Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]
Teerajajal vastupidi, crushib hoopis NL'i laudasi :D
Ma usun tegelikult, et PL'is on lihtsalt veidike halvem variatsioon olnud senimaani ja tegelikult olex vähemalt sama winrate ka PL'i laudades!
Algselt postitas raidov
Vaata postitust
Ma usun tegelikult, et PL'is on lihtsalt veidike halvem variatsioon olnud senimaani ja tegelikult olex vähemalt sama winrate ka PL'i laudades!




Comment