Re: niki pokerdamas
ty
6) mulle tundub, et 20 võetakse seal nõrgemalt kui 30, ehk callitakse rohkem cräpiga
8) standard on mul miskipärat 70 esimel levelil. aga selliste vastu panen 60
miks sa 20ndas stabid flopi muidu?
muidu nõus su mõtetega, tänud
ty
6) mulle tundub, et 20 võetakse seal nõrgemalt kui 30, ehk callitakse rohkem cräpiga
8) standard on mul miskipärat 70 esimel levelil. aga selliste vastu panen 60
miks sa 20ndas stabid flopi muidu?
muidu nõus su mõtetega, tänud
, A
, 9

Comment