[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #961
    Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

    Millised need riidid antud mängijate ja vastava pre mängu käigu järgi olid?
    Huvi pärast uurin, et ka teada midagi riididest. MIda üldse jälgisid , et need riidid said?

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #962
      Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

      4bet-tardide vastu on jah epic print see. Tho QTo-ga ma ei teeks, eelistan blufiga ka max ekuitit omada vastase callingrange vastu. Kui ta 2x foldib siis oled oma 30% ekuitiga väikses kasumis juba + foldides kaotad oma 3beti iga kord.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #963
        Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
        Millised need riidid antud mängijate ja vastava pre mängu käigu järgi olid?
        Huvi pärast uurin, et ka teada midagi riididest. MIda üldse jälgisid , et need riidid said?
        Betsize
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #964
          Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

          päevad pole vennad ehk täna hommikune saja sess läks paremini

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • atu1337
            Julm Donk
            • Feb 2009
            • 68

            #965
            Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

            nice

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #966
              Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

              Vau, Niki juba NL100s, Gratz. Lifetime graphi alates sellest kui uuesti grindima hakkasid nullist ka sheerid või ootad kuni NL1k saad? :D
              HU ka veel mängid? Milline kõige ebameeldivam/meeldivam limiit on, NL10, 25, 50, 100 ?

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #967
                Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                hehe, ära hõiska enne õhtut. pole samplet piisavalt, et öelda, et olen nl100s. hud mängin paramatult laudu alustades. graphe saab veits hiljem, kui jään püsima nl100
                nl10 oli nitine, nl16 oli niiiiiiii lebo, nl25 oli väga passiivne, nl50s meeldis väga bluffida aga üldiselt vist kõige lihtsam limiit. nl100 kõige ebameeldivam, pole vastaseid märgitud + liiga agro minu jaoks hetkel. eks shotin edasi
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #968
                  Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                  Mis stiiliga ja win rate-ga (WR) NL50 mängisid ?

                  Mingid key statsid, vb pfr-vpip-3bet.

                  Buttoni WR oleks ka hea teada, võib PM.
                  Last edited by p0l1; 14.02.13, 15:05.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #969
                    Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                    nl50s meeldis väga bluffida aga üldiselt vist kõige lihtsam limiit

                    COOL story bro

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #970
                      Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                      mõtlesin, et vastastele meeldis väga bluffida, mitte mulle.
                      @pol1 - panen statid ja graafiku, kui olen kanda kinnitanud nl100s. enne pole mõtet, kuna on tõenäosus, et pean tagasi liikuma + mu sample liiga väike. ehk kannatust

                      muidu muust - täna ei grindi, kuna olen veits joogine. homme plaan grindida õhtuni, siis pokernews livele. eks näis, kui kainena tagasi tulen. ja käisin täna visa hinge esilinastusel, täitsa tipp-topp film
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #971
                        Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                        Mis stiiliga ja win rate-ga (WR) NL50 mängisid ?

                        Mingid key statsid, vb pfr-vpip-3bet.

                        Buttoni WR oleks ka hea teada, võib PM.
                        stiil oli tavaline. wr peaks olema ca 12bb/100 26k kätt.
                        vpip - 27 pfr 23 3b 11.4 . suht mõttetud statid, kuna alustan palju laudu
                        buttoni wr 27/100
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #972
                          Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                          Tänud vastuse eest.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #973
                            Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                            Pokernews livest siis - ostsin neljapäeval piletid ära, aga mingi (algaja?) töötaja tõttu ei olnud mind ja sõpra listis. Väga fun, seda ma tahtsingi - tund aega passida turna alguses. Lõpuks sain lauda, laud oli täitsa ok. Algul kuivasin ja ei hittinud. Blindid kuskil 150/300 äkki, kui utg limbib ja ma panen btn nuppe KJo. Timebank callib 22'ga, mulle duubel. Siis sain stäkilisa kui avasin K9 ja floppasin 2 paari. Vastane c/c flopi ja turni ja foldis riveril allini peale. Siis sain risti7lt paar kilo nuppu juurde ja oli juba päris kena stäkk.

                            Lauda toodi eluline soome/vene/eesti daam. Avan UTG A8o (laud oli vist 7-handed, päris mitu jooki oli juba all) ja ta 3betib mind. 4betsnapshoven ja ta instacallib KJo. Hmm, huvitav. Floppi J, turn 8 ja river A. Nice duubel. Siis võtsin paremal käel asuva Jaagup Kreemi välja ja sain 60€ bounty selle eest. PN ülekandes on väike viga ka seal. Igastahes, ta limp, ma limp QTs, veel 1 limp ja SB completeb. Flop on Q33s (mitte minu mast). Ta donkab välja , ma call. Ülejäänud laud foldib. Turn A, mis paneb ka teise mastiostu. Ta donkab jälle, ma mõtlen mille kuradiga ta seda teeb ja callin. River on mingi 9 vms, ta instashoveb. Ma instacall, tal 44.

                            Sain stäki kenasti top5 hulka kindlasti. Siis callisin 25k nuppe (vms) JJ, vastas A8o. Flopist talle kaks paari, mulle mastiost ka, aga ei tulnud. Ja siis tuli sama diiler lauda, kes pani pange mu piletiga. Teadsin kohe, et head nahka ei tule. Alles oli 14, 9 saab rahasi. Minu ees olev vend saab haige biidi - AA vs QQ preflop all-in, kus A on flopis ja vastane saab runner-runner rea.

                            Igastahes, blindid just tõusid. Minu ees oleval vennal ca 6k, ta UTG, paneb nuppe. BTN callib, SB callib ja mina BB'lt panen oma pea 16k ka nuppe - A2o. BTN ähib ja ütleb, et on committed ja SB ka callib. Ja siis hakkab jura pihta. Diiler ei suuda potti arvutada. Jumala närvi läksin, tal läks reaalselt paar kätt tagasi (AA vs QQ käes) ca 4 minutit, et arvutada chippe ja nüüd läks ca 10 minutit. Kord unustas anted ära, kord sidepoti, kord main poti. Mingi vene nimega diiler oli, Anton või keegi. Hiljem rääkisime ka, et seal tase suht sitt. Teiste kohta ei oska öelda, aga see vend on küll päris tont.
                            Igastahes, flop on A9x check-check. Turn on 9, check ja BTN paneb. SB foldib. Mul A2, UTG shortstackil KQ ja BTN 96. WP ja gg! Jäin siis 11ndaks, sest pärast seda mindi teise lauda üle.

                            Siis läksime linna peale lõõgastuma ehk ei tulnud midagi pokkerimängimisest välja. Aga täna varsti ja homme ka.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #974
                              Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                              pokkerist nii palju, et sajas kukkusin kolinaga alla ja nüüd tagasi nl50. alla ei anna, kohe kui saan bankrolli 30bi peale, võtan uue shoti. obv kurdan, et jooksin ka halvasti ja rigged setupid. aga mis teha, pokker ongi selline

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              5bi nl50s vaja teha, siis olen tagasi ka
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #975
                                Re: [NL50 SH] niki pokerdamas

                                Sa oled tubli poiss niki, kui sa nl100-jas olid pidid sa ka herrjanksi nägema. Kui ei siis mulle tundub, et just sina lasid Nl50 regularide parved põhja.

                                Comment

                                Working...