[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1

    [NL20 6-max] niki pokerdamas

    Tere kõigile!

    Alustuseks räägin natukene endast. Olen 20 aastane tudeng. Sain sporditulemustega TLÜ'sse tasuta kohale, aasta õppisin vene keelt ja nüüd hakkan õppima ajalugu. Mul on nelisuurt hobi/kirge - male (kirjutan ka väga populaarset maleblogi http://vaadeldaja.blogspot.com), kirjandus (http://nikitheone.blogspot.com) ja pokker - see blogi siin (vanasti aadressil http://my.pokernews.com/nikitheone/blog/) ning ajalugu.

    Pokkerit olen mänginud päris kaua - ca 13 aastaselt mängisime sõpradega maleturniiridel five-card draw'd ja paar aastat sellega see asi piirdus. Siis tekkisid uued tuttavad, nendega siis hakkasin homegame mängima. Põhiliselt toimusid mängid naxeri juures. Neid olen harrastanud miskit 3-4 aastat, kusjuures nendega olen plussis.

    Internetipokkeriga tegin algust ka 3-4 aastat tagasi, kui üks mu tuttav müüs mulle 25 krooni eest $2. Kui tegin selle eest turnat, siis kõik soovitasid kõrval ja tänu sellele võitsin Starsis oma elu esimese mängitud turna ja sain miski $10. Järgnevad 2 aastat ma niisama mängisin, vahepeal sain sõbralt sünnipäevaks mingi raha (kui sain 17 sain $17.17 nt ja vahel ka niisama), aga kõik ikaldus koguaeg. Üks pull lugu oli selline, et üks sõber tegi mulle hommikusöögi välja ja mina saatsin talle $5. Ta tegi paar s&g ning mängis ööläbi ja sai $3+R turnal mingi kolmanda koha ja ca $3000. Eelmise aasta juunis käisin veel Lätis gämblimas, kus läks väga hästi mul (olin isegi Baltic Poker Rankingus mingi 50's vms), ja mitte nii väga hästi naxeril, kes näitas 500 latist :D.
    Okei, see selleks. Eelmine aasta tegin ma täis peaga diili, et ei joo ega tee suitsu 11 kuud (25 k peale, kusjuures ma võitsin). Otsustasin, et nüüd on palju aega ja aeg hakata mängima pokkerit. Naxer kinkis sünnipäevaks HEM'i ja ise tegin elu esimese deposiidi - $100. Hakkasin toweris mängima ja ikaldasin $50 ära. Saatsin ülejäänud MB'sse ja seal ta ka oli, kuni selle aasta juunini.

    Algas mu pokkerielu teine etapp. Tahtsin MB'st oma 500 kätte saada, aga raisk - ei saanud! Kandsin endale selle siis PS ja hakkasin seal grindima. Tegin sellest mingi $110, millest $50 saatsin naxerile. Ülejäänu mängisin täis peaga maha, kusjuures tegin elu kõige haigema HU. Tegu oli deep-stack HU'ga, blindid 10/20, stack 2000 ja blindid ei tõusnud. Mängisime 2 tundi ja vend hakkas manguma, et teeme dili, teeme pooleks. Mul oli viimane raha ja ma polnud nõus. Vend mõtles kogu aeg oma aja lõpuni ja siis foldis. Ma reisin iga käsi ja umbes iga 20nda ta võitis, kui tal oli hea käsi. Asi lõppes sellega, et pärast 5h, vend kadus disconnecti. Kell oli mingi 4 öösel. Ma vajusin ära ja hommikul ärgates (kell 11) tuli välja, et vend oli kell 9 online tulnud ja mind tühjaks teinud. VÄRDJAS!!

    Okei, naxer saatis mulle $50 tagasi ja sellest ma hakkasin võitma. Mängisin s&g, võitsin räigelt mingi nädal aega. Sain ka Sunday millile tiketi, kokku oli br mingi $500. Vahepeal võitsin $13 6-max NL Hold'em turnadest 8'st 5 ja ühes tulin teiseks. Sada kandsin välja, osa laenasin sõpradele jms ja mängisin mingi $200 maha.

    Hetkel on mul siis PS br mingi $220 (järgmise nädala jooksul saan ühe võla ka +$50), Partys sain selle tasuta $25.

    Pikas perspektiivis on plaan teenida pokkeriga nii palju raha, et saaks rahus tegeleda ajalooga ja ei peaks raha pärast muretsema.

    Lühemas perspektiivis (septembris) on plaan kanda oma br FT ja hakata seal mängima NL10't. Plaan on mängida FR. Septembriga üritan mängida 4-8 lauda (ei hakka rohkem võtma, sest olen väga vähe mänginud cashi) ning saada selgemaks HEM. Ei sea endale eesmärgiks võita mingi $$$, vaid saada asjadest rohkem aru (eelkõige HEM'ist ja cashist üldiselt).

    Pikk jutt, **** jutt. Lõpetuseks panen siia oma senise 6-max PP mängitud graafiku ja statsid. Need kaks languskohta on, kui sain AA vs QQ preflop all-inis tappa (flop Q) ning 1010 vs J8 (flop JJx).




    PS! Öelge, mis statside poole ma peaks püüdlema FR ja mis oleks kõige vajalikumad HEM'i statsid mida displayda.
    PS2! Kui sitad mu praegused PP statsid on?
    PS3! Vaatasin, et autod on popp teema siin, nii et panen siia oma bemmi pildi ka (mina ei ole selle pildi peal, see on legendaarne vend Turu):


    e: ahjaa, kui keegi tahab mind coachida, võib PM'ida. Võiks teha mingit diili (kasvõi nt br minu poolt ja võitudelt mingi %)

    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: niki pokerdamas

    Kui sa viitsiksid HU SNG mängima hakata tõsisemalt siis võin sind coachida tasuta. Igaljuhul edu !

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #3
      Re: niki pokerdamas

      huvitav looke, gl igatahes :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: niki pokerdamas

        teretulemast foruumisse















        blüblüblü
        you are the bananaking

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: niki pokerdamas

          jrgn hell in da action, ranka stereos

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: niki pokerdamas

            Tjah. Paistab, et pokkeripro leht tõesti mõjub. Praegu oli hommikul 5 mintsa vaba aega, läksin PP ja panin NL4 4 fr lauda käima.
            Tulemus - 34 kätt ja profit $12.57

            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #7
              Re: niki pokerdamas

              Algselt postitas ranka
              jrgn hell in da action, ranka stereos
              õnnestus teda isegi näha mõneks hetkeks :D

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: niki pokerdamas

                Edu!

                Tore, et orkutis ka ennast tutvustasid. Sain nüüd teada, kellega tegemist.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: niki pokerdamas

                  Nonii, olen oma elu esimesed paar sessi teinud. Selles mõttes esimesed, et koos hemiga ja puha. hetkel on asi küll natukene keeruline minu jaoks (pole kindel mis statse displeida jms), aga ma surfan 2p2 ja mujal, et leida midagi hääd.



                  jätkuvalt olen huvitatud coachingust

                  edasipidi on plaan lasta edasi 6-8 laual FT's NL5'te. Mängin täna (vb ka homme) Starsis seda eestlaste freerolli. mm, bahama...
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: niki pokerdamas

                    nii madalal ma ei näe coachimisel pointi, soovitan mingi $29 kuskilt leida/grindida ja deucescracked.com saidiga liituda, saad individuaalselt ilusti arenetud 100nl-ni. Samal ajal uuri siin ringi, postita käsi, küsi "miks nii?" jms, foorumites peab loose/aggressive olema

                    Comment

                    • Naxer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 345

                      #11
                      Re: niki pokerdamas

                      Kuidas DC-ga liituda saab-läbi mb maksta või. Ja palju see maksab-olin mingi a tagasi seal liige.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: niki pokerdamas

                        vähemalt bemmi mees juures

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: niki pokerdamas

                          no tegelt mul lube pole.
                          naine sõidab, ma ise olen see vend, kes joob kõrval alati õltsi ja ajab oma naist närvi sellega :)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #14
                            Re: niki pokerdamas

                            ikaldub kõik.

                            esiteks teen väga palju vigu, ei suuda kunagi suuremaid kaarte ja pocketeid maha panna. Pmst asi on vist selles, et ma arvan, et NL4 on kõik fishid, aga ma ise olen veel suurem fish.



                            tahtsin siia oma positsioonide statse ka panna, aga ei tule kudagi.

                            proovin edasi siis.

                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: niki pokerdamas

                              hmm, ei oska enam mitte midagi teha. Olen proovinud mängida AINULT ranka tabeli järgi. Tulemus on enam kui masendav:
                              (nõrganärvilistel ei soovita vaadata)
                              graafik
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              statsid
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Vaatasin suurimad kaotused üle, mõnes kohas olen väga lollisti mänginud ikka. Samas on ikka vahel täielist pornot ka olnud.

                              Ilmselt oli viga siin slowplaytada ja kas oli võimalus veel hiljem seda kätt maha panna?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...