[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #136
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

    urood jah.
    see support ei saa midagi teha,meil vähe käsi mängitud koos ja teiseks hh. vaadates ei tule sealt ka midagi esile,peale selle,et sulle buy in kaotasin:)

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #137
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

      Teen siis ka kokkuvõtte ära eelmisest kuust, sai siis segamini tehtud Nl25 ja NL50.

      NL25 - rahuldav winrate
      NL50 - lõpuks siiski ei midagi head

      Live mängudest tuli see kuu isegi vähe rohkem kui neti cashist nii, et kokkuvõtteks võib rahule jääda. Ning esimest kuud saavutasin Platinumstari VIP staatuse.


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





      Aprilli kuus üritan enamasti NL25 FR teha ja vb lõpus ka NL100 shotid.

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #138
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

        Põhimõtteliselt NL100 shoti roll koos, aga kogun veel nädal-kaks enesekindlust NL25. Eks see ole paras märgunenägu saada järgmisest kuust NL100 regulariks, will see

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #139
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

          Täitus ilus number $ lifetime NL25/PL25

          Last edited by teerajaja; 07.09.12, 12:20.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #140
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

            Äge, kuidas te kõik lasete stabiilselt 10bb/100.

            Peab õppima õppima õppima

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #141
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

              tõesti nice!

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #142
                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                Mis statsidega sa lased? Graafik on muidugi eeskujulik (y)

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #143
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                  Hetkel näitavad statsid 13/10 agro - 2,6 3bet - 4,2 aga pakun, et need tasapisi muutumas.


                  EDIT: ning viimasel ajal PL winrate kõvasti paremaks muutunud, ennem oli NL kummaliselt palju parem. Nii et arvatavasti midagi olen lihvinud mängus paremaks.
                  Last edited by teerajaja; 17.04.10, 13:43.

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #144
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                    Mõnusad vanad, saaks aru et maksaks siis mulle midagi kinni aga teevad siukest pornot. Käisin NL50 vahelduseks torkimas, läks juba enam vähem kuni kaks sellist juhtumit ja isu kadus ära. Sess lõpuks -100 doltsi.

                    47/18 vana. Oma vigadeks võiks pidada madal preflop raise ja ehk pidanuks nupud panema turnis.


                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    SB ($51.25)
                    BB ($50)
                    UTG ($81)
                    UTG+1 ($56.45)
                    MP1 ($54.50)
                    MP2 ($50)
                    Hero (CO) ($57.50)
                    Button ($88.35)

                    Preflop: Hero is CO with Q, Q
                    UTG calls $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 1 fold, Hero bets $3, 2 folds, BB calls $2.50, UTG calls $2.50, MP1 calls $2.50

                    Flop: ($12.25) J, 2, 8 (4 players)
                    BB checks, UTG checks, MP1 checks, Hero bets $7, 1 fold, UTG calls $7, 1 fold

                    Turn: ($26.25) 4 (2 players)
                    UTG checks, Hero bets $16, UTG calls $16

                    River: ($58.25) 6 (2 players)
                    UTG bets $20, Hero calls $20

                    Total pot: $98.25 | Rake: $3

                    Results:
                    UTG had 4, 6 (two pair, sixes and fours).
                    Hero mucked Q, Q (one pair, Queens).
                    Outcome: UTG won $95.25

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #145
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                      Good way to cool your brain down!

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      Olen cashist olnud eemal umbes nädal, NL50 mässamine ajas vahepeal mindseti segamine ja kadus isu cashi taguda. Arvan, et paus tuli pigem kasuks kui kahjuks, selle kuu volüüm on ikka väga nadi kusagil 25k handse ning vaevu saan Goldstariks. Aga eks tuleb jälle sihtida Mai kuusse suuremat volüümi ning muidugi profitit, elame näeme

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #146
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                        Sul on täiega kõva DP pilt :D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #147
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Sul on täiega kõva DP pilt :D
                          Ma võin Sulle teerajaja telefoni numbri anda :D

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #148
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Ma võin Sulle teerajaja telefoni numbri anda :D

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #149
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                              Kui tuuled õigest suunast puhuvad, läen nokin nädalalõpus NL100. Vahepeal sai väike cashout tehtud ja sellepärast on veninud.

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #150
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                                Mai oli väga volüümi vaena kuu, nüüd olen lõpuks rahuldava NL100 shoti rolli kokku saanud aga üritan see kuu kanda kinnitada NL50 ja lõpu poole NL100 shot, kuu algus on rõõmustav :)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Seoses töökoha kolimisega kesklinna kandist kusagile pära perse peterburi teele, kaalun töölt ära tulekut ja ehk isegi kooli tagasiminekut. Võiks leida mõne poole kohaga töö või siis üritada toime tulla pokkerituludest. Suve jooksul pean ära otsustama, muutused tulemas igatahes.
                                Last edited by teerajaja; 04.06.10, 12:03.

                                Comment

                                Working...