooksul olen püüdnud VPIP-i natuke alla tõmmata ja tundub et see on ka õnnestunud.
            Hetkel siis põhirõhk boonuspunktide kogumisel, 600-st 60 juba kätte teenitud. Graafik nagu näga suht üles alla käib ja kaardijooks ei ole ka endiselt kiita, kuid paar helgemat momenti on sisse visanud.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

              Tere zyxxx,

              Viimased statid on ikkagi liiga loosid, võta preflop kohe julgelt käte range maha. Võta pigem rohkem laudu selle asemel, et loosilt mängida ja teenistus on kindlasti suurem Kui bankroll väike ja on võimalus mängida ainult NL10, siis mine lauda näiteks 4-5 $ sisse, kuni bankroll on väike.

              Edu boonuse vabastamisel,

              Tigrano

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #8
                Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

                Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #9
                  Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                  Algselt postitas zyxxx
                  Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

                  Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.

                  Tore, et selline upswing. Ma eile istusin sinuga ühes lauas. Päris tight olid ikka. ;D ;D Jama. :(

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                    Algselt postitas zyxxx
                    Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

                    Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.

                    Tore kuulda, loodan, et võtsid ka mängu tightimaks või oli lihtsalt hea päev ;D

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #11
                      Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                      Algselt postitas Tigrano
                      Tore kuulda, loodan, et võtsid ka mängu tightimaks või oli lihtsalt hea päev ;D
                      VPIP on olnud viimastel päevadel pidevas languses, ilmselt siis ikkagi olen suutunud mingil määral sinu soovitust realiseerida.

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #12
                        Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                        Algselt postitas BuildUp
                        Tore, et selline upswing. Ma eile istusin sinuga ühes lauas. Päris tight olid ikka. ;D ;D Jama. :(
                        Ehh... ei märganudki, tavaliselt ikka viskan silmaga üle, kas keegi Eestist ka lauas istub. Või siiski, ega sa Karupoja nime alla ei mängi seal?

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                          Algselt postitas zyxxx
                          Ehh... ei märganudki, tavaliselt ikka viskan silmaga üle, kas keegi Eestist ka lauas istub. Või siiski, ega sa Karupoja nime alla ei mängi seal?
                          Ega vist. :D

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #14
                            Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                            UPDATE esimeses postis! Sooviks kommentaare ja nõuandeid oma mängu kohta! :)

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

                              Algselt postitas zyxxx
                              UPDATE esimeses postis! Sooviks kommentaare ja nõuandeid oma mängu kohta! :)
                              Small blindil mängid "way too many hands". Mikrodes võid leida kasumlikke situatsioone small blindil, aga unusta K5 6T jms käte mängime ära sealt.

                              Cbetid liiga palju! Isegi kahe vastase vastu lased cbeti igal boardil?

                              Muud asjad on esmapilgul talutavad

                              Comment

                              Working...