[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #106
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

    Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Mis põhjus sellel on, et hoidud PL laudadest ?

    Enamikul meist on just PL laudades kõrgem winrate...
    Teerajajal vastupidi, crushib hoopis NL'i laudasi :D

    Ma usun tegelikult, et PL'is on lihtsalt veidike halvem variatsioon olnud senimaani ja tegelikult olex vähemalt sama winrate ka PL'i laudades!

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #107
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

      kuu alguse heater on küll nice.
      Saaks ka nl25 niimoodi jooksma oleks hää. Räägi kas sa sessi ei viitsi nl25-s mingi aeg koos teha? Mõlematpidi äkki?

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #108
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

        Algselt postitas raidov Vaata postitust
        Mis põhjus sellel on, et hoidud PL laudadest ?

        Enamikul meist on just PL laudades kõrgem winrate...
        Tundub, et suudan NL näidata suuremat winrate ja istub ka üldse see et saan rohkem valida oma raise suuruseid vastavalt vastastele. Kuid arvatavasti annaks ka harjuda PL.

        Otsustasin lihtsalt eksperimenteerida 2 nädalat ainult NL laudasi, kuigi olen PTR pannud tähele küll laudadest regulare kes ainult mängivad kas NL laudu või PL, vastavalt siis oma stiilile, harjumusele või kuda iganes seda nimetada :)


        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        kuu alguse heater on küll nice.
        Saaks ka nl25 niimoodi jooksma oleks hää. Räägi kas sa sessi ei viitsi nl25-s mingi aeg koos teha? Mõlematpidi äkki?
        Võib teha ikka mingi aeg, aga nagu näha ka volüümist siis pole viimasel ajal väga aega olnud mängida või siis õhtuti tööpäevadel liiga väsinud olnud. Eks ma annan märku.


        1-2 kuu jooksul plaanin shotte võtta NL100 FR või siis proovida NL50 6maxi.

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #109
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

          Viimasel ajal nii kummaline, nagu tahaks pokkerit mängida, aga kui istun cashi lauda ja mängin tunnen nagu üldse ei viitsiks ja nii teinud ka lolle vigu ja kaotanud sessiga kusagil kuni 1 BI. Kuluks vb mingi puhkus ära, aga samas viimasel ajal tööd nii vähe, et peaks just rohkem grindima, et teenida pappi. Hetkel pole kordagi cash outind ja plaan võtta NL100 shotti kusagil 35-40BI vahemikus. Hetkel 31BI koos.

          Olen hakand rohkem ka trenni invensteerima aega, et tervis tuksi ei läheks, vahepeal läks juba suht käest ära.

          NB! ma kirjutan vahepeal midagi siis mul lause lõpuks juba tekib uus mõte ja võib olla natuke raskelt loetav, aga ma ei viitsi kunagi üle parandada ka :D

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #110
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

            Mis trenni teed?:D

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #111
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
              Mis trenni teed?:D
              Planetspordis aeroobset ja jõudu, aga suvel olen suur rattamees, spets varustus jms olemas :)

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #112
                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                Väike update ennem kuu lõppu, too swingi aga winrate on enam vähem.



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #113
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                  Käisin eile torkimas NL50, sessiga tuli kusagil +61. Torgin veel kuni suuremat vastulööki ei tule.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #114
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                    Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                    Väike update ennem kuu lõppu, too swingi aga winrate on enam vähem.



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Tegmist terve kuu graafikuga ja nl25?
                    Mis winrate tuleb? Ei viitsi praegu ausalt öeldes ise arvutada :D

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #115
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      Tegmist terve kuu graafikuga ja nl25?
                      Mis winrate tuleb? Ei viitsi praegu ausalt öeldes ise arvutada :D

                      Kusagil 8bb/100 kanti peaks jääma ja siis oli ainult NL25.

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #116
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                        Pole see kuu väga mänginud kui siis ainult NL50 6maxi teinud, pole siiski päris mindset korras selle jaoks. Aga samas väga tilti pole ka sattunud, läen mõneks ajaks vähemalt NL25 FR tagasi. Üldse teen see kuu vähe rohkem shotte erinevates limiitides ja FR/6max. Kui BR lubab siis kuu lõpu poole ka NL100.

                        Kolmapäeval läen opile, nii et vähe pikemalt siis kodus ja töölt eemale, peaks võimalust olema suuremaks volüümiks. Kui just doomswitchi peale seda ei tule


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #117
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                          Ülldiselt see kuu olen rohkem NL50 proovind ja vahepeal sekka ka NL25 kus pole see kuu just väga head jooksu polnud aga ei kurda ka. Kuu on kusagil hetkel +280 doltsi ja 25k handse. Võttis aega natuke toibumiseks opist, esimesed päevad ei saand päris liikudagi, rääkimata grindist :D

                          Õine-hommikune NL50 ralli, baaad beadid yle elada ja ABC game teha siis usun, et olen teel selle limiidi biitimiseni. Alla ei taha veel anda!




                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • savioja
                            Julm Donk
                            • Aug 2009
                            • 53

                            #118
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                            mitme lauaga NL50 lased? laudades sind nägin siis läks sul päris hästi.

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #119
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                              Algselt postitas savioja Vaata postitust
                              mitme lauaga NL50 lased? laudades sind nägin siis läks sul päris hästi.
                              Tavaliselt 10-13 lauda, näinud Sind ka mitmed korrad laudades, oled nüüd ümber kolinud NL50 ?

                              Comment

                              • savioja
                                Julm Donk
                                • Aug 2009
                                • 53

                                #120
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                                Ei julge öelda veel, et ümber kolinud olen aga hetkel proovin niikaua NL50 mängida kuni rolli jätkub. Graafik võiks ka otse liikumise asemel suuna ülespoole võtta oleks bueno.

                                Comment

                                Working...