Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]
Läxin täna NL100 shoti võtma, lauad tunduvad ok. Mindset paigas, osad lauad valitud ja HEM kukub ohkima, et PRO versiooni vaja, pffffff.
Läxin täna NL100 shoti võtma, lauad tunduvad ok. Mindset paigas, osad lauad valitud ja HEM kukub ohkima, et PRO versiooni vaja, pffffff.


Comment