[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #91
    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Hee, seal on see, et kõik üritavad chipstacki endal suureks kasvatada algul. Ja arvavad et kõik on überfishid ja neilt peaks tptk kõik raha ära võtma

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #92
      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

      Panen siia koopia teisest teemast, oma 2009. saavutuste ja 2010. eesmärkide kohta.

      Et järgmiseks aastaks on selge tahtmine kaugele jõuda, siis panen oma rookienumbrid siia julgelt kirja (muidu mõni arvab, et kõik siin foorumis on hullult võitvad mängijad since day one)

      Mängin peamiselt FR NL10 cashi, SNG ja turnad on vaid kergeks vahelduseks.
      Käsi mängitud: 52691 (peamiselt Pokerstarsis, näpuotsaga alguses Triobetis ka)
      Võit: 92,27$
      Winrate: 2,67 BB/100
      Makstud rake: 173$ Poker Trackeri järgi
      Rakeback: Starsis sellist asja otselt polegi ju? First Deposit Bonusega olen seni 70$ saanud.

      Mängitud tunde: 143,30
      Tunnitasu: 0,64$ (ma polegi seda numbrit vaadanud varem, päris trööstitu. Töötu abiraha tooks vist paremini sisse? :) )

      Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju: Bartender*53, -$19
      Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju: lordnondonn, +$21,65

      Cashi tulemused
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kui siia juurde arvestada saadud boonus ja maha arvestada SNG kahjum (~50$), kuludesse saab panna ka ostetud pokkeriraamatud, siis saab julgelt öelda, et kasumist pole mõtet rääkida, puhtalt break-even.

      2010. eesmärgid:
      * Vähemalt 25K kätt kuus
      * Aasta lõpuks tegutseda edukalt NL50 limiidis
      * Süstemaatiliselt õppida ja areneda - FPP-dest eelkõige raamatuid osta ja mõttega lugeda, ka Deuced Cracked/Cardrunners liikmelisus
      * Teha esimesed sammud live cashis, niipea kui online-tulemused seda võimaldavad, selleks mujalt raha juurde ei pane
      * aasta lõpuks jõuda praeguse kuupalgani ehk 1000€/kuu võiks olla miinimum.
      * ahjaa, pokkerirahadest tahaks mõnenädalase reisi teha, Euroopast kaugemale.
      * pokkerivälistest eesmärkidest ei oskagi midagi panna, kehakaalust -10kg trennitulemusena paneks küll kirja.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #93
        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

        Tänane 600-käeline sess lõppes +3 buy-iniga. Hea kaardijooks ja luckbox, mitte hüppeline mänguoskuse tõus :)

        Mõned käed

        Siin olin PF pikalt taga, aga tahtis tulla:
        Tänane 600-käeline sess lõppes +3 BI. Hea kaardijooks ja luckbox, mitte hüppeline mänguoskuse tõus :)

        Mõned käed

        Siin olin PF pikalt taga, aga tahtis tulla
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Väga halb bluffimise koht villainil, A flopis ja puha.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        See käsi oli kohe eelmise käe järel.
        Hea näide, mis juhtub, kui preflopis limbitakse ja flopis gaybet tehakse. Oleks ta korralikult PF raisenud ja pot-size cbeti teinud, ma oleks kindlalt foldinud.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ma riveri reraise peale hakkasin kahtlustama, et olen taga, aga ei suutnud enam foldida. Kas teie oleks?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #94
          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

          Kui ta oleks preflop suuremalt 3bettinud või flopis 3bettinud või turnis suuremalt bettinud, ma oleks kindlasti foldinud.
          Vat mis võib juhtuda, kui monsteriga slowplayd teeb.

          Lõin odds kalkulaatorisse sisse, sain teada, et flopis oli mul 13% võiduvõimalust, turnis 9%.

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          PokerStars
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          King Kong Killer ($10)
          UTG+1 ($9.70)
          MP1 ($10.55)
          MP2 ($5)
          CO ($10.75)
          BTN ($10)
          SB ($17.05)
          BB ($10)

          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) King Kong Killer is UTG A Q
          King Kong Killer raises to $0.40, UTG+1 raises to $1, 4 folds, SB calls $0.95, 1 fold, King Kong Killer calls $0.60 Niisuguse gayraise tegidki? 2 meest juba potis, äkki hitime, call

          Flop: K J 7 ($3.10, 3 players)
          SB checks, King Kong Killer bets $2, UTG+1 calls $2, SB folds kui juba avantüristlikuks sai mindud... cbet

          Turn: 9 ($7.10, 2 players)
          King Kong Killer checks, UTG+1 bets $1.40, King Kong Killer calls $1.40 ei tulnud midagi, check-fold... Jälle gaybet? Ilmselt on tal K käes ja tahab valuet saada? Krt, äkki on sett? Kümned ja ässad võivad veel tulla, käe pealt teda maha vist ei aja, call

          River: 10 ($9.90, 2 players) MUHHAHAAHAAHAAAAA!
          King Kong Killer bets $3, UTG+1 calls $3 ma ei tea tegelikult, miks ma nii vähe bettisin, vist donkey mõtlemine, et peab vähem bettima, siis callitakse ära. Flushi küll ei kartnud.

          Final Pot: $15.90
          King Kong Killer shows a straight, Ten to Ace
          A Q
          UTG+1 shows
          K K

          King Kong Killer wins $15.15 (net +$7.75)

          UTG+1 lost $7.40
          SB lost $1

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #95
            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

            mis sa oled neid riveri kaarte omale ostnud kuidagi või ;D

            See flush vs FH poleks teda pannud 44 peale

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #96
              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

              bokkerisuperstaar analüüsis veidi mu mängu, vast on mul niipalju aru, et nõuannetest õppida. Elu näitab.

              Aga täna läksin kohe algusest peale miinusesse ja alles peale 2000 kätt jõudsin nulli.

              Imekäsi, mille tõttu tänane pluss kõvasti väiksem.

              Ma poleks nii julgelt tema vastu mänginud, aga mõned käed varem callis ta end rahulikult 2. paariga ennast minu vastu tühjaks, mistõttu pidasin teda parajaks tohmaniks. Seda ta kahtlemata ka selle käe järgi on, aga ma ise oleks võinud ka kahtlustada, et sama tohman end backdooriga lõpuni callib.

              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
              PokerStars
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              RiverisKotidTaha ($16.25)
              UTG+1 ($13.30)
              MP1 ($1.60)
              MP2 ($11.15)
              MP3 ($7.10)
              CO ($1.85)
              BTN ($0.70)
              SB ($10.60)
              BB ($10.90)

              Pre-Flop: ($0.15, 9 players) RiverisKotidTaha is UTG Q A
              RiverisKotidTaha raises to $0.40, UTG+1 raises to $0.70, 7 folds, RiverisKotidTaha calls $0.30

              Flop: 5 A 9 ($1.55, 2 players)
              RiverisKotidTaha bets $1.20, UTG+1 calls $1.20

              Turn: K ($3.95, 2 players)
              RiverisKotidTaha bets $2, UTG+1 calls $2

              River: 6 ($7.95, 2 players)
              RiverisKotidTaha bets $3, UTG+1 goes all-in $9.40, RiverisKotidTaha calls $6.40

              Final Pot: $26.75
              RiverisKotidTaha shows a pair of Aces
              Q A
              UTG+1 shows a flush, Ace high
              9 J

              UTG+1 wins $25.45 (net +$12.15)

              RiverisKotidTaha lost $13.30

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #97
                Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                ok, alustasin uut grindi, kolm esimest asjalikku kätt (flopatud set, pocket AA ja KK), kõik kräkiti ära :)

                Päris hea algus...

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #98
                  Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                  Kui sul on read, et tohman callib 2. paariga stacki tühjaks, siis see pole päris sama, et ta raiseb 2. paariga stacki tühjaks. Ja kui tahad stacke sisse saada, siis tuleb rohkem turnil panustada :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #99
                    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas Pahvak
                    Kui sul on read, et tohman callib 2. paariga stacki tühjaks, siis see pole päris sama, et ta raiseb 2. paariga stacki tühjaks. Ja kui tahad stacke sisse saada, siis tuleb rohkem turnil panustada :)
                    Sul on täiesti õigus, et call ja raise pole sama read, see on päris karm viga minu poolt. Turni poolepotise beti kohta - ma vist mõtlesin, et olen pikalt ees ja valuebetin, ei tahtnud käe pealt ära ajada. Viga muidugi, oleks suurelt pannud, äkki oleks ta isegi oma draw maha pannud...

                    Eilne monstersess lõppes 4000 käega ja -1,5BI-ga. Lõpuks oli lihtsalt cold deck, ainult tuim foldi tagumine käis. Tahtsin Silverstari täis saada, aga kell 4 loobusin ära, uni tuli peale. 40 VPP jäi veel teha.

                    Aga FPP-sid sain niipalju vähemalt täis, et tellisin öösel raamatu "Professional No-Limit Holdem" Pokerstarsi VIP-poest ära.
                    Kaua neil shippimine võtab, kirjas ütlevad, et 4-6 nädalat, tegelikult ka läheb nii kaua?

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #100
                      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                      Dear nomerlot,

                      Congratulations! You have achieved SilverStar VIP status.


                      Nii vähe on õnneks vaja... ikkagi esimene kord :)

                      Uue süsteemiga oli see märksa lihtsam, vanaga oleks alles kuu lõpus sinnani jõudnud.

                      Comment

                      • tinistaja
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 15

                        #101
                        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                        Õnnitlen. Mitu kätt selleks vaja on, kas 25k saab hakkama? Endal sama eesmärk kuu lõpuks.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #102
                          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                          22K kätt NL10-s.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #103
                            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                            Ahjaa, saatsin PS-ile kirja, et nad mu kontopildi maha võtaks. Liigne tähelepanu, pole vaja mõtlevatele inimestele meelde jääda.
                            Silverstari-tähti ka ei näita.

                            Lugesin 2p2 foorumist sisukat kirjutist, et nime-pildi-tähtedega manipuleerimine on pikas perspektiivis -EV. Kõige kindlam on radari alt lennata, kui sa just SNE tasemel ei ole.

                            http://forumserver.twoplustwo.com/28...e-show-362331/

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #104
                              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                              Mõtlen praegu, et kui bankrolli 600$ peale saan (hetkel poolel teel), siis peaks vist välja võtma ja teise tuppa uut first deposit boonust hoorama minema.
                              Vaatan nimelt, et kui ma Starsilt boonuseid poleks aja jooksul saanud, siis oleks lifetime graafik enamvähem break-even. Ehk siis igasugune boonus on algajale mängijale jube oluline.

                              Mõistlik mõte? Ega ma PS Silverstarsist kaugemale niipea ei jõua, selle lisaväärtus pole just teab-mis.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #105
                                Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                9 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($4.70)
                                UTG+1 ($9.10)
                                MP1 ($2.25)
                                MP2 ($2)
                                MP3 ($13.70)
                                CO ($6.65)
                                BTN ($2.45)
                                SB ($10)
                                nuts_oli_ju? ($11.50)

                                Pre-Flop: ($0.15, 9 players) nuts_oli_ju? is BB 8 8
                                BTN says "nh", UTG+1 says "good", 1 fold, UTG+1 calls $0.10, 2 folds, MP3 calls $0.10, CO calls $0.10, BTN raises to $0.45, 1 fold, nuts_oli_ju? calls $0.35, UTG+1 calls $0.35, MP3 calls $0.35, CO calls $0.35

                                Flop: 9 9 8 ($2.30, 5 players)
                                nuts_oli_ju? checks, UTG+1 checks, MP3 bets $0.50, CO calls $0.50, BTN goes all-in $2, nuts_oli_ju? calls $2, UTG+1 folds, MP3 folds, CO raises to $5, nuts_oli_ju? raises to $8, UTG+1 says "sa pu", CO goes all-in $1.20, nuts_oli_ju? says ":D"

                                Turn: 10 ($19, 3 players, 2 all-in)

                                River: 3 ($19, 3 players, 2 all-in)
                                MP3 says "la vache$", MP3 says "vnh", nuts_oli_ju? says "bad beat", UTG+1 says "oooh"

                                Final Pot: $19
                                CO shows four of a kind, Nines
                                9 9
                                BTN shows two pair, Jacks and Nines
                                J J
                                nuts_oli_ju? shows a full house, Eights full of Nines
                                8 8

                                CO wins $16.35 (net +$9.70)

                                nuts_oli_ju? collects $1.80 (net -$6.65)
                                MP3 lost $0.95
                                BTN lost $2.45
                                UTG+1 lost $0.45

                                Kui ta raises, siis ma korraks mõtlesin, et äkki on 98, muud küll ei mõelnud:)

                                Comment

                                Working...