Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas
Mina isoleeriks 1bb vähem. Turni bet ei meeldi mulle ka. Siis võiks jah 3 barrelit panna kuna su range tugevam kui tal samas keegi ei foldi Top paari (kui floatis A-ga) seega ma ei heidi 100% su liini.
Ise ma annaks juba turnis alla selle käega hoopis ja barreldaks kätega millel sdv puudub aga rohkem equytit.
Samas ei tea kah vb just hea triple barrel käsi ikka. Kuna sul value combosid ka palju mis siin olla saab.
Peab ka skype ilmuma uuesti, seal käib õige strat.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Ise ma annaks juba turnis alla selle käega hoopis ja barreldaks kätega millel sdv puudub aga rohkem equytit.
Samas ei tea kah vb just hea triple barrel käsi ikka. Kuna sul value combosid ka palju mis siin olla saab.
Peab ka skype ilmuma uuesti, seal käib õige strat.


Comment