[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1111
    Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

    Vapsje move, +1 piltidele ja stooridele. Midagi jälgida PPs jälle

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1112
      Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

      Piltidega veits raske, kuna mu nutikas andis otsad ja ostsin endale araabiakeelse telefoni. Üritan Ipadiga midagi teha, aga ei luba.

      Kirjutame muidu naisega blogi ka, mida saab lugeda siit.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1113
        Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

        Gl niki!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1114
          Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

          midagi pokkeriprodes ei kirjutata, mis värk on?

          lühike TR siis minu poolt, hiljem kunagi isan rohkem pilte.

          Läksime kolmapäeval Aqabasse (linn lõunas, ca 4h bussisõidu kaugusel). Jõuame bussijaama 7.30, buss väljus kell 9. Süsteem on see, et buss väljub, kui ta on rahvast täis. Jõuame kohale, kuradi soe ilm on. Ca 25+ kraadi. Sõitsime taksoga couchsurferite juurde ning ajasime veits iba. Tuli välja, et meie host on mingi kohalik turismiguru, kes alguses üritas igast asju pähe määrida, aga lõpuks tuli välja, et tegemist on ülikõva vanaga.

          Jõulud jätkusid siis 20 km kaugusel rannas snorgeldamisega. Vahva on aeg-ajalt korallide vahel kalu taga ajada. Punane meri oli mõnusalt soe kah. Pärast seda läksime lebosse ning õhtul beduiinide (meie host oli beduiin) pulmapeo õhtusöögile. Ca 200 matsi, kõik mehed. Tuuakse algul kohvi, teed ning siis veel kohvi ja teed ning siis hakatase relvadega täristama. Algul ehmatas ära, aga pärast oli pull.

          Siis toodi toit. Ilgelt suurel taldrikul oli mingi riisikuhi pähklitega, kus sees lambatükid. Nii head toitu pole ammu saanud. Parema käega pidi sööma, sest vasak käsi on moslemitel roojane. Pärast seda läksime linna peale restosse õltsi ja veini jooma.

          Järgmine päev läksime kõrbesse. Algul taksoga 50 km bensukasse, kus see vend korjas meid peale. Pliksid istusid autos, me istusime lahtises kuudis koos suure koeraga. Algul oli fun, aga siis vend hakkas kihutama ja oli tunne, et iga hetk lendad maha. Not fun, aga jäime ellu.

          Kohapeal vaade oli muidugi fantast. Kaljud, kivid ja liiv. Selline vaikus, et mine hulluks. Kaevasime seal puude jaoks veits auke, jootsime loomi ning ajasime iba. Siis vaatasime päikeseloojangut, mis oli nagu mingi kuradi 50 shades of sand. Õhtul tegime lõkke üles, tegime süüa, jõime jäägerit ning vaatasime tähistaevast. Hakka või ise beduiiniks. Ööbisime sealsamas telgis.

          Järgmine päev istutasime kõrbesse puid ning koristasime läga ära. Siis läksime autoga rallitama. Vot see oli fun. Kaljudest üles, alla, vasakule, paremale. Vahel oli küll tunne, et lendame kuhugi, aga nii head juhti pole minu silmad näinud. Eriti kui ta otsutas mingi 10 meetrise kalju otsa sõita või 30 meetrise liivaluite pealt maha sõita. Kahjuks lõpuks lendas naine mul peaga piki klaasi ning lõi sinna mõra, aga peapõrutust ei saanud.

          Tagasi sõitsime läbi mingi loodusala, kus peale beduiinide teised ei tohi sõita. Jällegi - vaated on fantast. Nägime ka Saudi Araabia ära - künka taga oli. Siis saime luksbussiga koju ja nüüd naudin oma õlut.

          pildid
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1115
            Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

            Video kah

            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #1116
              Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

              Awesome, kirjuta kindlasti edasi. GL!

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1117
                Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                häid jõule mulle
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #1118
                  Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                  palju dollareid tuli?

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1119
                    Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                    Veits üle 420€, dollarites ei tea
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1120
                      Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                      kas keegi teab kuidas bet365 saab käsi convertida? mõned funid käed on, aga ei saa jagu convertimissüsteemist.

                      pokkerist nii palju, et proovisin pühapäeval ka nl50, aga sain üles-alla tulemusena -2bi ja läksin tagasi nl20. Paar buy-ini vaja veel võita ja shotin uuesti.

                      ja kõigile infoks - araabia keel on ilmselt maailma kõige raskem.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1121
                        Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                        no shit

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1122
                          Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                          niih, paneme kuu lukku. lõivosa on nl20, vahepeal nl50 shott (-3bi), alguses ka nl10 (2k kätt). + 100€ boonuseid

                          bb
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          $$
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          järgmine kuu tahaks nl50 shottida. aastaks mingeid plaane ei tee, eks elu näitab, mis saab.

                          e: just vaatasin, et nl10/20 on 20bb/100 ja nl50 on -20bb/100 :D
                          Last edited by nikitheone; 31.12.14, 11:28.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Tonislau
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2013
                            • 351

                            #1123
                            Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                            Imo väga tubli tulemus
                            NL50 + korralik table select ja olemas :D

                            Comment

                            • ROTT RUUDI
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 520

                              #1124
                              Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                              Väga korralik tulemus!!! Keep up teh work!

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1125
                                Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                                ty,

                                liikusin nl50, hetkel püsima jäänud, aga kuu on alganud üle kivide ja kändude. jooks on väga musine ja saan pidevalt vales kohas nupud sisse.
                                graph
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                conventerit pole ikka veel leidnud :(
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...