[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #526
    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Pole vaja mitut asja korraga mängida, eriti kui rolli ehitad

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #527
      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      ei ole muidugi vaja, see oli rohkem mõeldud lühikeseks käeharjutuseks, noh, boardi ja vastase lugemise trenniks. ma ei arvanud, et see väike sess nii konkreetselt kanni lendab.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #528
        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Võtsin välja HU cashi lifetime graafiku. Tundub, et peaksin HU mängu ka veidi uurima, sest niikuinii kõrgemates limiitides tuleb laudu alustada ja shorthanded mängu palju teha.
        FYP

        P.S. krt nüüd tuli alles meelde see SD mälukaardi asi :D. vabandused! naine oli sellele käpa niikuinii peale pannud vahepeal

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #529
          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          tead, ma olen HU-d omal ajal uurinud parasjagu omast arust: õppevideosid vaadanud päris mitmeid, foorumis hu-teemasid lugenud ja ise käsi postitanud, raamatutki väisanud. Aga kuidagi ei hakka vedama, ainult raha põleb heleda leegiga.

          Ma olen pikalt iga natukese aja tagant taas püüdnud shorthandedit ja HU-d mängida, aga tänu sellele on mul selle aasta tulemus ilusti miinuses (FR eraldi välja võttes näeb samas päris kena välja)

          P.S. ma unustasin ka selle kaarditeema ära. pole hullu, ega see polegi eriti aktuaalne.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #530
            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            HUs imen ise ka vilinal veel - sisuliselt BE see aasta (kui lauas kuni 3 mängijat). Tuleb edasi tegeleda asjaga.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #531
              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              See 66 käsi on rigged. Esiteks on setup massiivne cooler, teiseks on pakis 5 kuute ja kolmandaks, et sa nelikuga kaotasid.

              Aga HU jah, ma hetkel ainult bumhundin laudu alustades, regularidele ei meeldi, aga minu kooliraha tuleb väiksem.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #532
                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                ah PT3 miskipärast näitab turni 2 korda, enne ja pärast actionit. polegi varem tähele pannud sellist (d)efekti.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #533
                  Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Kas FR (ainult FR, HU ja shortanded FR lauad välja sorteeritud) lifetime winrate 3,6bb/100 323K käe kohta on hea tulemus, keskpärane või pigem malts?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #534
                    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Sinu limiite arvestades imo keskpärase ja maltsa vahel. :\
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #535
                      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      See 66 käsi on rigged. Esiteks on setup massiivne cooler, teiseks on pakis 5 kuute ja kolmandaks, et sa nelikuga kaotasid.
                      .
                      Kas see ei või mitta converteri mingi viga olla

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #536
                        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Algselt postitas soouni Vaata postitust
                        Kas see ei või mitta converteri mingi viga olla
                        hahaa ..arvad ?

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #537
                          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Sinu limiite arvestades imo keskpärase ja maltsa vahel. :\
                          jah, peamised limiidid on vastavalt
                          NL10 160K kätt, wr 4,14bb
                          NL25 70K kätt, wr 0,24bb(sic)
                          NL5 30K kätt wr 10,6bb

                          muu on juba marginaalsem.

                          Alustasin sel kuul NL30-ga, siiani on wr 7,15bb, aga samplet pole veel (alles 10K)

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #538
                            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Algselt postitas soouni Vaata postitust
                            Kas see ei või mitta converteri mingi viga olla
                            nagu ma ka ütlesin, kätt täpsemalt vaadates on näha, et turni näidatakse lihtsalt kaks korda, muu on õige. Korraks peale vaadates võib tõesti tunduda, et quads oli:)

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #539
                              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Sain just telefonikõne oma uuest pokkeritoast, kes helistas ainult selleks, et tervitada mind liitumise puhul ning soovida mulle palju edu laudades. Vor krt, milline klienditeenindus!

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #540
                                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                kakoi koht see n :D mulle helistati kunagi partyst kui mul oli 200 accounti seal :D:D:D.

                                Comment

                                Working...