[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #181
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Miks just see? Palju maksis?

    Käisin erinevaid autosi vaatamas nii audisi, bmwsi kui ka sama kerega mersusid. Aga enamus vajasid korraliku nokitsemist või oli mootoril mingid tüüpvead. Aga kui sattusin selle otsa siis tuli kohe isu ära võtta kuna näha et hoolitsetud, mootor töötab kenasti ja liikumist piisavalt. Pealegi sellise värviga väga ei leidugi rohkem eestis, enamus mustad või hallid. Retrohõngu küllaga, küll tulevikus võtab midagi uuemat, praega ajab asja ära :)
    Hind oli soliidne ja taskukohane :D

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #182
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

      ilus auto.
      mul oli kunagi kooli ajal sama tüübi AMG spoilaringiga avant mudel.
      tõsiselt mõnus ja mugav auto oli.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #183
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

        peaasi, et see auto Sind bustosse vöi toppama ei jäta

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #184
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          UTG ($18.50)
          UTG+1 ($25)
          MP1 ($26.66)
          Hero (MP2) ($48.16)
          MP3 ($11.86)
          CO ($24.63)
          Button ($25)
          SB ($28.25)
          BB ($25)

          Preflop: Hero is MP2 with J, J
          UTG bets $0.75, 1 fold, MP1 raises to $1.50, Hero calls $1.50, MP3 calls $1.50, CO calls $1.50, 2 folds, BB calls $1.25, UTG calls $0.75

          Flop: ($9.10) J, 3, 6 (6 players)
          BB bets $5, UTG raises to $17 (All-In), MP1 raises to $25.16 (All-In), Hero raises to $46.66 (All-In), 2 folds, BB calls $18.50 (All-In)

          Turn: ($99.92) 6 (4 players, 4 all-in)

          River: ($99.92) 10 (4 players, 4 all-in)

          Total pot: $99.92 | Rake: $2
          Main pot: $77.10 between UTG, MP1, Hero and BB, won by Hero
          Side pot 1: $19.50 between MP1, Hero and BB, won by Hero
          Side pot 2: $3.32 between MP1 and Hero, won by Hero

          Results:
          BB had 3, 3 (full house, threes over sixes).
          UTG had Q, Q (two pair, Queens and sixes).
          MP1 had K, K (two pair, Kings and sixes).
          Hero had J, J (full house, Jacks over sixes).
          Outcome: Hero won $97.92

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #185
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

            Praegalt ikka mõnusad elukad koos tänu sellele starsi promole. Kui vähegi jooksu on ja mindset paigas siis annab ka NL25 krabada krõbisevat.



            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #186
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

              Auto sööb mõnusalt BR, ei saa nii edasi väga NL25. Loodan et varsti enamus vajalikud asjad välja vahetatud ja saab taas koguma hakata. Vaatan kui saan vähe suurema rolli kokku siis kolin vahepeal starsist ära ja uuest aastast tagasi supernovat jahtima kuna see aasta ei tule kuidagi kokku.

              Spordi poole pealt käin nüüd peale jõusaali õhtuti ka nõmme spordikeskuse kõrval terviseradadel jooksmas ca 10km ringi, väga mõnus on, kui keegi tahab trenni teha, andku märku :)

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #187
                Re: teerajaja - badonkadonks [ NL25 & NL50FR]

                Palusin hiljuti uuesti oma päeviku avada, uueks aastaks on taas vähe suuremad plaanid pokkerimänguga seoses ja varsti vähe pikem postitus mis vahepeal toimund ja mis plaanis :)

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #188
                  Re: teerajaja - badonkadonks [ NL25 & NL50FR]

                  Oli küll plaanis vahepeal vähe pikem post teha kuid piisab ka sellest, et olen tagasi et õppida uuesti rohkem süvitsi cash game ja ajaga kaasas käia. Eelmine aasta cash game jäi enamus BE või siis natuke plussi ja raha tuli enamasti turnahittidega. Mis polnud küll suured aga hoidsid veel mängus ja lasid ka teha väikseid cashoute aeg ajalt.
                  Cash game osas jäi areng O ja enam vana selles stiiliga mis siin mingi aeg andis teenida enam nõnda ei teeni on tõsiasi.

                  Olen viimasel ajal ka konsultatsiooni saanud Rudilt, nii tema mängu vaadates kui tema minu mängu vaadates koos hiljema käte läbiarutamisega. Nähes Rudi jõudsad arengut loodan ka tasapisi nende teadmiste pagasiga ja enda himuga uuesti areneda jõuda järele ja hakata korralikult biitima.
                  Limiidiks ikka esialgu vana hea NL25 :)

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #189
                    Re: teerajaja - badonkadonks [ NL25 FR]

                    Kuu algusega võib rahule jääda hetkel, ei ole õnneks viimased sessid suuri vigu teinud ja tunnen arengut. Parimad kellajad grindiks olen täheldanud öösel 12-04 ja päeval 13-18. Hommikune aeg 08-13 millegi pärast üldse ei istu, kas ise ei ärka üles korralikult või ei tea milles asi :D

                    See kuu plaanis purustada ka oma senine top käte arv kuus ja üritada 100k piir ületada :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #190
                      Re: teerajaja - badonkadonks [ NL25 FR]

                      Ilus, keep it up :)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #191
                        Re: teerajaja - badonkadonks [ NL25 FR]

                        Nice, teeb tuju heaks, loodetavasti on see viimase yhissessi vili, mitte heater.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #192
                          Re: teerajaja - You shot yourself in the foot again [ NL25 FR]

                          Proovisin juulis vähe tõsisemalt grindida ja come backi NL25.
                          Tundidega ei ole rahul 69,2 h aga üldise tunnitasu ja winratega küll.

                          Veel rohkem rõhku panna heale table selectionile, sest laudu jagub ikka küllaga ja ei tasu leppida vähe kehvematega!

                          Augustis prooviks vähemalt 2 korda sama palju tunde alla matta ja mitte lasta käest ära mindseti mis viimase aasta jooksul tihti juhtunud :)




                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #193
                            Re: teerajaja - You shot yourself in the foot again [ NL25 FR]

                            welcome back!

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #194
                              Re: teerajaja - You shot yourself in the foot again [ NL25 FR]

                              Tubli töö

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #195
                                Re: teerajaja - You shot yourself in the foot again [ NL25 FR]

                                Sai üle pika aja vähe pikem sess proovitud 10h ja stars premeeris natuke :)
                                Järgmine update poole kuu peal.

                                Comment

                                Working...