Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]
Käisin erinevaid autosi vaatamas nii audisi, bmwsi kui ka sama kerega mersusid. Aga enamus vajasid korraliku nokitsemist või oli mootoril mingid tüüpvead. Aga kui sattusin selle otsa siis tuli kohe isu ära võtta kuna näha et hoolitsetud, mootor töötab kenasti ja liikumist piisavalt. Pealegi sellise värviga väga ei leidugi rohkem eestis, enamus mustad või hallid. Retrohõngu küllaga, küll tulevikus võtab midagi uuemat, praega ajab asja ära :)
Hind oli soliidne ja taskukohane :D
Algselt postitas BuildUp
Vaata postitust
Käisin erinevaid autosi vaatamas nii audisi, bmwsi kui ka sama kerega mersusid. Aga enamus vajasid korraliku nokitsemist või oli mootoril mingid tüüpvead. Aga kui sattusin selle otsa siis tuli kohe isu ära võtta kuna näha et hoolitsetud, mootor töötab kenasti ja liikumist piisavalt. Pealegi sellise värviga väga ei leidugi rohkem eestis, enamus mustad või hallid. Retrohõngu küllaga, küll tulevikus võtab midagi uuemat, praega ajab asja ära :)
Hind oli soliidne ja taskukohane :D
, J
, 3

Comment