[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #46
    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Kuna rahamäng kippus väga ühemõtteliselt pekki minema, siis vahelduseks proovisin SNG-sid. Lugesin veel artikleid SNG strateegiate kohta, vaatasin Svenza SNG videosid ja arvasin, et krt nüüd ma hakkan micro-SNGsid biitima.

    Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%. Olen küll algfaasis ilgelt tight, foldin ka väiksed paarid ja broadway'd, suurematega olen agro ja lükkan re-raisega enamasti nupud. Lõppfaasis olen agressiivsem, positsioonist püüan blinde varastada jne, kui on nii, et BB vähem kui 10/M alla 5, siis lükkan iga enamvähem kõlbuliku käega (paar, broadway, Ax-s, suurem suited connector) nupud.

    Ja mitte essugi, mündivisked lähevad enamasti pekki ehk Svenza vana kooli "Starsi rigged river" ruulib mu üle.

    Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #47
      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

      Algselt postitas nomerlot
      Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...
      Koguaeg tehakse suckout'e, nädala alguses peale kantud raha on nädala lõpuks järjekordselt maha tiltatud, kõikide teiste graafikud lähevad üles - Sinu omad aga alla, ning mitte ei saa aru kuidas on võimalik seda mängu biitida. Minule liigagi tuttav tsenaarium.

      Ma ise mängin ka micro SNG'si 17-27 mängijaga, keskmiselt 4 lauda korraga. Ma olen juba nii harjunud, et ühes-kahes lauas crackitakse sessiooni jooksul AA, KK. Surud rõõmsalt pre-flop all-in AA vs teise venna Ax-Kx ning flop on KKx. Standard. Selliseid asju juhtub.
      Siiski, mul on veel 3 lauda alles, kus tuleb edasi mängida. It's not over til it's over.

      Mängi rahulikult, mida aeg edasi, seda lihtsamaks läheb.

      Comment

      • SamGold
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 302

        #48
        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

        Algselt postitas nomerlot
        Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%.
        Milliseid sng'sid mängid/mängisid?

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #49
          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

          Algselt postitas SamGold
          Milliseid sng'sid mängid/mängisid?
          Pokerstarsi 1$ sissemaksuga SNG, katsetan 9-27 osalejaga. Mõned DoN SNG'd olid ka, aga nende mängimine kasumi eesmärgil tundub väga sunnitööna, loobusin kiiresti:)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #50
            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

            Täna mängisin 20 SNG'd, rahadesse jõudsin ühel, seal ka sain sisuliselt sissemaksu tagasi.
            Finaallauda jõudsin tihti, olen seal mitmel korral isegi chipleader, bubble boy olin mitu korda jne. Ent...

            Nüüdseks on PS-s kokku mängitud 90 SNG-d(sissemaks 1$-1.75$), tulemus -48$, ROI -41,25. Selleks peaks eraldi pingutama, et veel sitemini mängida.

            Tundub, et ma pean kriitiliselt üle vaatama oma kesk- ja lõppfaasi mängu. Käte range tundub vale olevat, ka ei ole mu stealid tulemuslikud, tihti suudan end mängida olukorda, kus pott on suureks aetud, aga mina selgelt taga.

            Homme võtan turnade statistika ette ja püüan mingi analüüsi läbi viia. Kui sotti ei saa, mis peaks muutuma, siis tulen oma numbritega foorumisse abi otsima.

            Praegu on küll tunne, et mida rohkem ma teooriast loen ja mängu harjutan, seda sitemaks mäng läheb...

            Lõpetuseks üks vana Full Tilti reklaam, kui keegi veel näinud ei ole. Ivey demob oma pokerface'i.
            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=od98OpdX5S0[/youtube]

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #51
              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

              SNG-d on mõneks ajaks kõrvale jäetud, ma ei jaksanud enam raha sisse toppida. Öeldakse küll, et sng on rahaliselt turvalisem kui cashgame, aga ma ei tea, minu raha põles SNG-dega küll mitu korda kiiremini kui cashis.

              Läksin tagasi cashi, aga vastu tavaloogikat, mängin 0.01/0.02 asemel 0.02/0.05 tasemel, ostan lihtsalt samamoodi end 5$-ga sisse.

              Miks? Sest kõige prügimal tasemel on väiksed potid rahaliselt nii pisikesed, et mul ei ole mingit respekti nende suhtes, mingi aja pärast hakkan ise suuremat actionit otsima spekulatiivsete kätega, mis ei pruugi hästi lõppeda. Veidi kõrgemal tasemel on ka paljude pisipottide korjamisel mingi mõte.

              Meelelahutuseks panen ühe käe, kus ma oma lolluse tõttu (ilmselgelt oleks pidanud foldima) sattusin väga halba seisu, aga asi lõppes hoopis...

              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
              PokerStars
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG ($12.65)
              UTG+1 ($9.80)
              MP1 ($4.50)
              MP2 ($12.20)
              MP3 ($3.18)
              CO ($4.60)
              Hero ($4.83)
              SB ($5.13)
              BB ($3.40)

              Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Hero is BTN Q Q
              6 folds, Hero raises to $0.20, SB raises to $0.65, BB goes all-in $3.40, Hero calls $3.20, SB goes all-in $5.13, Hero goes all-in $1.43

              Flop: 8 9 5 ($13.36, 3 players, 3 all-in)

              Turn: 6 ($13.36, 3 players, 3 all-in)

              River: 7 ($13.36, 3 players, 3 all-in)

              Final Pot: $13.36
              Hero shows a straight, Five to Nine
              Q Q
              SB shows a straight, Five to Nine
              A A
              BB shows a straight, Five to Nine
              K K


              SB collects $4.90 (net -$0.23)
              Hero collects $4.58 (net -$0.25)
              BB collects $3.23 (net -$0.17)

              Pärast split potti sai chatis pikalt SB-i hispaaniakeelset sõimu kuulda :)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #52
                Minu Esimene Nunnu

                Minu Esimene Nunnu :o


                Aga ega ma suurt valuet sealt küll ei saanud, kuigi sellise laua pealt ei julgeks keegi stäkki sisse lükata...
                Arvamusi, kas ja mis koha pealt valesti mängisin?

                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                PokerStars
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG ($9.85)
                UTG+1 ($10.48)
                MP1 ($8.94)
                Hero ($2.05)
                CO ($6.53)
                BTN ($3.05)
                SB ($1.95)
                BB ($5.30)

                Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is MP2 Q A
                3 folds, Hero calls $0.05, 1 fold, BTN calls $0.05, 1 fold, BB checks

                Flop: 10 J Q ($0.17, 3 players)
                BB checks, Hero bets $0.15, BTN calls $0.15, BB folds

                Turn: K ($0.47, 2 players)
                Hero checks, BTN checks

                River: 8 ($0.47, 2 players)
                Hero bets $0.95, SB says "nioce board", BTN calls $0.95

                Final Pot: $2.37
                BTN shows
                10 K
                Hero shows a Royal Flush
                Q A

                Hero wins $2.27 (net +$1.12)

                BTN lost $1.15
                BB lost $0.05

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #53
                  Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                  alustuseks ära open limbi preflop. selles käes oleksid pidanud preflop raisima.

                  Comment

                  • BigGamblerFish
                    Julm Donk
                    • Nov 2009
                    • 30

                    #54
                    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                    stack size on ka kehv ...

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #55
                      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                      Daniel Negreanu twitterist pärinev sissekanne:
                      Playing 100-200 No limit hold'em on PokerStars. com mostly for practice
                      Et siis mees mängib kätt soojaks tasemel, mille small blind on 2x suurem kui minu hetke bankroll.
                      Ookeanis on vaalu ja on planktonit...

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #56
                        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                        Vaatasin öösel K2-st pokkerisaadet ja pärast seda polnud und, tegin PS-s ühe tunnise sessiooni, 10 laual.

                        Öised ja päevased mängud erinevad nagu.... öö ja päev ;D Inimesed on täiesti sekopääd, tõstavad, callivad ja lükkavad nuppe vaevalt keskpärase käega.
                        Alguses oli jube ebamugav, ei saanud hästi aru, kus ma oma käega olen :)

                        Sessiooni 2. käsi
                        $0.01/$0.02 No Limit Holdem

                        Stacks:
                        UTG ($0.45)
                        UTG+1 ($2.52)
                        MP ($3.84)
                        CO ($0.73)
                        BTN ($0.73)
                        SB ($6.32)
                        Hero ($3)

                        Pre-Flop: ($0.03, 7 players) Hero is BB A K
                        1 fold, UTG+1 calls $0.02, MP calls $0.02, 1 fold, BTN calls $0.02, SB calls $0.01, Hero raises to $0.16, UTG+1 folds, MP calls $0.14, BTN goes all-in $0.73, SB calls $0.71, Hero goes all-in $3, MP folds, SB calls $2.27

                        Flop: 10 10 A ($6.91, 3 players, 2 all-in)

                        Turn: 9 ($6.91, 3 players, 2 all-in)

                        River: 2 ($6.91, 3 players, 2 all-in)

                        Final Pot: $6.91
                        BTN shows a pair of Tens
                        4 Q
                        SB shows two pair, Tens and Nines
                        9 K
                        Hero shows two pair, Aces and Tens
                        A K

                        Hero wins $6.61 (net +$3.61)

                        Et siis nagu mida? Ja pean mainima, et need mõlemad imemehed ei lahkunud selle tunni jooksul lauast, stäkid käisid neil üles-alla, mitmel korral reloaditi...
                        SB-lt sain veel mitmel korral ilusaid potte kätte. Ja see polnud ainuke imelik laud selle aja jooksul, nägin veel inimesi, kes iga teise käega lükkasid PF nuppe ja muud naljakat.

                        Kas see ongi siis see vahe, et kas põhja- ja lõuna-ameerika ka mängivad või mitte?
                        Kui nii, siis hakka või öist graafikut harrastama:)

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #57
                          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                          ise olen ka vaadanud,et päeval on rege palju ja nite,õhtul kuskil 20-24 on nagu suht mugav,isegi ESTPatrick mainis selle tableselectionis ära

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #58
                            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                            Ma soovitan BI 250BB panna(ehk siis laua maximum,mis on 5$ NL2).

                            Endal on toitnud väga kõvasti laua max!
                            Võtame kasvõi su viimase käe puhul,kus oleksid lisaks saanud kerge +2$:)
                            ja muidugi Auto-Rebuy ka sisse!
                            Soovitan ka ranka tabelit kasutada.Jääb pähe mõne päevaga ja toimib.Minu puhul on toiminud igatahes

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #59
                              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                              Ma olengi nüüd hakanud max. buy-ini ja auto-rebuy'd kasutama. Katastroofilise SNG perioodi tagajärjel oli bankroll vahepeal nii kokku kuivanud, et ei kannatanud max. sisseostuga nii palju laudu võtta kui tahtsin.

                              Laudade arvust muidu niipalju, et olen proovinud erinevaid variante, praegu tundub, et 10 lauda on optimaalne, üle selle saaks ka, aga siis peaks kindlasti fast lauad elimineerima.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #60
                                Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                                Ma isegi ei oska nõu küsida selle käe kohta, see on lihtsalt ohkimine. Ma talun suht hästi, kui ma kaotan hea käega oma buy-ini veel paremale käele, aga olukorrad, kus vastane gamblib täieliku rämpsuga ja hitib sellega... Vat siis tuleb tunne, et see vist ongi tilt.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...