Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo
Kuna rahamäng kippus väga ühemõtteliselt pekki minema, siis vahelduseks proovisin SNG-sid. Lugesin veel artikleid SNG strateegiate kohta, vaatasin Svenza SNG videosid ja arvasin, et krt nüüd ma hakkan micro-SNGsid biitima.
Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%. Olen küll algfaasis ilgelt tight, foldin ka väiksed paarid ja broadway'd, suurematega olen agro ja lükkan re-raisega enamasti nupud. Lõppfaasis olen agressiivsem, positsioonist püüan blinde varastada jne, kui on nii, et BB vähem kui 10/M alla 5, siis lükkan iga enamvähem kõlbuliku käega (paar, broadway, Ax-s, suurem suited connector) nupud.
Ja mitte essugi, mündivisked lähevad enamasti pekki ehk Svenza vana kooli "Starsi rigged river" ruulib mu üle.
Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...
Kuna rahamäng kippus väga ühemõtteliselt pekki minema, siis vahelduseks proovisin SNG-sid. Lugesin veel artikleid SNG strateegiate kohta, vaatasin Svenza SNG videosid ja arvasin, et krt nüüd ma hakkan micro-SNGsid biitima.
Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%. Olen küll algfaasis ilgelt tight, foldin ka väiksed paarid ja broadway'd, suurematega olen agro ja lükkan re-raisega enamasti nupud. Lõppfaasis olen agressiivsem, positsioonist püüan blinde varastada jne, kui on nii, et BB vähem kui 10/M alla 5, siis lükkan iga enamvähem kõlbuliku käega (paar, broadway, Ax-s, suurem suited connector) nupud.
Ja mitte essugi, mündivisked lähevad enamasti pekki ehk Svenza vana kooli "Starsi rigged river" ruulib mu üle.
Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...
Q 
(
(

Comment